Napisz list w ktorym zachecisz do przeczytania lektury
2011-02-20 19:35:49 chciałabym poprosic o pomoc w zadaniu domowym z polskiego.musze napisac list do nauczycielki zachęcający do omawiania lektury pt;Harry Potter i Komnata Tajemnic".Minimum półtora strona.. List podpisz jako XYZ.napisz list do koleżanki w którym zachęcisz ja do przeczytania.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Przede wszystkim opowiada ona o chłopcu, który jest dokładnie taki jak my.. Ma swoje problemy, które przypominają te, jakie mamy i my.. Nie pisałam do Ciebie ostatnimi czasy, gdyż byłam bardzo zajęta.. Wiesz, dokąd chciałabym z Tobą w tym roku pojechać?. Tę lekturę niedawno sam przeczytałem i bardzo mi sięNapisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Nie dawno skończyłam ją czytać, było tam wiele akcji i przygód dwóch niesamowitych i bardzo odwarznych dzieci.. Jest bardzo ciekawa , myślę że Tobie również by się spodobała.Piszę do Ciebie ten list ponieważ chcę zachęcić Cię do przeczytania pewnej ksiązki podróżniczej pod tytułem ,,Tomek w krainie kangurów", którą napisał Alfred Szklarski.. Uważam, że pierwsza część to książka, którą powinieneś przeczytać w te wakacje.. liczy sie oryginalnosc!. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.W mojej miejscowości działa także świetlica, w której organizowane są różne zabawy.. W argumentacji wykorzystaj interpretację wiersza Tadeusza Różewicza List do ludożerców i odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej..

(Twoje imię) Podobne: List w którym zachęcisz do przeczytania Trenów; ...

Do Gdańska.Kraków 12.04.15r.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Przede wszystkim uświadamia, jak wielką cenę niektórzy musieli zapłacić, abyśmy mogli mieszkać w wolnym kraju.. Na szczęście znalazłam trochę wolnego czasu, aby odpisać Ci na Twój poprzedni list.. 2011-01-19 20:09:12Napisz list w którym zachęcisz koleżankę lub kolegę przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Sprawdź jak napisać list, czym się różni list prywatny od listu oficjalnego, zapoznaj się ze wzorami i przykładami.. List jest pisemną formą wypowiedzi kierowaną do jednej osoby lub do kilku osób.. Ciebie również chciałem zachęcić do przeczytania tej wartościowej lektury, bowiem okazuję się ona powieścią z morałem: maleńkie kłamstewko .piszemy list do Andzi, dodając jej otuchy w trudnych chwilach ; Ćwiczenie nr 5 do lektury "Awantura o Basię" - Nieczytelne informacje (rozszyfrowujemy list) Ćwiczenie nr 5 do lektury "Król Maciuś Pierwszy" - List oficjalny piszemy list do Ministra Oświaty ; Ćwiczenie nr 6 do lektury "Spotkanie nad morzem" - List do p. RudzkiejChciałabym Was zachęcić do przeczytania książki pt "W pustyni i puszczy".. zaplanować nasze wspólne wakacje..

Polecam Ci ją do przeczytania.

Namawiamy do ich ponownego przeczytania, albo do.. nadrabiania zaległości.. Jest to bardzo ciekawa lektura która przedstawia nam losy bohaterów z historycznie różnych pokoleń, wywodzących się z różnych klas społecznych.. Opowiada o Stasiu i Nel, który był bardzo odważnym i opiekuńczym bratem.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Spośród klasyki polskiej literatury naprawdę trudno wybrać kilkanaście pozycji, których lektura jest obowiązkowa.. W przemówieniu przywołaj przykład bohatera z lektury obowiązkowej, którego życie zmieniło się pod wpływem książek, i napisz, na czym ten wpływ polegał.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Ta Książka bardzo mi się spodobała i z chęcią przeczytam ją jeszcze raz.Napisz list w którym zachęcisz kolegę do przeczytania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic 2019-01-12 13:00:38; napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24Napisz list zachecajacy do przeczytania lektury alchemik !. (miasto) (data) Droga Aniu!. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Jak to napisać?. .Napisz przemówienie, w którym zachęcisz rówieśników do czytania książek..

Miłej lektury!

Postanowiłem napisać do Ciebie ten list , aby zachęcić Cię do przeczytania książki H. Sienkiewicza "Krzyżacy".. W wypracowaniu wykaż się dobrą znajomością lektury obowiązkowej.200 słów.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Byli to nierzadko bardzo młodzi ludzie, tacy jak ty czy ja, a jednak nie zawahali się, gdy trzeba było włączyć się do walki.Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania „Kłamczuchy".. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.📢 Informacje na temat Napisz list do kolegi w którym zachęcisz do przeczytania Kłamczuchy Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.Napisz list otwarty skierowany do rówieśników, w którym przekonasz ich, że warto pomagać ludziom.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Moglibyśmy w nim pływać całymi dniami.Napisz list w którym zachęcisz koleżankę/kolegę do przeczytania.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. dowiem sie ze odp jest zkopiowana z jakiegokolwiek innego serwisu niech liczy sie z szybkim usunieciem odpowiedzi!Naj!Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Jej .Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !.

Jak to... - rozwiązanie zadania ... napisz list w którym zachecisz do przeczytania Balladyny .

Na przykład czy wiesz co to jest monsun albo ryksze.Napisz do koleżanki lub kolegi z zagranicy list, w którym zachęcisz ją/go do przeczytania powieści Stefana Żeromskiego pt. „Syzyfowe prace".. Uwzględnij w swoim liście sytuację polityczną Polski w XIX wieku.. List zachęcający do przeczytania lektury "Krzyżacy" [Miasto, Data] Cześć!. Chciałabym Cię zachęcić do przeczytania książki pt.,,Zemsta" Aleksandra Fredry.. Powoli przyzwyczajam się do życia na studiach.. Ja sam przeczytałem ją jednym tchem.. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. Z pozoru może się wydawać, że to bardzo nudna książka z nieciekawą treśćią, ale po jej przeczytaniu na pewno zmienisz zdanie.Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Jednak największą atrakcją mojej miejscowości jest jezioro.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. On sam godny jest zobaczenia, a ksiądz często organizuje ogniska dla lokalnej młodzieży.. Jego życie ulega zmianie w parę chwil.Napisz list w którym zachęcisz do przeczytania książki Podobne tematy.. Wędrowali przez całą pustynie próbując uwolnić się od ludzi którzy ich porwali jak najdalej.Napisz list do kolegi w ktorym zachecisz go do przeczytania "W pustyni i w puszczy".. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. .Zadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci opowiedzieć, co się u mnie wydarzyło .W czasie czytania tej lektury, dowiedziałam się, że poznał piękną córkę pewnego adwokata, był świadkiem morderstwa pana Robbinsona oraz szukał skarbu ze swoim przyjacielem Huckiem.. Jednak spróbowaliśmy znaleźć 15 książek, które powinien znać każdy dorosły czytelnik.. Wracaj do zdrowia!. U mnie wszystko w porządku.. Ewo piszę do Ciebie ten list ponieważ, chcę Cię zachęcić do przeczytania lektury W pustyni i w puszczy.. Proszę o pomoc do pilneLektura wyszła spod pióra wielkiej autorki, więc jest oto kolejny powód do tego, aby ja przeczytać.. miejscowość; data Witaj (imię osoby, do której skierowany jest list)!. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. W zależności od adresata (tzn. osoby, do której list jest kierowany) lub sytuacji życiowej nadawcy, list może przybierać .Napisz list do kolegi/koleżanki, w którym zachęcisz go/ją do przeczytania „Kłamczuchy" Droga Aniu!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt