Napisz list od uli do zenka z lektury ten obcy
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. szkola-podstawowa-klasa-6.. Bardzo się polubiły i okazało się, że mają wiele wspólnego.. Kłócimy się bardzo często i nie dogadujemy.. Pestka chce pokazać, że jest lepsza od Uli.. Po jego przeczytaniu długo myślałam o Twojej wcześniejszej sytuacji w domu.. Przykro mi z tego powodu.Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Napisz list od Zenka do Uli lub do jego kolegów z wyspy w k - rozwiązanie zadania .. Długo się zastanawiałam jak mogłabym odpowiedzieć na Twój list.. ma szesnaście lat, urodził się we Wrocławiu.. Julek opowiedział o oddaniu pieniędzy, lecz to na nic się nie zdało.. Rozmawiała z nim o wszystkim.. Jest zrównoważonym i rozsądnym chłopcem.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. I zaczęli rozmawiać.Obecność Zenka prowokuje ją do ryzykownych postępków, aby udowodnić swą wyjątkową odwagę.. 2010-04-27 17:13:19Zadanie: napisz list do zenka wójcika quot ten obcy quot w Rozwiązanie:drogi zenku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam nie gniewaj się na mnie, co poniżej przeczytasz myślę że nie powinieneś uciekać z domu nie chcę ci prawić morałów, ale no właśnie zawsze jest jakieś ,,ale 39 jesteś jeszcze młodym człowiekiem i twój ojciec w głebi serca napewno się o ciebie .List Uli Zalewskiej do Zenka Wójcika..

82% Streszczenie lektury ''Ten Obcy''.

Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: białoszewski być sobie jednym czytanie ze zrozumieniem odpowiedzi na pytania białoszewski być sobie jednym czytanie ze zrozumieniem wzór mowy oskarżycielskiej witold maj sonet iUla zamieszkała z tatą w Olszynach i zaakceptowała jego nową żonę.. aż do czasu spotkania Zenka.. "TEN OBCY" Anusia__63; 6.01.2010 zmienionyUla Zalewska to bohaterka powieści pt Ten obcy Jest ona półsierotą wychowywaną przez ciotki Na stałe mieszka w Warszawie Została ona odsunięta od ojca.. Gdy był dzieckiem, zmarła jego matka, został skazany na wychowanie przez nieczułego ojca alkoholika.Napisz list do mamy Uli od Uli że tęskni, lektura ,,Ten Obcy'' Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Udostępnij.. Nie znosi porażek.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. To tylko jemu się zwierzała.. Olszyny 18.02.2015 r. Kochany Zenku!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Z wyglądu jak i z usposobienia była bardzo delikatna.. 17.Dziewczynka podchodząc do stolika, przy którym pisała list, zamknęła zeszyt i wrzuciła go do szufladki.. Julek i Pestka wrócili do Warszawy, a Zenek zamieszkał z wujkiem w Tczewie i od tej chwili .Szukał Uli, aby z nią uciec do Anglii.. Patrysiaaa 1.12.2010 (21:55)Napisz list do Pestki Ubyszowej , w którym ocenisz jej postepowanie wobec Zenka,Uli i matki Pestki-lektura "Ten obcy" zadanie dodane 4 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika aneczka3346 ( -60 ) [Szkoła podstawowa]napisz list do zenka z lektury ten obcy daje..

Podobała się swoim kolegom.Test z lektury: „Ten Obcy".

Nasza paczka już nie jest taka ja dawniej.. Lubiły piec ciasta i spędzać czas na pogaduszkach, które zastąpiły Uli spisywanie pamiętnika.. Jej szczupła i niewysoka postać nadawała jej osobie dziewczęcy wdzięk, urody dodawały jej też ładne oczy i włosy.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: napisz plan wydarzeń z lektury ,,ten obcy Rozwiązanie:plan wydarzeńń 1 pojawienie się nieznajomego na wyspie 2 rozmowa dzieci o przybyszu 3 rozmowa uli z nieznajomym 4 zapoznanie się dzieci 5 wizyta u lekarza 6 ucieczka i powrót zenka 7 poszukiwanie wujka bez powodzenia 8 pozostanie chłopca na wyspie 9 obrona dunaja przed chuliganami 10 kradzież jabłek i zawód przyjaciół .Napisz list od zenka do uli ten obcy.. Bo Pestka uważała się za atrakcyjniejszą od Uli.. Wreszcie przemyślał sobie wszystko i wrócił, aby zarobić pieniądze dla Uli .. Napisz list od Zenka do Uli lub do jego kolegów z wyspy w którym opowiesz w imieniu bohatera jego spotkaniu z wujkiem.. Język polski.. Od czasu, gdy się nie widzieliśmy bardzo mi Ciebie brakuje.. Marian Pietrzyk - bohater główny, starszy o dwa lata kuzyn Julka, z którym spędza wakacje u dziadków.. stolarz 2011-10-18 13:25:30 UTC #1.mialam: napisz list do zenka od uli kiedy dziala sie akcja powiesci i gdzie opisac wybrana przygode tak krotko, jak nazywal sie pies ktory sie przyblakal itp. uporzadkowac wydarzenia od pierwszego do ostatoniego wiesz o co chodzi, wymienic bohaterow plan wydarzen ramowy wybranego przez siebie wydarzenia tyle ze przeczytaj juz nastepna lekture :PCharakterystyka Uli Zalewskiej z powieści Ten Obcy… Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten… Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury… y,Irena Jurgielewiczowa,Irena Jurgielewiczowa Ten… Charakterystyka Uli Zalewskiej z książki I.… Tematem pracy jest list Uli do Pestki z lektury Ten obcy.Ula Zalewska, bohaterka książki "Ten obcy' Ireny Jurgielewiczowej, jest czternastoletnią dziewczynką..

Postępuje uczciwie.list zenka do uli po wyjezdzie do Tczewa proszę pomożecie stolarz źródło: ten obcy.

Polecane teksty: .. List Uli do Zenka Ula zalewska pisze list List do Zenka od Uli Zalewskiej Napisz list w imieniu Uli do Zenka List od Uli do Zenka Napisz list Uli do Zenka Wójcika Ula Zalewska pisze list do tego obcego List Uli do tego obcego .Jak napisać list w imieniu Uli do Zenka z lektury "Ten obcy ''.Uwzględnij w nim życzenie chłopca,aby nie wracał do przeszłości.. Zadanie jest zamknięte.. 2009-10-03 11:31:35Zadanie: napisz list z lektury quot ten obcy quot napisz list od zenka do przyjaciół z wyspy co wydarzyło się dalej w tym napisz gdzie teraz zamieszkuje Rozwiązanie: cześć przepraszam , że z takim opóźnieniem piszę do was ale dopiero teraz mam trochęlist od Zenka do Uli ten obcy 2010-11-29 17:43:50 prosze napiszcie mi list uli do zenka (behaterowie lektury ten obcy ) 2010-11-09 15:02:05 Napisać list do wujaka Zenka 2012-12-02 13:20:15Hej ;-) Jak napisac list zachęcający do przeczytania lektury "ten obcy " 2009-11-04 14:18:46 List do Uli z "ten obcy " 2010-11-14 19:42:15 Załóż nowy klubStreszczenie lektury ''Ten Obcy''.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ula i Zenek biorą ślub.. Chłopak miał jednak nie za dobreNapisz list do afrykańskiego chłopca Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Panterka007 29.3.2010 (16:51) Napisz wymyślone dalsze losy Zenka Wójcika z lektury "Ten obcy" Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: __Justyna__ 30.3.2010 (15:33)Napisz list od uli do zenka 2011-11-14 18:06:06 Napisz list w imienu uli do zenka 2012-05-23 15:37:06 Napiszę list do Uli Zalewskiej w imieniu Zenka Wójcika ..

Doszłam do wniosku, że Twój tata bił Cię, ponieważ był...Na podstawie lektury Ten Obcy wykonaj zadanie: Napisz w minimum 10 pkt uczucie między Zenkiem, a Ulą.

Skomentuj.. 2009-10-03 11:31:35 Napisz list od uli do zenka 2011-11-14 18:06:06Napisz list do Zenka od Uli (ty jestes Ulą) beda 3 naaaj 2010-11-23 18:12:40 Jak napisać list w imieniu Uli do Zenka z lektury "Ten obcy''.Uwzględnij w nim życzenie chłopca,aby nie wracał do przeszłości.. Matka Pestki rozwodzi się z jej ojcem i wychodzi za ojca Uli i adoptują Zenka.. Następnie pobiegł po Mariana, żeby powiedzieć mu co dowiedział się od Uli.. 81% Miłość oraz słynne pary kochanków w literaturze.. pisanie-listów.. Bartusra 5 lat temu.. Zgłoś nadużycie.. Z Twoim wyjazdem wszystko się posypało.. Najlepsze rozwiązanie..Komentarze

Brak komentarzy.