Napisz co robiłeś w ferie po angielsku
Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.W podsumowaniu w CV po angielsku napisz o swoich najważniejszych umiejętnościach, doświadczeniach i wskaż największe osiągnięcie zawodowe.. Kupilismy duzo ciuchow.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. i oczywiście naaj ;* zróbcie taki przykladowy tekst ;) aa i dodam ze w środy mam dodatkowy angielski codziennie chodze do szkoly xddJak spędzacie ferie zimowe?. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Jadłem śniadanie i brałem prysznic, później surfowałem w Internecie, oglądałam telewizję i grałem na komputerze.. Moje wakacje nie były ciekawe.. Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić.. Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 7 zdan co robiłes w ferie po angielskuOpis ferii po angielsku: na wsi.. Gdzie byłeś?. Toruń, 15 marca 2009 Drogi Mikołaju!. Dość dawno do Ciebie nie pisałam, bo nie miałam o czym.. Z moim bratem jedzilem na nartach i rzucalem sie sniezkami.. Możesz również napisać, dlaczego chcesz dołączyć do nowej firmy i wpisać swój cel zawodowy — pokaż, że chcesz się rozwijać..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

2013-11-07 20:25:43; napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje /ferie.. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Moja mlodsza siostra zaczynala jazde na nartach wiec jej pomagalem.. Kalisz , 14.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Mam napisać na jutro co robiłam na feriach w czasie przeszłym ja napisze, a wy proszę bezbłednie przetłumaczcie mi proszę .. 2011-10-11 22:47:31 Napisz kilka z dań o tym, co robiłeś w poprzedni weekend .Napisz 10 zadań o tym co robisz w poszczególne dni tygodnia i w weekend - po angielsku dajcie jakiś przykład tego zadania ;)) Dam kazdemu pkt.. z moich ferii ;D niektóre zdania powinny być w czasie present perfect .. i dyplom ;) z góry thix ;* <33 .. 2013-12-04 17 .Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Cześć Karolina!. 2012-03-25 21:41:31 Napisz 5 zdań o zamiarach na weekend po angielsku ?. Kiedy wrocilam poszlam z przyjaciolka do kina i na zakupy .. bylam z rodzina na kilka dni w gorach.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Opowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów..

Pisanie e-maila po angielsku.

Zgodnie ze zwyczajem zaproszenie dotyczy wydarzeń z życia osobistego takich jak przyjęcie urodzinowe, ślub, komunia, chrzest itp.Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Co robiłeś /aś w ten weekend?. To nic trudnego!. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZWitamy na zalicz.net!. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opisz po angielsku ferie ?. Mój dzień w pracy po angielsku od 15 do 20 zdań .List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz list do kolegi w którym opiszesz jak być prawdziwym dżentelmenem..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Póżniej wstąpiliśmy do Mcdonalda i zjedliśmy bardzo pyszne jedzenie.. Jeździłam także do kina razem z moją kuzynką.Tłumaczenie słowa 'ferie zimowe' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. 2011-02-06 11:24:17; Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku.. 6,612 wizyt.. Po południu wróciła z pracy moja siostra i rodzice.. Co dzień budziłem się o jedenastej.. Na feriach pojechałam z całą rodziną na łyżwy do Wrocławia i było bardzo fajnie.. Jednak niedawno dowiedziałam się co powinieneś robić, żeby być prawdziwym.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Około szesnastej godziny jedliśmy razem obiad.Spedzilam ferie w milej atmosferze.. Proszę pomóżcie.Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. mam zadane opisać ferie zimowe po angielsku, to ma być pół str w zeszycie, to mogą być wasze ferie opisane ja sobie przekształcę na info.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear..

Co robisz na ferie zimowe?

Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. Wieczorami zasiadalismy z rodzina przy kominku.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. CV po angielsku — wzór podsumowania zawodowegoNapisz kilka zdań na temat co robiłeś w ferie zimowe ( w czasie przeszłym perfekt) Pomoże ktoś?. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 (-770) [Gimnazjum] angielski; opis; zdjęcie; 0 głosów.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz po angielsku w zeszycie KILKA zdań o tym, jak zwykle spędzasz wakacje.. Odwiedzam kuzynostwo.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz 15 zadań po angielsku używając czasów przeszłych na temat co robiłem w ferie zimowe (może być wymyślone ale żeby było prawdziwe).. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt