Napisz list do bohatera lektury tajemniczy ogród
Wyślij zgłoszenie .Zadanie: napisz o przyjazni colina i mary z lektury Rozwiązanie:mary i colin bohaterowie ,,tajemniczego ogrodu ,, zaprzyjażniają się z sobą spędzają dużo czasu w ogrodzie gdzie sie bawią sadzą w nim różne kwiaty i porządkuja go mimo, że każde z nich jest inne, lubią się mary opowiada chłopcu o indiach i dzikich zwierzętach colin przynosi ciekawe książki, które im pokazuje .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Dodane przez emilka99, 2016-10-12 16:12:31, ilość odpowiedzi: 0 Tajemniczy Ogród Napisz list do Archibalda Crevena.. Napisz list do Mary Lennox z lektury Tajemniczy Ogród 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie - 26.10.2015 (19:23) - przydatność: 51% - głosów: 409 DodajMartha zaproponowała, że Dick mógłby kupić dla niej narzędzia ogrodnicze, tylko trzeba byłoby napisać do niego list.. Wyślij zgłoszenie.. Rozwiąż test!Tajemniczy ogród był niegdyś miejscem niezwykle pięknym i tętniącym życiem.. Mary Lennox urodziła się w Indiach.. Pochodziła z bogatej rodziny, mieszkającej w Indiach.. Przedstawienie postaci.. Skomentuj.. Urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec był urzędnikiem administracji kolonialnej, a matka, znana ze swej urody, zajmowała się wyłącznie sobą i spędzała czas na spotkaniach towarzyskich.• Streszczenie Tajemniczego ogrodu w pigułce • Tajemniczy ogród - opracowanie • Tajemniczy ogród - bohaterowie • Mary Lennox - charakterystyka • Dick Sowerby - charakterystyka • Colin Craven - charakterystyka • Archibald Craven - charakterystyka • Charakterystyka pozostałych bohaterów Tajemniczego ogrodu • cytaty1..

Jest główną bohaterką książki „Tajemniczy ogród".

Tajemniczy ogród - przedmiot + bohater Koło fortuny.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. 2011-06-02 20:26:17 Załóż nowy klub(Cytat pochodzi z lektury pt. "Tajemniczy ogród".). werindaxd 5 lat temu.. Quiz w Poczekalni.. Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. - Dick Sowerby, - bohater powieści pt. "Tajemniczy ogród", - 12 lat, - jedenaścioro rodzeństwa, najbardziej ufa Marcie, mieszka na .Mary Lennox miała około 10 lat.. W zwiezły sposóNapisz do nas.Mary Lennox - charakterystyka, Mary Lennox jest główną bohaterką powieści Frances Hodgson Burnett: „Tajemniczy ogród".. Znowu nie mogła spać.. Przez wiele lat pozostawał zamknięty - otoczony wysokim murem, który porastały bluszcze, niedostępny.Klucz do furtki gdzieś zapodziano.Zapomniałeś, kim jest Dick Sowerby, postać w lekturze Tajemniczy ogród, Burnett Frances Hodgson?. 2013-04-07 10:45:09 Praca klasowa z lektury pt." Tajemniczy Ogród " Pomocyy !. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTajemniczy ogród (ang. The Secret Garden) - powieść dla dzieci autorstwa Frances Hodgson Burnett, po raz pierwszy opublikowana w 1911 roku.Przed wydaniem publikowana w odcinkach w The American Magazine..

!Mary Lennox to bohaterka powieści F.H.Burhett ,,Tajemniczy ogród``.

Jej ojciec był urzędnikiem administracji kolonialnej, a matka uchodziła za słynną piękność.Wybierz jednego bohatera z książki "Tajemniczy Ogród" i opisz go.. Jednakże po tragicznym wypadku sytuacja uległa zmianie.. Mała Mary Lennox po stracie rodziców zostaje oddana pod opiekę wuja.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Pomożecie?-przedstaw go,-napisz, jak wygląda,-jego cechy charakteru,-usposobienie,-ocena własna Plis, .. 11 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .. Nowa zabawa pochłania ją i pozwala na spędzanie jeszcze większej ilości czasu w ogrodzie.. Jej ojciec był urzędnikiem rządowym, a matka piękną kobietą.Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD - Tajemniczy ogród - tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD .. Znajdź słowa związane z lekturą "Tajemniczy ogród" Znajdź słowo.. Po wykonaniu tego zadania uczniowie zastanawiają się, który z bohaterów poddał się złym jak trucizna myślom.. Quiz w Poczekalni.. Jeszcze dziwniejszy jest jego dom, w którym często rozlega się czyjś płacz, i znajdujący się w pobliżu domu ogród, do którego nikomu nie wolno wchodzić..

wg Nataliablachutkyrcz.Napisz wrażenia z lektury " Tajemniczy ogród ".

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Przed przyjazdem Mary nikogo nie interesuje odkrycie tych tajemnych miejsc, wszyscy wolą pozostać w sferze domysłów i przekazów ustnych, które krążą wśród mieszkańców Misselthwaite Manor.Test z lektury Tajemniczy ogród.. Data zakończenia 2013-05-17 - cena 13,50 złSzczegółowe i przystępnie napisane streszczenie lektury „Tajemniczy ogród" wraz z omówieniem problematyki powieści zgodnie z aktualnym programem nauczania.. Gdzie wychowywała się Mary?. Cieszyła się też na spotkanie z Dickiem.. Tajemniczy ogród stał się miejscem ukrytym, do którego ciężko jest znaleźć klucz, a zarośnięta furtka jest niemalże niemożliwą do odkrycia.. Ogród to miejsce, w którym widoczne są ślady dawnej świetności.tajemniczy ogród.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tak jest w przypadku Mary Lennox.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Opracowanie zawiera także: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów (m.in. Mary Lennox, Colina Cravena, Dicka Sowerby, Marty Sowerby), przykładowe wypracowania (np.Pewnego dnia odnajduje do niego tajemniczy klucz.. ZapraszamyList .. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzika"Tajemniczy ogród", klasyk wśród literatury dla dzieci..

Tajemniczy ogród zachwyca dziewczynkę.Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.

W zwięzły sposób przekonaj go, by zaczął pozytywnie myśleć.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Udostępnij.. Pewnego dnia odkrywa, przy pomocy rudzika drogę do ogrodu.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Okazuje się ON dziwnym, nieprzystępnym człowiekiem.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Informacje o WZORY WYPRACOWAŃ POLSKI SZKOŁA PODSTAWOWA GREG - 3182255702 w archiwum Allegro.. PRACA DOMOWA Napisz list do Archibalda Cravena.. Czy dopasujesz lekturę do bohaterów .Symbolizuje go przede wszystkim tajemniczy ogród, ale także nieużytkowana część domu o legendarnych zamkniętych stu pokojach.. Klasa 5 Polski.. Nie wszyscy bohaterowie literaccy wzbudzają od razu naszą sympatię.. Mary, która zaprzyjaźniła się z Martą, dostaje od mamy dziewczyny skakankę.. Patixella 4 lata temu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt