Napisz quiz po angielsku
Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: tulipann4 22.4.2010 (16:47) Napisz artykuł o podróży samolotem ( 120-150 słow ) po angielsku ;P Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: KarmeL 25.4.2010 (08:40) Napisz o wybranym tańcu.. Napisz pytania.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jak po angielsku nazywają się miejsca, w których robimy zakupy?. Quiz polega na tłumaczeniu słów bądź zdań na język polski lub angielski.. Zobacz podobne quizy: #angielski #szkola #zgadywanka #zwierzeta .. Wyniki na końcu testu.. Widać, że się tym interesujesz i znasz nazwy zwierząt po angielsku.sprawdzisz się tu czy umiesz angielski w temacie godziny - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPisanie po angielsku quiz.. W tym artykule macie okazję zapoznać się z ubraniami po angielsku.. Każde pytanie zawiera obrazek przedstawiający przedmiot bądź osobę, oraz kilka słów opisujących je.. Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Dopasuj 53 zwierzęta do ich nazw!. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów.Klęski żywiołowe, kataklizmy po angielsku, z wymową Jeśli chcesz rozumieć medialne doniesienia o kolejnych anomaliach pogodowych, w tym dziale znajdziesz wszystkie potrzebne słówka po angielsku.Quizlet tworzy proste narzędzia edukacyjne, które pozwolą Ci uczyć się każdego materiału..

Jak to jest po angielsku?

O wiele więcej wymaga podanie niepełnej godziny.. Użyj wyrażeń z ramki.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać „która jest godzina?". Poznanie nazw pomieszczeń.. Uczeń ćwiczy pisownię nazw pomieszczeń i typów domów w języku angielskim.. Ciekawe, jak dobrze znasz gramatykę i. słownik ;) Rozwiąż quiz!Napisz do nas.. Fajny quiz :) Niektórych kolorów nie znałem po Polsku XD.Napisz do nas.. Zobacz również: Liczby po angielsku.Przykłady użycia - "napisać" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. (dosłowne tłumaczenie: pół godziny po dziesiątej rano) 6:25 - It's twenty five past six - Jest dwadzieścia pięć po szóstej(rano lub po południu).. To proste, piszesz jaką masz fryzurę, kolor włosów, oczu, jakiego jest wzorstu, czy jesteś szczupły czy gruby, jakie masz cechy charakteru pozytywne i negatywne.po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jakim typem ucznia jesteś?. Przekonaj się, czy dasz radę rozwiązać ten quiz!Napisz do nas.. jest najczęściej pomijane.. Każdy z nas robi zakupy, a będąc na wczasach czy po prostu znajdując się za granicą, mamy ku temu wiele dobrych powodów.. Polish Na zakończenie chciałabym życzyć Johnowi Bowisowi szybkiego powrotu do zdrowia .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !.

po angielsku oraz odpowiedzieć na to pytanie.

spełniło sie po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości Wypowiedz życzenie jak skończy sie .. Ten wizualny Quiz powie Ci, czy jesteś optymistą, pesymistą, a może realistą?Napisz do nas.. 10 pytań.Myślisz, że znasz nazwy różnych świąt i uroczystości po angielsku?. Jak dobrze rozpoznasz polskie desery?. Pytanie która godzina i podawanie godziny po angielsku są bardzo przydatnymi umiejętnościami w codziennym życiu.. Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwi.. Czy rozpoznasz .Quiz przeznaczony dla osób na poziomie podstawowym.. Zacznij uczyć się już dziś przy pomocy fiszek, gier i narzędzi edukacyjnych - całkowicie za darmo.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz własną charakterystykę po angielsku.. Ćwiczenie składa się z 15 pytań losowanych z puli 100 pytań.. Samych elementów ubioru jest wiele, a do nich możemy dołączyć liczne akcesoria, ozdoby, akcenty - ich kombinacji są tysiące.. 7:45 - It's quarter to eight - Jest za piętnaście ósma.Rodzaje sklepów w języku angielskim - sklepy po angielsku.. I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. Należy wybrać poprawne.. 2011-03-19 16:19:05; napisz 3 pytania i odpowiedzi dotyczące zmartwychwstania P.Jezusa 2020-04-26 20:35:53; Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi..

2011-02-01 21:18:03napisz 5 zdań o swoich planach.

Zobacz podobne quizy: #angielski #podroze #szkola #test .. Polish I rzekł mu: Weźmij zapis twój, a siadłszy prędko, napisz pięćdziesiąt.Opis Halloween po angielsku Artykuł w języku angielskim na temat Halloween.. W poniższej tabelce, kolumna „Kraj" zawiera nazwę każdego państwa w formie, w jakiej jest powszechnie używane w języku angielskim, na przykład „South Korea".. Dlatego też w przypadku godziny 21:00 nie użyją liczby 21, a liczbę 9 p.m.. Zobacz podobne quizy: #angielski #jezyki #podroze #szkola #zgadywanka .. !16:00 - It's four o'clock PM - Jest czwarta po południu.. 10:30 - It's half past ten AM - Jest w pół do jedenastej rano.. Słownictwo wykorzystane w quizie: living room, bedroom, bathroom, toilet, garden, kitchen.Naucz się nazw różnych państw i narodowości po angielsku.. W mowie potocznej p.m.. Zadaniem ucznia jest odkrywanie karteczek z notesu w celu wysłuchania wymowy i poznania pisowni ćwiczonych słówek.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jednym z szerszych zagadnień w języku angielskim pod względem słownictwa są ubrania.. 2011-05-03 18:37:00 odczytaj daty po angielsku 2010-09-19 19:44:18 Napisz mi sławnie , poprawnie te daty po angielsku ?. Dziedzictwo mroku #V.. Jak nazywają się dzieci tych gwiazd?. Jak dobrze znasz polskie tradycje świąteczne?. Zaczynajmy!Godziny po angielsku należą do podstaw języka angielskiego..

Wyrażenie pełnej godziny po angielsku jest stosunkowo łatwe.

Kto zostałby Twoim rodzicem w Hogwarcie?. Jaki fantastyczny stwór kryje się w Tobie?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt