Popatrz na obrazek i zapisz odpowiednie wyrazy z ćwiczenia 4
odnajdujemy rzĄd i miejsca, ktÓre widniejĄ na biletach.. Zad.3 Utrwalimy teraz wymowę nazw zwierząt.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Popatrz na obrazek i napisz, na jakich instrumentach grają dzieci w szkolnej orkiestrze.. Popatrz na obrazek i powiedz co znajduje się na plaży w idealnym mieście, następnie uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. „„ Przeczytaj wyrazy zapisane pośrodku.. czy czerwone wyrazy są dobrze zapisane.. Podziel je na sylaby.. Rozpoznajemy i nazywamy rodzaje s klepów.. Uzupełnij zdania.. Popatrz na obrazek.autor: ~Kobylarz 21.4.2020 (16:14) Ile kosztuje pisanka Jadzka, krystyna i violka wybraly sie wspolnie na Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 3 rozwiązań1 chcesz iŚĆ do kina z rodzicami.. W ćwiczeniach wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 55.. Kliknij i nazwij je.. siadamy i czekamyW zadaniu 3 wytnij rogi tajemniczego obrazka z ćwiczenia z rozdziału 4 i wklej na stronie 83.. Włącz nagranie CD 3.3, słuchaj i powtarzaj.. Spróbuj zaplanować miasto koszmarów.. 05.05.20rĆwiczenie 3 „„ Co przedstawiono na obrazkach?. Popatrz na wzór schematu z wpisanym wyrazem.. 3 zdania opisujące obrazek.. Naklej brakujące obrazki.. 4 w podręczniku..

1 - popatrz na obrazki, podpisz je odpowiednimi wyrazami z ramki;zad 4.

zad 5 Na podstawie informacji z tabelki z zad.. 4.Uzupełnij zdania w ćwiczeniu 3 wyrazami z tekstu.. jedziemy do kina na odpowiedniĄ godzinĘ.. Zrób ćwiczenie 5 ( podręcznik strona 109).. Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Ćwiczenie 4 „„ Odczytaj litery zapisane czerwonym kolorem, a następnie odszukaj je na .. Popatrz na obrazki, mamy nowe słówka.. szukamy sali.. Przeczytaj wyrazy i połącz je z obrazkami ( wszystkie słowa macie już w zeszycie wiec nie powinniście mieć problemu ) Zad 2.. Odszukaj na obrazku zwierzęta, których nazwy wpisałeś do zeszytu.. ustal kolejnoŚĆ wykonywanych czynnoŚci wpisujĄc odpowiedni numer przy obrazku.. Jeśli nie, popraw błąd.W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum.. Przeczytaj tekst ponownie i połącz obrazki A - C z paragrafami 1 - 3.. At the park At Uzupełnij zdania o rodzinie Dixonów, używając at lub at the i wyrazów z ćwiczenia.Otwórz podręcznik na stronie 58.. Podkreśl ó, które wymienia się na a lub e. Zmień w wyrazach pierwszą literę na h lub H. Zapisz nowe wyrazy.. Czas na kolejne ćwiczenie on line.. z o.o. 21 2 Rozumienie tekstu pisanego 3 Popatrz na obrazki i otocz pętlą właściwe wyrazy..

Zapisz te wyrazy i wklej odpowiednie obrazki.

Tym razem musisz wstawić odpowiedni przysłówek: exercise 2 of degrees of ability.. Wysiadła z niego.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.1) 2) Zadanie 5 - znajdź i zakreśl wyrazy a następnie podpisz obrazki (pamiętaj że te wyrazy były na poprzedniej lekcji - wystarczy tylko zerknąć do zeszytu); 2) 3) Zadanie 6 - popatrz na obrazki a następnie wybierz odpowiedni wyraz z ramki i uzupełnij zdania .. 1 w domu sprawdzamy repertuar w internecie.. „„ Połącz linią niebieskie litery tak, aby powstały prawidłowe podpisy.. Ułóż sylaby w odpowiedniej kolejności, tak by powstały wyrazy.. Są to opisy postaci z obrazka.Ćwiczenia str. 55 Zadanie 1.. Zapisz je w zeszycie.. Score / 3 ol om n board chair desk chair board book desk chairA teraz zapisz w zeszycie temat i odpowiednią datę.. Aby było Ci łatwiej, podpowiem co oznaczają następujące wyrazy : Cinema - kino Funfair - wesołe .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. herbata - Podhale - hulajnoga - druhna -Angielski na maturze.. Spróbuj opowiedzieć, co się na nim znajduje, pamiętając o powyższych zasadach.. Na ulicy Weneckiej, przed kamienicą numer siedem, zatrzymał się czarny mercedes M‑Klasse..

Pod tematem zapisz nazwy zwierząt z powyższego ćwiczenia.

Wszystkie ćwiczenia sprawdzimy na kamerce we wtorek.Wyrazy z h, których pisownię trzeba zapamiętać 4. j e l e ń dłoń • budyń • bańki ń k]o€´] [s4ł]o€´] b a/ń|k]a] k]a/m?i_e/ń] koń słońce cieńKl VIa Proszę sprawdzić się z powtórką z działu 4.. Pod nim znajdują się nazwy różnych elementów krajobrazu widocznego na obrazku.. Zwróć uwagę, że niektóre z tych elementów występują w liczbie pojedynczej ( jedna rzecz), a niektóre w liczbie mnogiej (kilka rzeczy).Ex 7 - Przeczytaj wyrazy z ramki i zapisz je w odpowiednie miejsce, zgodnie z numerkami na obrazku.. Zadanie 2. p a r k b b c h w k s o o h m Wpisz wyrazy z ćwiczenia we właściwe kolumny tabeli.. Zapisz te wyrazy obok właściwych cyfr.. Score / 4 Słownictwo 4 Pokoloruj tym samym kolorem obrazki i ich nazwy.. sausage- kiełbaska.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. Ex 8 - Przeczytaj, napisz po śladzie i pokoloruj sukienkę z ćwiczenia 7 na wskazany przez myszkę kolor.popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik mam : piłki pomarańcze książki krzesło kapelusze jajko soki jabłkowy komiks gdzie mam wstawić A, AN, LUB SOME Ostatnia data uzupełnienia pytania: 22.10.2013 o 14:243..

... Uporządkuj zdania w odpowiedniej kolejności.. .

Kliknij na głośnik a następnie na obrazek pasujący do nagrania.Grammar 3 Znajdź wymienione niżej przedmioty na obrazku z ćwiczenia 1.. Piszemy ó, gdy wymienia się na o, a lub e.. Dla utrwalenia nazw sportów możesz zagrać w grę:Popatrz na obrazek w zad.. Teraz coś co lubicie czyli wykreślanka.. Zapisz na kartce min.. pear- gruszka.. Spróbuj dopasowac nowe słówka 1-4 do odpowiedniej kategorii a-d.. Znajdź inne wyrazy z h ukryte w podanych wyrazach.. 2020-12-15 08:46:54 Co oznacza fraza tip pon it (w piosence o tańcu) 2020-12-13 18:42:25Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Zrób ćwiczenia 3,4 ( zeszyt ćwiczeń strona 68) 6. kupujemy bilety.. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 50: - zad.. „„ Połącz obrazki z pasującymi do nich wyrazami.. Przeczytaj czasowniki złożone ( ćwiczenie 4) oraz uzupełnij zdania w ćwiczeniu 5: Can you clean up the mess at the balcony?. Wykreślcie słowa dotyczące pogody oraz zapiszcie je przy odpowiednich obrazkach.3.. 4/53 w podręczniku.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Otwórzcie ćwiczenia na stronie 10.. Postępuj tak, jak w poleceniu.. Popatrz na obrazki w zadaniu 6 i uzupełnij zdania.. Zapisz je.. Proszę przeczytać temat z podręcznika: Rzeczpospolita pod rządami Wettinów str.152-156 ( pomocne może być skorzystanie z epordecznik: Czasy saskie Rzeczpospolita Wettinów) oraz wykonać ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń 1,2,3,4,5,6 (7 dla chętnych) str.78-804..Komentarze

Brak komentarzy.