Opisz typowy dzień
-Ty i twoja rodzina-Twój typowy dzień-Jak pomagasz w pracach w domu-Co robisz w weekendy.. poprzedni następny .. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. 30 magicznych fryzur od artystki-samouka, którą pokochałaby każda Roszpunka!. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Owszem, jeśli uczeń opisuje swój dzień i jest to prawdą, to jest mu łatwiej, ale jeśli np. leżał cały dzień do góry brzuchem to ok, w sumie może odpowiedzieć, że nic nie robił, no ale nie o to w tym pytaniu chodzi.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Codziennie wstaję o6rano.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Następnie wstaję i myję zęby.Opisz typowy dzień Twojego klienta Zastanów się, gdzie pracuje, czy dojeżdża do pracy , ile zarabia, czym się interesuje, co czyta, z jakich źródeł czerpie informacje, czy jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych (jeśli tak, to których) To dla Ciebie ważna informacja, która pomoże Ci wybrać kanały promocji.Opisz swój typowy dzień w języku angielskim na jedną stronę kartki a4 🙂 Pilne do dzisiaj Jestem kobietą, pracuje po 8h w sklepie odzieżowym 🙂.. Opisz budowę , właściwości i zastosowanie cementu , betonu , gliny i ceramiki .W tym odcinku dowiesz się jak budować zdania z czasownikami rozdzielnie złożonymi..

2017-12-15 ...opisz swÓj typowy dzieŃ.

Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Wstaję i idę do łazienki.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Postanowiłe ś/a ś zmieni ć szkołę.. Polub nas → Wyślij znajomemu .. O 17 kończę pracę.. Poznaj opis dnia po angielsku.Opisz w kilku zdaniach swój tydzien.. 3.7884615384615 1 1 1 1 1 Rating 76% "Inny świat" - dzień w łagrze: Opis dnia w obozie pracy w Innym świecie Gustawa Herlinga-Grudzińskiego.. - Przeczytaj dwa krótkie teksty z zadania 3, str. 45.. Prosze, aby były wszystkie punkty.. Opis dnia szkolnego po angielsku.. 0 ocen | na tak 0%.. 2010-05-03 17:36:44; Jak wygląda twój typowy dzień?. Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. O godz. 23 zasypiam.. Zapisz w zeszycie nazwy zawodów wraz z polskim tłumaczeniem.. Takie na stronke było napisane Dam 6Inny świat - dzień w obozie.. Wiadomo ść mailowa: 1.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. • Przedstaw zalety podró żowania za granic ę.. Wybrane zdania pojedyncze z poprzedniego zadania przekształć w zdania złożone.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. At half-past seven I eat my breakfast.Typowy dzień przeciętnej nastolatki?. pracujĘ w biurze.. 0 0 Odpowiedz.. 2010-05-03 17:31:33 napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów..

...Mój typowy dzień - Mi día típico.

1621 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ot, typowy dzień pracującej mamy, może tylko nieco bardziej zorganizowanej 😛 Poranek.. O 17 kończę pracę.. • Opisz ciekawe zdarzenie.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. Śniadanie kończę o 6:45.. O 17:30 jem obiad.. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. pracujĘ w biurze, ale czĘsto wychodzĘ na zewnĄtrz.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Udostępnij.. O 14:25 pojechałem do domu.Opisujemy obowiązki i typowy dzień osoby wykonującej dany zawód.. Skomentuj PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ .. - Popatrz na obrazki przedstawiające nazwy zawodów (str.45) i powtórz nazwy korzystając z nagrania 2.43.. Zadbaliśmy o to, abyś poznał podstawy języka angielskiego i jednocześnie uczył się gramatyki w intuicyjny sposób.. O 18 oglądam TV.. oglądam ulubione seriale .Opisz swój typowy dzień, a na podstawie tego powiemy Ci, ile będziesz miał dzieci!. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. saypainn 5 lat temu.. Opisz swój typowy dzień, a na podstawie tego powiemy Ci, ile będziesz miał dzieci!. 5.30 Podjom (pobudka) mają chwilę czasu na ubranie się i swoją „modlitwę", którą są słowa „ech, nadojęła żyźń"• Opisz swój typowy, wakacyjny dzie ń.. Co innego, jeśli poproszę o wyrażenie swojej opinii, jednak to już zupełnie inna sprawa.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .Jak wygląda mój typowy dzień?.

Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.

wiĘkszoŚĆ czasu spĘdzam stojĄc lub chodzĄc.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jaki zawód wykonują rodzice z opisu?Opisz swój typowy dzień.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.Mój dzień.. W szkole napisałem dwie klasówki.. Kolację jem o godz. 20. o 21 biorę prysznic.. Skomentuj.. .Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.P rzeczytaj poniższy artykuł na poziomie A1 i sprawdź jak wygląda typowy dzień z życia nauczyciela języka angielskiego.. O 17:30 jem obiad.. Następnie jem śniadanie.. • Napisz, co do tej pory zwiedziłe ś/a ś.. Napisz do nas.. Zastosuj wyrazy: a) i, oraz, lub, albo, a b) następnie, najpierw, potem, c) czasami, zwykle, rzadko, zawsze, od czasu do czasu.. Chyba nie ma w nim nic magicznego ani zaskakującego.. Kolację jem o godz. 20. o 21 biorę prysznic.. Skomentuj.. O 18 oglądam TV.. • Uzasadnij wybór nowej szkoły.Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. Wstaję zwykle po 6 - chciałabym wstawać zaraz po dźwięku budzika, ale z reguły towarzyszą mi jeszcze dwie lub trzy 5-minutowe drzemki.Mój typowy dzień w szkole po angielsku.. Podobne pytania.. Piszesz o tym maila do kolegi z Australii..

Typowy dzień przeciętnego nastolatka?Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt