Przetłumacz zdania na język niemiecki metro jest wygodne i punktualne
W języku polskim często tłumaczy się go przez słowo „się".Przetłumacz na język niemiecki zdanie "Miałam przygotować na obiad mięso" (napisz je w czasie przeszłym Perfekt.. Na zdjęciu widzę las i łąkę 6.. Z fizyki ona ma dwie dwóje, dwie jedynki, trzy czwórki i jedną piątkę.. Powiedz.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Kursy zawierają nagrania wymowy, ćwiczenia utrwalające, ściągi, testy końcowe.Jak tworzyć zdania pytające, język niemiecki.. Tłumaczę język niemiecki prostym językiem wraz z wieloma przykładami, a do każdego tematu znajdziesz kilka interaktywnych ćwiczeń.Zakładka ćwiczenia to obszerny zestaw ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych, podzielony według zagadnień w spisie treści: rodzajnik, rzeczownik, zaimek, przyimek, przymiotnik, czasownik, składnia, czasy.. niemiecki.. Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: izulka9192 21.4.2010 (17:59) prosze o poprawne przetlumaczenie na jezyk niemiecki.Platforma edukacyjna 6ka.pl oferuje kursy językowe online dla początkujących i średnio zaawansowanych, przeznaczone do nauki przez Internet dla młodzieży i dorosłych.. Zdania do rozstrzygnięcia wymagają odpowiedzi.. Kliknięcie na którekolwiek z zagadnień spowoduje dalsze rozwinięcie i prowadzi do ćwiczeń, dotyczących konkretnego zagadnienia gramatycznego.W języku niemieckim występują 3 rodzaje zdań pytających.Są to: zdania pytające wymagające rozstrzygnięcia, na które odpowiadamy Ja Nein lub Doch; zdania te są odpowiednikiem polskich pytań, zaczynających się na „Czy…", w języku niemieckim natomiast zaczynają się od czasownika (orzeczenia), po którym stoi podmiot zdania;; zdania pytające z zaimkiem pytającym (W-Fragen .Zaimek "man" Zaimek nieokreślony „man" używany jest do określenia podmiotu oznaczającego osobę bliżej nieznaną..

Spotkamy się przed kinemPrzetłumacz zdania na język niemiecki 1.Metro jest wygodne i punktualne.

dlatego chronimy naszych użytkowników i ich tłumaczenia za pomocą zabezpieczającego kodowania; Wybieramy języki, z którymi translator ma pracować Tłumacz Polsko Niemiecki.. Nie lubię jeździć autobusem do szkoły 3.. Oprócz naszej głównej oferty proponujemy m.in. niemiecki dla dzieci oraz uczniów gimnazjów i liceów.niemieckixddd.. Czy byłeś dzisiaj na basenie?. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Zawiadomie pana, gdy tylko zamowiony komputer przyjdzie 7.Budowa zdania w niemieckim - ćwiczenia online.. 3.Zapytaj kolegę, co robił na wakacjach.przetłumacz zdania na j. niemiecki - rozwiązanie zadania.. Dostępne są kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego.. Musze probowac, az znajde prace, ktora by mi odpowiadala 6.. Ja, Sebastian ist .Przetłumacz -odpowiedź na pytania Proszę bez tłumacza 1.. 2.Nie lubie jezdzić autobusem do szkoły.. 🎓 Przetłumacz wyrazy (I) i zdania (II) na język niemiecki..

Przetłumacz zdania na język niemiecki : 1.

Ja dam.Na nauka-niemieckiego.net znajdziesz prostą instrukcję obsługi języka niemieckiego, z którą możesz samodzielnie i za darmo nauczyć się niemieckiego.. Jego ulubionym przedmiotem jest j. niemiecki.. Problem zostanie rozwiązany, jeśli chociaż jedna osoba będzie obecna 4.. Na drzewie siedzi kot 7.. Kraje te są bardzo rozwinięte i silne gospodarczo, co czyni z nich interesujące miejsce do pracy i życia.. - Agnieszka Gębska - korepetycje z języka niemieckiego Pytania otrzymujemy poprzez inwersję, zamieniamy miejsce podmiotu z czasownikiem.. oraz w czasie przeszłym Imperfekt) 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie -2.1.2016 (21:53) Odpowiedzi bellaxdxd3 rozwiązane zadania bellaxdxd.Przetłumacz na.. Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 19.4.2010 (18:44) przekształć zdania na stronę czynną.. W zdaniu pojedynczym oznajmującym (zakończonym kropką) orzeczenie stoi zawsze na drugim miejscu.Przetłumacz na jezyk niemiecki: 1. użyj tego samego czasu.. 7.Po szkole ide czesto do klubu sportowego.. 2.1 September beginnt mit der Schule 3.Sie lebt hier.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Pytanie i odpowiedź do rozstrzygnięcia..

przetłumacz zdania na niemiecki.

(8 punktów) 1.. 8.Spotkamy sie przed kinem .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Tłumaczenie słowa 'metro' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 3.Chodzę na kurs jezyka niemieckiego 4.On mieszka w domu jednorodzinnym 5.Na zdjeciu widze las i łake 6.na drzewie siedzi kot.. Szukam pracy, gdzie byłabym samodzielniejsza 5.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przetłumacz zdania na język niemiecki i podaj dwie coraz krótsze formy przetłumaczonych zdań 1.Oni kupują swoim przyjaciołom książki 2. .. Przetłumacz zdania (język niemiecki) 2016-10-22 16:53:04 .Przetłumacz zdania na język niemiecki.. W zasadzie zgadzam sie, ale mam pytanie 3.. Od czterech lat uczę tego języka.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Oni lubią Angielski i Informatykę.. Zobacz także nasz opis budowy zdań w języku niemieckim.. 2.Powiedz, że najwygodniej jest w hotelu.. Wybierz zagadnienie i przetestuj się: Wskazówka Zaloguj się, aby zapisywać historię i wyniki Twojej nauki.Przetłumacz zdania na niemiecki.. On mieszka w domu jednorodzinnym 5.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przetłumacz zdania na język niemiecki, liczę na poprawne odpowiedzi (wiem jak mniej więcej powinny wyglądać te zdania inaczej nie dam punktów) 1.Powiedz, że podczas wakacji pływałeś kajakiem..

Metro jest wygodne i punktualne 2.

Czasownik pierwszy.. W czwartek mamy geografię, biologię, 2 godz polskiego i religię.. Zebrałem w całość kilka ważnych form, które możecie wykorzystać podczas rozmowy.Intensywny kurs języka niemieckiego w Warszawie pomoże państwu w niewielkim czasie zyskać 100% pewności w posługiwaniu się językiem obcym.. Zaimek nieokreślony „man" łączy się zawsze z 3. os. lp.. - Sebastian jest chory?. Jem dużo.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Po szkole idę często do klubu sportowego 8.. Sprawdź swoją znajomość budowy zdań niemieckich w ćwiczeniach.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Jeśli masz jakieś treści, które należy przetłumaczyć z polskiego na niemiecki lub odwrotnie, ale nie wiesz, jak to zrobić lub .Język niemiecki jest językiem ojczystym ponad 100 milionów ludzi żyjących głównie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt