Napisz list po niemiecku do kolegi o swojej chorobie
Po zawodach wszyscy spotkaliśmy się na szkolnej stołówce.. Wszyscy mieli bardzo dobra kondycje fizyczną , a jest to zasługa naszej Pani od zajęć sportowych.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .. Uwzględnij następujące informacje: - w jakiej okolicy i w jakim typie domu teraz zamieszkałeś/aś, - jakie wady i zalety ma nowe miejsce zamieszkania, .. Prześlij swoje uwagi .Przydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. Uwzględnij następujące informacje: dokąd i z kim pojechałeś/ dlaczego wybraliście wyjazd za granicę i czy spełniły się wasze oczekiwania/ jakNapisz list do koleżanki po niemiecku.. List po niemiecku piszemy według takich samych zasad jak w języku angielskim.. Również po zwrocie do adresata następuje przecinek, a nie wykrzyknik.Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. Zobacz również: List nieformalny po niemiecku do przyjaciela lub kolegi.Bardzo bym prosiła o napisanie listu.. prosze o pomoc i przetłumaczenie na polskiList do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie..

Napisz o tym list do kolegi z Niemiec.

Poinformuj go o:-okolicznościach nabycia choroby-jej objawach i przebiegu-wizycie u lekaża i jego zaleceniach-napisz co musiałeś robić a czego nie mogłeś robić-poinformuj o obecnym samopoczuciu p.s. za najszybszą odpowiedz daje najlepsze rozwiązanie ;) pzdrList do kolegi po niemiecku - dom, umeblowanie.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Napisz o swoich dolegliwościach, wizycie u lekarza i sposobie leczenia.. 1 odpowiedź.. Napisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : *sposób w jaki znalazłeś/łaś ta pracę oraz warunki, jakie musiałeś spełnić *zespół, w którym pracowałeś/ łaś i panującą w nim atmosferę * wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione .na jutro mam napisac list po niemiecku czy ktos mi pomoze?. Kalisz , 14.. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2.. Napisz list do kolegi/ koleżanki: - napisz kiedy i gdzie odbyła się impreza - opowiedz o przygotowaniu do przyjęcia i jaka w nich była rola - napisz o zaproszonych gościach i otrzymanych prezentach - opowiedz o przebiegu imprezy i o wrażeniach.. :( polecenie brzmi tak: Berlin zrobił na tobie duże wrazenie ..

List po niemiecku.

Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Krótkie zakończenie, np: pozdrawiam do usłyszenia.. Opisz swojego najlepszego przyjaciela( imie, wiek, wygląd, charakter)2.. Jak sama nazwa nam mówi, nie ma potrzeby używania w nim języka formalnego, można więc spokojne posługiwać się mową potoczną oraz skrótami.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.Przydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. list na poziomie 1 gimnazjum.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Napisz list do kolegi z Australii.. Napisz list do kolegi z zagranicy w którym opowiadasz .Jak napisać list po niemiecku?.

J. Niemiecki Napisz list do kolegi.

Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Napisz list do koleznaki o nowo poznanm koledze powinno tam sie znajdowac:przedstawienie osoby wyglad zainteresowania i plany na przeszlosc .. Napisac list o przyjaźni do kolegi po niemiecku.. Wyraź smutek, że nie możesz uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym tej koleżanki.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.Mam napisać list po niemiecku do koleżanki lub kolegi, opisać ile masz lat, opisać siebie oraz rodzine, napisać o swoim hobby, opisać co robisz w czasie wolnym i poprosić o odpowiedź.. Napisz gdzie sie poznaliście i jak długo się przyjaźnicie3.W czasie wakacji podjąłeś/ podjęłaś pracę zarobkową.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Ten list ma charakter nieformalny, ponieważ piszemy bliskiej nam osobie, o tym co u nas słychać.. Napisz list o tym do swojej austraiackiej koleżaki: opisz w nim: 1) miejsca, które zwiedziliście 2) co podobało ci sie najbardziej 3) jak spędzaliście wolny czas 4) co wydarzyło się w drodze powrotnej do polski.List do kolegi, O wydarzeniu sportowym w mojej szkole..

Po powrocie piszesz list do swojego kolegi z Niemiec.

przyjaźń; 0 głosów.. z góry .List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. 83% Napisz list do kolegi z Niemiec; 85% List do kolegi z Niemiec; 85% Wyjechałeś na zagraniczne wakacje z rodzicami.. Napisz list do koleżanki z Niemiec.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Cześć Karolina!. Napisz list do koleżanki(po niemiecku) w którym poinformujesz, że jesteś chory, opiszesz swoje samopoczucie, objawy choroby, wizytę u lekarza.. 2,026 wizyt.. Obchodziłeś urodziny i urządziłeś przyjęcie.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać list nieformalny do koleżanki po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór listu nieformalnego do przyjaciółki po niemiecku.. zadanie .90% Ich lade dich auf Sommerferien - zapraszam Cię na wakacje - list po niemiecku Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.List nieformalny po niemiecku, znany również jako list prywatny, jest rodzajem listu, który się pisze do znajomych, członków rodziny, przyjaciół.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.paula19974.. Spędziłam bardzo udany dzień pełen wrażeń.. W liście:1.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Napisz list do kolegi z Berlina w którym powiadomisz go o swojej ostatniej przebytej chorobie.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3Mam napisać list po niemiecku do koleżanki lub kolegi, opisać ile masz lat, opisać siebie oraz rodzine, napisać o swoim hobby, opisać co robisz w czasie wolnym i poprosić o odpowiedź.. Przeproś, że długo nie pisałaś i podaj powód- ostatnia przebyta choroba.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Napisz krótko co robisz, by być zdrowym i silnym.. pomożecie?. prosze o pomoc i trzetłumaczenie po polskuNapisz list do kolezanki(po niemiecku) w ktorym poinformujesz, że jestes chory..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt