Napisz co robisz w domu po niemiecku
Polish Weszliśmy do domu wyposażonego w specjalny system nagrywania amatorskich filmów.Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.Wpisz odpowiedzi w komentarzu lub w mailu a ja sprawdzę czy Twoje rozwiązanie jest poprawne: Napisz podane niżej godziny zarówno w wersji potocznej jak i oficjalnej : 4.15 11.45 3.30 11.20.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Idziemy gdzieś albo siedzimy w domu i sobie rozmawiamy.. Ta krótka forma wypowiedzi podobnie jak pozostałe ma na celu głównie zwięzłe przekazanie najważniejszych informacji.Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Godziny po niemiecku to temat dość prosty pod warunkiem, że ma się opanowane liczby.Ogłoszenie po niemiecku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi w języku niemieckim.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Potem umyłam .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

... 88% Opis dania po niemiecku.

W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Jem śniadanie i ubieram się.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Najlepsze rozwiązanie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. durch den Wald wandern - wędrować przez lasWpis na bloga po niemiecku jest formą pisemną, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego od niedawna.. W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. Parę razy w tygodniu robię pranie.. W nocy .Kolory w Domu (5841) Kuchnia (2278) Kupno Domu lub Mieszkania (1322) Majsterkowanie (1397 .. Zadanie jest zamknięte.. Kiedy wracam do domu są już rodzice i z nimi jadę do sklepu.. die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. Co tydzień podlewam kwiaty.. Czasami myje garnki.. O 13 mam kurs j.angielskiego.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. Biznes i Finanse (34989) Biznes i Finanse (34989) Wszystkie (34989) Banki (7635) Bankowość Elektroniczna (98) E-biznes (3893) Ekonomia (1858) Fundusze .Co robisz chętnie, chętniej, najchętniej oraz niezbyt chętnie.. Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. Co robisz chętnie, chętniej, najchętniej oraz niezbyt chętnie Musze napisać to po Niemiecku..

Co znaczy i jak powiedzieć "w domu" po niemiecku?

Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Napisz po niemiecku 12 zdań o tym, co robisz dla zdrowia.. Po południu poszłam do domu.. Jem obiad.. Zjadłam obiad.. Chętnie czytam książki Chętniej uczę się biologii Najchętniej gram na komputerze Niezbyt chętnie chodzę do szkoły:) z góry dzieki :) .. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz w 6 zdaniach co teraz robisz po niemiecku?. Odpoczywam.. Pytania .. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.w domu - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. W domu odpoczywałam.. Zgłoś nadużycie.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. (jeżdżę kominikacją miejską) Co szkodzi środowisku?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie..

Zwroty o ochronie środowiska po niemiecku.

Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Proszę o pomoc !. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Po szkole odrabiam lekcje.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Polish Weszliśmy do domu wyposażonego w specjalny system nagrywania amatorskich filmów.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz, co Ty robisz chętnie/ chętniej/ najchętniej - Niemiecki.Jak powiedzieć po niemiecku że w pokoju znajduje się łóżko, biurko,szafa,komoda 2011-01-20 17:24:21 Pare zdań po niemiecku 2010-11-16 20:05:57 10 zdań po Niemiecku 2009-02-15 13:33:33Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. Następnie mam trening światkówki.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Później idę się spotkać z przyjaciółką.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Trenuję 1 godzinę.. Chodzę z psem na spacer.. den Rucksack packen - pakować plecak.. - heim, zuhause, zu Hause, daheimPo dwóch godzinach idę coś przegryźć..

po niemiecku.

Potem poszłam do szkoły.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.. ;) W sobotę śpię długo.. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Pojawia się ono też jako praca domowa.. Potrzebuje kilka zwrotów po niemiecku związanych z ochroną środowiska na plakat/ulotkę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt