Opisz krótko swój pokój po angielsku
Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. -1 głos.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Opisz go w 10 zdaniach.. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. W moim pokoju znajduję się telewizor, łóżko, szafki, wieża, stół, krzesła oraz pełno zdjęć, obrazów i plakatów z koncertów.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Mamy nadzieję że te informacje pomogą wam napisać własny opis siebie po angielsku :) Opis siebie po angielsku przykład 1 - Chłopak Wzór opisu siebie po angielsku dla chłopaka.. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.Największym pokojem w moim nowym mieszkaniu jest salon.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Kolory w pokojach są raczej spokojne, stonowane, ciepłe i przyjazne..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Opis mojego pokoju.. In der Ecke steht ein Schrank.kayako91: Skoro zadaje takie pytanie tzn.,że nie rozumie, lub nie umie zrobić tego zadania.A jeśli nawet umie ,a po prostu jej się nie chce, to już JEJ sprawa.Po to założono ten portal,nie?Więc nie odpowiadaj tak głupkowato tylko po to aby zbierać punkty.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Opis pokoju po angielsku: wstęp.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opisać swój pokój po ANGIELSKU!. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Polish We wszystkich badaniach cetuksymab był podawany w sposób opisany w punkcie 4.Ogłoszenia o tematyce: opisz swój pokój po angielsku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.

Prosze o szybką odpowiedz Ps.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opowiadanie po angielsku - wzór Przykład opowiadania po angielsku nr 1.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1.. Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Salon jest jasny, gdyż znajdują się w nim 2 ogromne okna.. Lubię nasz salon i często spędzam w nim czas oglądając TV lub czytając książki.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Na środku salonu stoi drewniany, duży stół i 6 krzeseł.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Napisz emocje do brytyjskiego przyjaciela i opisz swój pokój poproś o radę dotyczącom wystroju , urządzenia pokoju zaproś go do odwiedzin , podaj wskazówki jak dojechać.. napiszcie przykład takiego opisu!. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Okna w pokoju sa duze..

Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.

tylko zeby byl krotki bo musze sie tego nauczyc na pamiec.. prosze o szybka pomocOpisz swój pokój poleca79% Język polski .. Rozwiązania (1) Autor: 2906lmichal.. Posiadam dość duży ogród.. I gave three armchair for my guests.Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Na ścianie (po prawej) wiszą dwa obrazy.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. (80-130 słów)2.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Dostałaś e-mail od przyjaciela z angli w którym opisał rodzinne miasto i prosi o opis Twojego napisz odpowiedź .1.Przykłady użycia - "opisany" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Jest w nim dużo roślin, drzew, kwiatków ...Opisz swój pokój w 15 zdaniach po angielsku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt