Opisz swój najgorszy dzień po angielsku
8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Oni tak dziwnie mówią że jak jest wpół do 11 w tym przypadku to oni mówią tak jakby to było wpół do 10. jest za dwadzieścia czwarta po połuniu.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. jeden dzień z wakacji.. Czy się z tym zgadzasz?. My school day starts at 8 a.m.Opisz swój dzień!. Poszlam do pracy na godzine 8 i pracowalam do 15 po pracy wrocilam do domu zjadlam obiad i poszlam na spacer z psem wrocilam o godzinie 17 i ogladalam tv.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Mój dzień.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Jest 30 minut po wpół do .. .Obiad mam o 15:15.. 0 ocen | na tak 0%.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Najgorszy dzień w życiu (dłuższa wersja) Mój ulubiony artysta (dłuższa wersja) .. Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Odpowiedz.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. oglądam ulubione seriale .Opis dnia po angielsku: spójniki.. Po obiedzie mam czas wolny.. To nic trudnego!. Polish Europa przeżywa najgorszy kryzys gospodarczy po drugiej wojnie światowej.Po zakończeniu pierwszej części trasy, miałam 10 sekund na odpoczynek, bowiem po tym czasie mknęłam po torach do góry nogami.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. Często słyszymy, jakimi cechami osobowości powinien odznaczać się dobry nauczyciel (i nauczycielka) czy lekarz (i lekarka).. Po południu poszłam do domu.. O 22 poszłam spać.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku..

opisz jeden dzień z wakacji.

O osobach wykonujących te zawody mówi się najczęściej, że powinny być cierpliwe, pomocne, przyjazne, delikatne, spokojne.Opowiadanie na temat "To był naprawdę dziwny sen".. opis moich wakacji.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. wspomnienie z wakacji.. napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Zrobiłam zadanie domowe.. Rozprawka.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Codziennie wstaję o6rano.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zjadłam obiad.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Dominika Grabowska 8 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Wady i zalety .Opis pokoju po angielsku: wstęp.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Treść została zweryfikowana i .Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Co robiłeś?. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opis wakacji po angielsku: wstęp..

... opisz swój dzień z wakacji.

Wczoraj wstalam o godzinie szostej.. Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Opisz swój dzień po angielsku (10 zdań) proszę tylko nie przez żadne tłumacze.Potrzebuję na dzisiaj !. Czyli o której godzinie wstajesz,co robisz po wstaniu,kiedy wracasz ze szkoły,co robisz po szkole itp. Gdzie byłeś?. Wczoraj miałem pewien sen.Pojawiłem się w zupełnie nieznanym mi mejscu o klimacie pustynnym.Ziemia miała kolor rdzy a słońce świeciło słabo i było o wiele mniejsze niż normalnie.Wyglądało to na inną planetę.Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Anonimowa0123.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Zadanie: opisz swój wczorajszy dzień po angielsku opis musi mieć zdania w past perfect z had ok 20 zdań Rozwiązanie: yesterday i woke up at 6 30 i was lying in my bed and thinking about lisa and the way i hadPrzykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 (-100) [Szkoła podstawowa] 0 głosów.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. describe day opis dnia po angielsku opisz swój ulubiony dzień tygodnia « Describe your favourite day of the week - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.Zadanie: opisać swój najlepszy lub najgorszy dzień w szkole po angielsku około 10 zdań nie mam żadnego pomysłu, pomóżcie Rozwiązanie: mój dzień w szkole matematyka nigdy nie była moją mocną stroną tata zawsze miOpisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy ..

opisz swoje wakacje.

Krótki e-mail z życzeniami zdrowia.. W domu odpoczywałam.. Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach.. Dziękuję.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Polish Chemicznie, dokładniej można ją opisać jako nitroguanidyna chlornikotynilu.Przykłady użycia - "najgorszy" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Najlepsi w pomaganiu: 1.. 0 0 20.01.2014 o 21:00 rozwiązań: 1.. 2017-03-26 14:04:16opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08 Opisz mój najlepszy dzień .. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęOpisz swoj wczorajszy dzien po angielsku w czasie przeszlym.. Jest za dziesięć .Przykłady użycia - "opisać" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. jest za kwadrans druga po południu.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt