Przeczytaj teksty w zadaniu 1 jeszcze raz i napisz w zeszycie
ZADANIA DLA UCZNIA: Przeczytaj informacje z podręcznika s. 300/321 nt. zasad kompozycji przemówienia.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Następnie przyporządkuj im właściwe tytuły - zapisz w zeszycie odpowiedzi.. 3.Przeczytaj jeszcze raz końcową wypowiedź Gabi ( str. 267 ).. pl - rz po spółgłoskach i wykonaj ćwiczenia sprawdzająć poprawność.. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.. (SPRAWDZĘ W SZKOLE)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rekcja czasownika - reguła gramatyczna str. 117.. W ćwiczeniach zrób zadanie 1 i 2 ze strony 64.Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę.. "- W dzisiejszych czasach prawie wszyscy mamy komputery i często używamy ich do komunikacji z innymi.- wykonać pisemnie w zeszycie zadanie 4, 5,6 ze strony 101 w oparciu o tekst i słownik.. TEMAT 3: Wskazówki dla przemawiającego.. 5) str. 83/7: dopasuj zdania 1-5 do tematów w zadaniu 6 (a-i) str.83/8-9: wybierz 4 tematy z listy w zadaniu 6 i opisz swoje miasto/wieś.. Wzorując się na dialogu z zadania 1- napisz w zeszycie dialog między klientem a sprzedawcą pizzy- możesz wykorzystać własne pomysły lub plakat z zadania 2 oraz adresy i telefony z zadania 3.. Zapisz datę i temat: Interessante Schulwege in Deutschland.Proszę przeczytać teksty w zadaniu 1. jeszcze raz i napisać w zeszycie zdania z właściwymi nazwami środków transportu..

Zadanie 3 - Dokończ zdania i zanotuj je w zeszycie.

Popraw je.1.. Przetłumacz na język polski te słowa: stapler - inventor - weighted - personal items - paperclips - join - 2.. Napisz w zeszycie krótki (ok. 150 słów) list otwarty (do publicznej wiadomości), skierowany do ludzi: Nie bądźcie ludożercami!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przeczytaj tekst na str. 62 i 63 i napisz w zeszycie- Co sądzisz o zachowaniu chłopca?. Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabel .. Potop 23.01.2021 o 13:52 rozwiązań: 0 Kolik123321 Język Polski Kapitulacja pod Ujściem, jej przebieg, konsekwencje.W zeszycie ćwiczeń wykonaj zadania 1 i 2 na stronie 62.. Przeczytaj teksty w zadaniu pierwszym jeszcze raz i napisz w zeszycie zdania z właściwymi nazwami środków tran… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.2.Przeczytaj tekst w zadaniu 1 i jeszcze raz i napisz w zeszycie zdania z właściwymi imionami.. Można wzorować się na zadaniu 5.Zadanie z Angielskiego .. Polegało będzie ono na napisaniu opowiadania odtwórczego na podstawie ballady „Powrót taty".. BYECo wiesz o rodzinie Richterów .Przeczytaj teksty w zadaniu 2. i uzupełnij tabelę..

Następnie przeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj zadanie 2/ 90 w zeszycie.

Krótki opis w zeszycie zjednoczenia Europy Zachodniej od Planu Marshalla do powstania UE 2021-01-20 22 .Miqqusia Języki obce Zadanie 1 strona 16 język angielski klasa 7 ćwiczenia (Brainy) 24.11.2020 o 20:27 rozwiązań: 0 Mariusz892132 Języki obce Pięć z poniższych zdań zawiera błędy.. Wpisz w Google : PisuPisu.. Po powrocie do szkoły będę pytała na oceny.. 3 s. 49 - w zeszycie - Zad.. Uczymy się, powtarzamy i utrwalamy tabliczkę mnożenia do 100.. Zastanów się, kto będzie .1.Przeczytaj fragment „Magicznego drzewa" Andrzeja Maleszki z podręcznika.. Możesz skorzystać ze słowniczka obrazkowego na stronie 85 w podręczniku.. Dokończę zdania.. Przeczytaj tekst z zadania 1. jeszcze raz i napisz w zeszycie zdania z właściwymi .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zadanie 2 - Przeczytaj tekst z zadania 1. jeszcze raz i napisz w zeszycie zdania z właściwymi imionami.. 3.Wykonaj zadanie 3 i sprawdź czy pamietesz te słowka.. 🎓 Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi - Zadanie 5: Jutro pójdę w świat 5 - strona 242 🎓 a) Formy czasownika zakończone na -no, -to przeważają w tekście Odpowiedź na zadanie z Jutro pójdę w świat 51.. Wykonaj w ćwiczeniach zadania na stronie 69..

1,2,3a/317 zapisz w zeszycie.

NastępnieOtwórz podręcznik i przejdź do zadania 1- przeczytaj dialog z ostatniej lekcji.. W zadaniu 2 popatrz na ilustarcję i napisz zdania jakie czynności wykonują dzieci.. Subject: In the restaurants- unit 6-17.03.30-wtorek-zadanie 1 strona 102 -napisać w zeszycie 12 działów ze supermarketu i przy każdym wymienić 3 produkty, które można w nim nabyćKolik123321 Język Polski Rehabilitacja Kmicica, sytuacja w kościele (w Upicie).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Proszę wykonać zadania 1-3 strona 64 - zeszyt ćwiczeń.. Przeczytaj tekst na stronie 90 podręcznika.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj zadanie 4 ze str.21.Przeczytaj w podręczniku tekst pt. „Jak napisać opowiadanie odtwórcze" .. (wyślij na Teams).. Na zakończenie… 6.. Zadanie 1 - Przeczytaj tekst i dokończ ustnie zdania.. Język niemiecki , 1 gim.. rozwijająceB) czynności wstępne: przeczytaj tekst ze str. 64 (zeszyt ćwiczeń), sprawdź wszystkie nieznane słowa w słowniku C) zadanie: jeszcze raz przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie z zadania 1 (ile osób wspięło się na szczyt 29 maja).. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. UWAGA!. Czekam, proszę i z góry dziękuję ;)1. wpiszcie to w neta i zdj i tam jest zadanie 2 ze str 76 kto to zrobi dam naj jak najbardziej1..

Przeczytaj jeszcze raz czytankę pt.,,Dla kogo ta ścieżka ?"

Przeczytaj jeszcze raz opowiadanie "Spotkanie z niewidomą koleżanką" na stronach 56-57, następnie napisz w zeszycie odpowiedzi na pytania 1 - 6, które są na stronie 58.. Zadanie 3 /108 Przeczytaj pytania i odpowiedzi z właściwymi przyimkami i napisz je w zeszyciestr.83/6: przeczytaj i wpisz do zeszytu informację o akapicie i dopasuj 4 tematy (wybierz z listy a-i) do 4 akapitów w tekście (zad.. To jest niemiecki "Aha!. 🎓 Przeczytaj jeszcze raz tekst w zadaniu.. - Zadanie 4: Meine Welttour 2.1. use them to communicate with others.. Zadanie 2 /108 Przeczytaj teksty jeszcze raz i uzupełnij zdania właściwymi imionami.. Gerry and Cath (przykład) 2.. W kilku zdaniach napisz, czy zgadzasz się z jej słowami.Zadanie 1 /108 Przeczytaj teksty.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.1.. Otwórzcie podręcznik do matematyki na s. 49 i wykonajcie w zeszycie zad.. 2 i 4 s. 49 - dla chętnych.. Johannes muss seinen Eltern auf dem Hof.Przeczytaj SMS-y w zdaniu 1. jeszcze raz i odpowiedz na pytania napisz odpowiedzi w zeszycie 1.Was lauft im Kino?. Praca z zeszytem ćwiczeń: str. 63.. Teraz wykonaj w zeszycie zadanie nr 1 z podręcznika ze str. 226.. W zadaniu 1 posłuchaj jeszcze raz historyjki, a nastepnie połącz osoby z czynnościami, które wykonują..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt