Napisz krótki tekst o żyrafie po angielsku
0 ocen .. Proszę pomóżcie napisać opis rodziny po angielsku + tłumaczenie.Napisz krótki tekst o żyrafach zgodnie z informacjami w tabelce.. Jak napisać ogłoszenie po .Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. Sporo czytanek i opowiadań w języku angielskim, niektóre teksty są oczywiście zbyt trudne, ale zakładam, że po to właśnie każdy tekst jest opisany poziomem.. pomóżcie!. Witaj w sekcji czytania!. To afrykańskie, roślinożerne zwierzę, które ma niewielki tułów.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu Warszawy po angielsku z tłumaczeniem Opis miasta po angielsku - wzór.. Tylko że ja się kapnąłem dopiero po chwili że można wybierać poziom - tylko jest za mało tekstów.END Tłumaczenie Dawno dawno temu w ciemnym lesie mieszkała piękna dziewczyna o imieniu Mery.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Najczęściej spotykane ogłoszenia to ogłoszenia o pracę, ogłoszenie zawiadamiające o zaginionej rzeczy, ogłoszenie dotyczące wynajmu mieszkania i tym podobne.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia..

Opis żyrafy po angielsku!

Morfologia.. giraffe „żyrafa", od arab.Żyrafy nie są zwierzętami terytorialnymi.. Śpią one na stojąco.. Kolor i wzór na sierści pomaga jej ukryć się przed lwami.. napisz po angielsku w max 4 zdaniach przepis na spaghetti bez podania składników ,tylko sposób wykonania .. Notatka po angielsku to jedna z krótkich form wypowiedzi spotykanych na maturze podstawowej z języka angielskiego.. Ich wzrost nie przeszkadza im dobrze biegać.. W ciągu dnia żyrafa spędza od 16 do 20 godzin na jedzeniu.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ NAPISZ KRÓTKI OPIS O ŻYRAFIE PO ANGIELSKUOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Podczas gdy Nick zbierał drewno, Mery była sama w domu.. Długość ciała (bez ogona) 350-480 cm, długość ogona 76-110 cm, wysokość 450-600 cm; masa ciała samic 450-1180 kg, samców 1800-1930 kg.. Systematyka Etymologia.. I was very excited when I heard the news.Napisać o swoim zwierzątku domowym po angielsku np o psie .. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Ogłoszenie po angielsku: wstęp..

przejdź bezpośrednio do 40 tekstów.

Pomimo iż jest ono krótka i stosunkowo prosta, podczas jej pisania należy kierować się kilkoma zasadami.. Żyrafa jest spokojna i łagodna.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Sierść żyrafy jest krótka, gęsta i żółtawobrązowa z ciemniejszymi plamami.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Hello Max, 2.. Podziel go na dwa akapity i uzupełnij własnymi pomysłami.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćAngielskie teksty do czytania.. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz; 75% Sporty po angielskuMuszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Nadchodziły długie straszne zimowe wieczory.. Życzenia te składamy zazwyczaj poprzez kartki walentynkowe, czyli specjalne kartki z zapisanymi na nich życzeniami.Polecane teksty: 82% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki..

Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na:Krótki tekst po angielsku, sprawdzisz?

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Teksty Piosenek (39697) Teledyski (8785) Telewizja i Seriale (251544) Zespoły (21567) .. 2011-09-01 19:22:32Szukałem jakieś teksty po angielsku i dobrze trafiłem.. Ogłoszenie po angielsku to krótki tekst pisany, który ma za zadanie poinformować o czymś jakąś grupę osób.. Pewnego dnia musiał wyruszyć w głąb lasu po drewno na zimę.. Zasięg występowania.. na poziomie kasy 1 gim.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.Przykłady użycia - "żyrafa" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish A 20 lat później, jakimś cudem, współpracowaliśmy z firmą z Mali o nazwie Trupa Marionetkowa Sogolon z Bamako, gdzie wykonywaliśmy prace związane z .Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. Pamiętaj, żeby na początku listu umieścić zwrot Dear Ms. [Imię] (jeśli zwracasz się do kobiety) lub Dear Mr. [Imię] — jeśli zwracasz się do mężczyzny.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Żyrafa ma długą, smukłą i giętką szyję.Opowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów..

Opiszcie mi po polsku i po angielsku zwięrzę np. słoń, kangur, małpa itp.

A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Poniżej zamieszczamy informacje jak należy napisać post na forum po angielsku, wartościowe wskazówki oraz przydatne zwroty.. Jej mąż, Nick, był drwalem.. Mery bała się zostać sama w domu.Życzenia walentynkowe po angielsku składamy dla ukochanej osoby w dniu 14 lutego - czyli w dniu świętego Walentego, potocznie nazywanym walentynkami.. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.. 2015-06-14 15:18:59 napisz po angielsku krótki tekst o polskim święcie - Wszystkich Świętych 2015-11-05 16:41:37 Krótki tekst po angielsku o wakacjach?. Post na forum po angielsku - zasady pisania Głównym celem posta na forum jest przekazanie wszystkich informacji, których na maturze jest 4.Samiec żyrafy osiąga nawet do 5,7 metra.. Ale tak na poziomie szóstej klasy Z góry dzięki ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt