Przeczytaj notatkę i napisz dialog
12.50 - 13.35 Technika Kalinowska R. Temat: Wypadek drogowy - czynności ratownicze.. 4) Wykorzystaj inne możliwości wzbogacenia opowiadania, wprowadź elementy opisu postaci i krajobrazu, charakterystyki, dialogi, monologi, zwroty akcji.. Wspomagaj się słowniczkiem na stronie 80.. Napisz ogłoszenie w którym poinformujesz: jak długo ją miałaś, jak wygląda, jak się z tobą skontaktować.. N Przypomnij sobie liczebniki główne, które są często sprawdzane w tego typu ćwiczeniach.Wysłuchaj dialogu.. LEKCJA KULTUROWA.. Popraw zdania fałszywe na prawdziwe.. Wykonaj ćwiczenia 7 (napisz odpowiedź w zeszycie), 8 (prześlij jako zadanie w Teams, zostanie ocenione) czas do końca tygodnia, 9 str. 97-98 6. nagranie do zad 4/55 .. Zapisz w zeszycie pytania z dialogu i podaj ich polskie odpowiedniki.. Napisana przez: .. Cel lekcji: Wszyszukiwanie w tekście informacji szczegółowych.Napisz list do kolegi/koleżanki, w którym polecisz przeczytanie lektury "Opium w rosole".. 1.Charakterystyka Niemiec (powierzchnia, ludność, stolica, waluta, PKB) 2.Krainy geograficzne (niziny, wyżyny, góry) 3.Landy graniczące z Polską (mapka str.133) 4.. 1.Ja uczę się w liceum.Tego drugiego nie zrobiliśmy, bo takiej notatki nie umiemy napisać, do agendy nie mamy nic do wpisania, a jak mamy to nikt naszego głosu i tak nie bierze pod uwagę, bo jedyne co mamy do .język polski ..

Wykonaj notatkę w zeszycie.

7/95 - przeczytaj ogłoszenie na temat czegoś co chciałaby sprzedać Joanna i odpowiedz na pytania.. 2,zapisz je i ich polskie znaczenie w zeszycie.. 2021-02-07 20:22:40Przeczytaj zamieszczony fragment opracowania autorstwa Macieja Włodarskiego.. Napisz w My School English Dairy 10 zdań w czasie Present Perfect co robiłeś/aś w domu.. Uzupełnij zeszyty ćwiczeń z tego tematu lub wyobraź sobie, że jesteś jednym z braci Józefa i. napisz w jego imieniu list, o tym, jak doświadczył przebaczenia ze strony swojego brata ( dla tych, którzy nie mają ćwiczeń).. Wysłuchaj nagrania ponownie tym razem powtarzając za nagraniem.. Uważał, że między wiarą a nauką nie ma sprzeczności, ale wiara powinna być rozumna.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.N Przeczytaj dokładnie polecenie do zadania.. Zapisz w zeszycie notatkę: Ogłoszenie to forma wypowiedzi, z którą spotykamy się na co dzień.. a) samochody.. Napisz starannie w zeszycie lub kartach pracy następującą notatkę: Święty Tomasz z Akwinu jest jednym z najwybitniejszych uczonych chrześcijańskich..

Prosze o notatkę na historię o wikingach.

Praca domowa.. 5) Pisz całe opowiadanie w jednym czasie.Przeczytaj notatkę z ramki FORMS EXPLORER ze strony 95.. Twój tekst musi być czytelny!. Otwórz podręcznik na str.65 i w zeszycie napisz datę : 24th April oraz Topic : In the kitchen.. 2.Przepisz notatkę dotczącą szkoły na grupie j. rosyskiego-messenger-można wydrukowac i wkleić do zeszytu.. OpracujSkorzystaj z ,, Grammatik '' s.30 ( tylko 1.zielona kropka) i napisz notatkę w zeszycie przedmiotowym (razem z tabelką) Uwaga: Notatkę z 2 lekcji należy wykonać do 09.11.2020 Ćwiczenia do wykonania zostaną wysłane przez dziennik elektroniczny !1.. W trakcie słuchania śledź tekst w podręczniku.. Teraz przeczytaj przepis na Tuna Salad (obok .2) Przeczytaj ponownie mit lub przypowieść, na podstawie którego masz napisać opowiadanie.. Przetłumacz podane zdania na język rosyjski wspierając się notatką podaną przez nauczyciela,zwróć który czasownik należy odmienić w zdaniu.. Przekształć podane zdania według przykładu.Przeczytaj fragment tekstu, który znajdziesz na str. 240 - 242.. N Nastaw się na wysłuchanie dialogu z określonego obszaru leksykalnego z .. Zadanie 2 - przeczytaj informacje o użyciu słowa „ago" , kiedy i w jakim znaczeniu go używamy.. Wszystko mam w podręcznziku ale mam kłopot żeby cos zformułować.Zadanie: napisz krótką notatkę na 10 linijek,o karnawale weneckim,przeczytaj tekst który jest napisany i zredaguj w dowolnej formie notatkę do tekstu dam Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.str..

Następnie przeczytaj dialog na głos.

Proszę przeczytać temat z podręcznika str. 105-109.. 8/95 - podczas szkolnej wycieczki zgubiłaś portfel.. Duże miasta( mapka str.130) 5 .Nazwy firm produkujących.. Na podstawie tekstu oraz wiedzy z innych źródeł napisz krótką notatkę na temat epoki renesansu.. - • When did it happen?Posłuchaj nagrania i uzupełnij notatkę.. Drogi Uczniu!Przeczytaj z podręcznika temat 19 ( str.70 - 73).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przeczytaj informacje w podręczniku na str. 296.. Pomocy!. W podręczniku str. 84 przeczytaj dialog, wyjaśnij nieznane słówka ze słownikiem i wykonaj ćw.2 str. 84.Zadanie 1 - posłuchaj i przeczytaj dialog i zdecyduj czy zdania są prawdziwe czy fałszywe.. 2021-02-08 13:08:00 Jakie są walory powieści Stefan Żeromskiego Syzyfowe prace.. 83/5: przeczytaj informację o zdaniach rozkaujących i uzupełnij zadania 1-5 formami rozkazującymi z ramki, str. 83/6: zaplanuj ulotkę reklamującą centrum handlowe i uzupełnij tabelkę w zadaniu 6 odpowiednimi informacjami, str. 83/7: wykorzystaj swoje notatki z zad..

Przeczytaj notatkę i napisz dialog.... 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź.

Proszę.. Temat 5, 6: To już znamy, powtarzamy.. NOGÓLNE Zapoznaj się z informacją w podanej notatce.. Piszemy je wtedy, gdy coś chcemy sprzedać, kupić, zamienić, gdy coś zgubiliśmy lub znaleźliśmy, gdy poszukujemy pracy lub pracowników itp.Przeczytaj temat w podręczniku.. Zadanie 5 strona 55 - na podstawie notatki i wyrażeń ze słowniczka napisz dialog (można to zadanie wykonać w zeszycie).. Wiara i rozum prowadzą do tej samej Prawdy, którą jest Bóg.Przeczytaj tekst mozaika.. Spójrz na słówka w ćw.. Liryczne spojrzenie w przyszłość.. KlasaVI Temat: Potrafię tworzyć pytania w Present Perfect.. Ćwicz ich wymowę z tłumaczem, naucz się ich.. Zadania prześlij na e- mail: [email protected] dialog ćw.1/52.. 3) Pamiętaj o cechach mitu i przypowieści.. napisz dialog o tym jaki jest bóg 28 października 2020 23:54 Materiały Zakończenie W ostatnim akapicie należy przesłać pozdrowienia itd.Napisz mi notatkę o wikingach.. Repetytorium.. 22.06 (poniedziałek) Temat: Jak napisać ogłoszenie?. 6 i napisz ulotkę reklamującą centrum handlowe.1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt