Przeczytaj tekst z ktorego usunieto cztery zdania wpisz w luki
Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Zadanie egzaminacyjne: przeczytaj tekst , z którego usunięto cztery zdania .. 2011-05-23 21:00:05; Przeczytaj poniższy tekst.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). (4 pkt) Uwaga!. Wpisz w luki 3.1.-3.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uwaga!. 2018-11-10 12:15:46EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.MJA-1R Strona 5 z 15 Zadanie 5. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w luki (1-4) litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Zadanie 4 Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uzupelnij luki (1-3) w tekscie zdaniami podanymi ponizej (a-d) tak aby byl on spojny i logiczny.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. jedno zdanie zostalo podane dodatkowo i nie pasuje do zadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunieto trzy zdania..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Tutaj zna dwa zdania zostaly podane dodatkowo i nie pasuja do Žadnej luki.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w luki 1-4 litery , którymi oznaczono brakujące zdania [ A-E] , tak aby otrzymac logiczny i spójny tekst .. Wpisz w luki 1-4 litery, którymi oznaczono brakujące fr… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. I z nami sprawdziciePrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. RAINING POETRYPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. A NOISY PARROT Parrots make wonderful family pets.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

(4 pkt) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Wpisz w luki 8.1.-8.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. O godzinie 9 podstawa, o 11 rozszerzenie.. Wpisz odpowiednie litery w luki.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.ZADANIE 5 Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę 4.1.-4.4. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Strona 8 z 13 MJN-1P Zadanie 7.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. It hasPrzeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki..

BITTY BATPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

2011-05-23 21:00:05; Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. jedno zdanie zostało podane dodatkowo .. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03; Przeczytaj poniższy tekst.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.. 2011-09-18 15:50:51Strona 6 z 13 Zadanie 6.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. (0-5) Przeczytaj tekst..

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. EIN INTERVIEW MIT BASTIAN SCHWEINSTEIGERPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. >> Jim Ferguson's travel blog <<Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47 Przeczytaj tekst ,,Mail'' i uzupełnij luki .. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). JĘZYK ANGIELSKI - ROZSZERZENIE - ten przedmiot zaplanowano na piątek, 19 kwietnia.. Uwaga!. Wpisz w luki (5.1.-5.4.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij dialogi.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. THE PERSON WHO BELIEVED IN ME A. wasEXAM TASK Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Język angielski - rozszerzenie [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] - to tutaj znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć po egzaminie.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Uzupełnij w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt