Napisz opowiadanie o przygodzie małego księcia
Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.. Zapamiętał co mu powiedziała żmija, więc poprosił ją o pomoc.. Pod wpływem tych myśli udało mi się przy pomocy kredki stworzyć mój pierwszy rysunek.Rozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem, czy rozumem, lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy mieli do wyboru uczniowie ósmych klas szkół podstawowych, którzy pisali w poniedziałek egzamin z języka polskiego.powtórka z polskiego - Mały Książę Antoine'a de Saint-Exupéry'ego oraz Mały Książę odnaleziony Jean-Pierre'a Davidtsa 2 teksty, 12 zadań z odpowiedziami i wyjaśnieniami.. Pewnego dnia wybiegłam z wioski ze łzami w oczach,biegnąc w stronę jeziora.Gdy już dotarłam zaczełam rozmawiać z wodnymi nimfami.Opowiadając im on panu,którego kocham pogrążyłam się w gębokim smutku.Nie mogłam przestań mówić o tym ,że on postanowił ożenić się z księżną.Z .Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Lektury.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Mały książę wraca na swoją planetę i spotyka się z różą.. Nie wiemy jak ma na imię, ale możemy odnaleźć pewne wskazówki łączące go z autorem Małego księcia.Napisz opowiadanie o dalszych losach małego księcia.odwiedza on..

Napisz opowiadanie o tym.Wykaż, że dobrze znasz Małego Księcia Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.

Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. TEMAT W NAGŁÓWKU.. Nie wiedziałam kim jest, skąd pochodzi.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę „Mały Książę".. Historia, którą pragnę opowiedzieć miała miejsce na pustyni - saharze, na której to pewien pilot musiał awaryjnie lądować.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.. Dopiero przypadkowo spotkana żmija uświadomiła Małemu Księciu gdzie jest i jak odnaleźć ludzi.. Napisz opowiadanie o przygodach Mary LennoxNiezbyt długie opowiadanie Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Kubs0n 6.4.2010 (22:41) hel.. jAK OCENIACIE TĄ PRACĘ ?. POTRZEBN… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pyta…Dalsze losy Małego Księcia.. Czy swoim charakterem przypominasz Małego Księc.. Jakie streszczenie szkolnej lektury Mietczyński.. Prawda czy fałsz?. Następnie nie mogą się ruszać i śpią przez sześć miesięcy, dopóki zdobycz nie zostanie strawiona"..

Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.

Bez chwili namysłu wiedział, że.Kto powinien przeczytać "Małego Księcia" - rozprawka.. Dziś o północy twoja prawdziwa miłość .Przydatność 65% Na podstawie ballady "Rybka" napisz opowiadanie czyniąc Krysię narratorem.. mając zapas wody zaledwie na osiem dni, możliwie szybko próbuje naprawić silnik.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Czyścił wulkany, których kratery sięgają mu jedynie do kolan i wycinał pędy baobabów.. Bał się się, że korzenie drzew mogłyby rozsadzić jego planetę.. CKE - zestawy zadań powtórkowych, 20 marca 2020 (dzień 5).. 277 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Postanowił więc wracać.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.. Ulubionym zajęciem Małego Księcia było oglądanie zachodów Słońca.83% Lądowanie na nowo odkrytej planecie: opowiadanie twórcze z elementami opisu, pisane z pozycji Małego Księcia; 78% Losy Małego Księcia - opowiadanie odtwórcze; 81% Mały Ksiaże - opowiadanie; b/d Mały Książę - Historie; 84% Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę.Przydatność 75% Pewnego dnia odżył we mnie błędny rycerz…-napisz opowiadanie o jednej sytuacji (prawdziwej lub wymyślonej), w której zachowałeś się jak Don Kichot..

Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.Napisz opowiadanie o przyjaźni.

Po obejrzeniu obrazka wiele myślałem o Ŝyciu dŜungli.. Twoja praca powinNapisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Wystarczy, że ją o to poprosi.W imieniu róży napisz list do Małego Księcia, przekonaj go do powrotu na planetę B-612 2010-01-23 16:17:07 opisz w dziesięciu zdaniach historie miłości róży i małego Księcia 2013-06-05 17:59:00Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. - Książka "Mały Książę" .. Chodziła ona do 6 klasy .. W tym czasie pilot naprawił swój motor.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Napisz do nas.. Gdy przybiegł do Małego Księcia było już za późnoRozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych, którzy pisali w poniedziałek egzamin ósmoklasisty z języka polskiego.Moje spotkanie z Małym Księciem - opowiadanie twórcze z zastosowaniem dialogu..

2011-03-02 19:44:34 Napisz opowiadanie z dialogiem pt. " przygoda w górach" 2011-11-03 15:01:55Mały Ksiaże - opowiadanie.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.W ksiąŜce było napisane: "WęŜe boa połykają w całości schwytane zwierzęta.. Pewnego dnia wieczorem zasypia na piasku o tysiąc mil od zamieszkałych terenów.,,To była najciekawsza przygoda Małego Księcia'' -Napisz opowiadanie z dialogiem co najmniej 30 zdań.. Powiedziała mu również, że jeżeli będzie kiedyś chciał wrócić na swoją planetę, to ona może mu w tym pomóc.. Dam 15 pkt za to blagam mam malo czasuNarratorem powieści jest pilot, który wspomina swoje dzieciństwo i opowiada o przeżyciach, sześć lat po wypadku na Saharze.. PROSZĘ POMÓŻCIEE 2021-01-18 10:20:06Opisz rozstanie małego księcia z pilotem Ułóż dedykację dla przyjaciela, przyjaciółki lub mamy, taty, którą wpiszesz do małego księcia.. Nagle cichutko, bezszelestnie z jego ciała ,,wypłynęła" dusza.. Ukąsiła go w nogę.. Przyjazn!. Jak znajdziecie jakiekolwiek błedy piszcie ; )) Małego Księcia spotkałam, kiedy przechadzał się smutny po boisku.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Mały Książe leżał nieruchomo na pustyni, a wokół była głęboka cisza.. Jeden z; Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów ,,Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego,Correct answers: 2 question: Opowiadanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Zdziwiony swoją nową postacią Mały Książe zastanowił się co będzie dalej robić?. mam napisać opowiadanie ,, każdy ma swoją górę'' a mam pustke w Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: isiak 11.4.2010 (18:00) opowiadanie na temat wybranego cytatu z Małego Księcia Przedmiot: Język .Planeta Małego Księcia jest bardzo malutka.. spotkaniu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt