Opisz ulubionego sportowca po niemiecku
Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Wraz z kadrą niemiecką sięgnął po wicemistrzostwo świata w 2002 (zdobywając w turnieju 5 bramek został wicekrólem strzelców), brał również udział w turnieju finałowym Euro 2004.. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi, lecz najbardziej lubuje się w piłce nożnej.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zazwyczaj.sportowiec - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Justyna Kowalczyk (ur. 19 stycznia 1983[1] w Limanowej) — polska biegaczka narciarska.Mistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, czterokrotna medalistka olimpijska, dwukrotna zdobywczyni Pucharu Świata, zwyciężczyni prestiżowego Tour de Ski.Przykłady użycia - "sportowiec" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jako drugi polski skoczek - po Adamie Małyszu - i trzeci polski sportowiec (po Małyszu i Justynie Kowalczyk) wywalczył PŚ FIS.Tłumaczenie słowa 'ulubiony przedmiot szkolny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.ulubiony - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Przykład opisu ulubionego nauczyciela w języku niemieckim.. więcej niż drugi Peter Prevc i 117 pkt.. W chwili gdy skończyłem jedenaście lat, zacząłem jeździć na różne zawody piłkarskie..

Co znaczy i jak powiedzieć "sportowiec" po niemiecku?

Mój ulubiony sportowiec / mein Lieblingssportler.. Od małego dziecka gram amatorsko z kolegami na boisku.. Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Opisz swojego idola (sportowiec , piłka nożna ) po niemiecku przynajmniej 10 zdanNapisz jakie zagadki rozwiązał Adam Cisowski opisz krótko LEKTURA SZATAN Z SIÓDMEJ KL odpowiedzi: 0; Ułóż 10 zdań z słowami: 1. cub 2. fangs 3. fierce 4. growl 5.bite 6. pick up 7. sank ( sink - forma podstawowa) 8. suddenly 9. laugh 10. notice odpowiedzi: 0; W jaki sposob literatura ukazuje obyczaje wyzszych warstw społecznych epokach omow zagadnienie odwołujac sie do fragmentu .Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku i po polsku na teraz.. - rozwiązanie zadania.. Zapytałam kto jest jego ulubionym sportowcem?. Dzisiaj będzie o tym, jak po niemiecku opisać, jakim środkiem transportu podróżujemy i dlaczego za pomocą przyimka mit 🙂Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny najlepiej zeby to był Mariusz Wlazły.. tak okolo na jedna strone.. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. więcej od trzeciego Severina Freunda.. Jest to mój ulubiony sportowiec, ponieważ wykazuje się niesamowitym chumorem, walecznością, a także talentem.. - SportlerTak jak już obiecałam we wpisie z planami tutaj podsumowaniem wraca seria „Niemiecki w 5 minut" (wszystkie posty z tej serii tutaj).Nowy post z serii będzie ukazywał się 2 razy w miesiącu..

po niemiecku .

Znajduje się on na pozycji libero.. 5 zdańPrzykłady użycia - "ulubiony" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Piłkarz to Robin van Persie i Ronaldinho, natomiast siatkarze z ligi polskiej to Sinan Tanick oraz wszystkim dobrze znany Piotr Gruszka, a zagranicznej lubi Ivana Miljkovića.Opisz po angielsku w kilku zdaniach ulubionego sportowca - Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro is Portugal professional football player who play's as a forward for Spanish club Real Madrid and the Portugal national team.I don'love football but I love him.Opis osoby.. przykład opisu osoby.Opis swojego ulubionego sportowca po angielsku Robert Lewandowski 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź Użytkownik Brainly .. Opisz po angielsku osobę, która Cię fascynuje.. Jest moim ulubionym sportowcem, ponieważ siatkówka to mój ukochany sport, a według mnie, jak na dopiero początki swojej kariery, gra .Zadanie: opis po niemiecku ulubionego sportowca obojętnie jakiego Rozwiązanie: cristiano rolando ist ein gro er mann mit kurzen haaren und immer wette auf das gel es ist Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Stoch w sezonie 2013/14 zdobył łącznie 1420 pucharowych punktów, o 108 pkt..

Co znaczy i jak powiedzieć "ulubiony" po niemiecku?

Jest to siatkarz, który gra w klubie o nazwie "Asseco Resovia ".. Polish Ci sportowcy poświecili całe swoje życie aby wziąć udział w igrzyskach.Moim ulubionym sportowcem jest Krzysztof Ignaczak.. Lubię go i rozumiem.. po niemiecku .. Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.. Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku i po polsku na teraz Pomóżcie prosze was.. Potrafi obronić trudne piłki, przynosi dumę Polakom.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opisz swoją ulubioną dyscyplinę sportu (Piłka nożna) na stronę A5opis sportowca Justyny Kowalczyk po angielsku.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. ~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.Jego ulubiony klub piłkarski to FC Barcelona(mój też, zaraził mnie tym), a siatkarskim Genua Spik Volley.. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Sprawozdanie z noclegu w szkole / Übernachtung in der Schule - ein Bericht.Przykłady użycia - "sportowcy" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt