Opisz swoje życie po niemiecku
bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykładowy opis mieszkania po niemiecku.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. 0 36 fiszek springseil.. Trening mam dwa razy w tygodniu po dwie godziny.. Po południu poszłam do domu.. Pomocy !. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Forum Pomoc językowa - Sprawdzenie - Myślę że zyje zdrowo,jem dużo owoców i warzyw i pije dużo wody, Lubie spor - pływam i biegam.Często chodze do parku a jesienią do lZobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Mam napisać 10 zdań po niemiecku,o tym że zdrowo żyje ( np. jem owoce codziennie, regularnie uprawiam sport) Tylko, że ona nie w każdym przypadku mają zaczynać się od " Ich".. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. - Czuję się jakbym żył.. Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Przykładowy opis Warszawy w języku niemieckim.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". W domu odpoczywałam.. O 7.45 ide do szkoły.. Sport trenuje ponieważ lubię się ruszać odgrywa on dużą role w moim życiu..

Przykład opisu koleżanki po niemiecku.

Ide szybko do lazienki i myje sie.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.XarXen.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Prosze bardzo możecie mi to napisac po niemiecku bardzo prosze.. Moją lubioną dyscypliną sportu jest koszykówka.Trenuje w sali sportowej.. Po obiedzie spotykam się z .d.. Opisz siebie po niemiecku.. ściągnij mp3 × Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w .. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swojego psa po niemiecku!. Zaczełam uprawiać tą dyscyplinę już od trzynastego roku życia.. O 22 poszłam spać.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna..

Przykład opisu miasta po niemiecku.

rozpocznij naukę.. Zalety i wady życia w dużym mieście / das Leben in der Großstadt.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Pomoże ktoś?Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Zainteresować może Cię też: Części ciała po niemiecku; Części garderoby po niemiecku; Mam nadzieję, że teraz bez problemu określisz swoje samopoczucie po niemiecku.. Jeżeli jednak szukasz pracy w Niemczech i piszesz cv po niemiecku, wymień wszystkich swoich pracodawców.Opis koleżanki po niemiecku.. Zjadłam obiad.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Ich fühle mich lebendig.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Codziennie wstaje o 7.00.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen.. Zrobiłam zadanie domowe.. Po zajeciach wracam o domu.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Do zobaczenia wkrótce!Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykładowy opis ferii zimowych po niemiecku.. Jeśli tak, to pewnie nie opisujesz doświadczenia zawodowego sprzed kilkunastu lat..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt