Przepisz do zeszytu poniższy tekst uzupełnij go brakującymi informacjami
Zapoznaj się z pojęciem "rymu".BIOLOGIA (od 18- 22 maja) KLASA V (18-22 maja) Temat z biologii: Rośliny nagonasienne - budowa i rozmnażanie.. Podręcznik strona 122.2.. EDUKACJA INFORMATYCZNA 1.Przepisz działania do zeszytu.. Podręcznik, s.79.. 27.03.2020 Temat lekcji: Countable and uncoutable nouns.. Pani Wiosna.. Zapisz następujące zdania w zeszycie do j.angielskiego:Należy uzupełnić go o ważne brakujące wydarzenia dotyczące pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu.. Rzeczowniki policzalne i niepoliczalne.Przepisz dialog do zeszytu i uzupełnij go brakującymi zwrotami.. Wydrukuj i wklej lub przepisz do zeszytu poniższe przykłady.. Czas Present Perfect tworzymy przez dodanie do osoby have lub do he, she it has oraz III formy czasownika z tabelki , jeśli nie ma go w tabelce dodajemy wtedy do niego .. Każde zdanie uzupełnij w zależności do potrzep :a) przecinkiem b)wyrazem z ramki ( możesz ich używać kilkraktotnie), c) i przecinkiem, i wyrazem z ramki.. Postanowiłam sprawdzić, .. te specjały są na pewno takie pyszne , na jakie wyglądają.. Przepisz nazwy 4 pór roku do zeszytu ( pomoc na stronie 134-słowniczek) i uzupełnij brakujące nazwy miesięcy w ciągu .. Przepisz wszystko do .przepisz do zeszytu poniższy tekst uzupełnij go brakującymi informacjami Przedmiot: Geografia / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań 0 rozwiązańUzupełnij tekst brakującymi przecinkami..

3 str. 220 i uzupełnij go brakującymi spójnikami.

(ołówkiem w podręczniku).. Wiosenny obrazek - wykonaj dowolną techniką (wykorzystaj przybory, materiały, które masz w domu).. 🎓 Przepisz do zeszytu poniższy tekst.Zadanie: przepisz do zeszytu poniższy tekst uzupełnij go brakującymi informacjami Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Znajdziesz je w dialogach z ćwiczenia 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wymień składniki potrzebne do wykonania zajączków i myszek - przepisz do zeszytu.. W razie jakichkolwiek trudności służę pomocą na messengerze.. Na podstawie powyższego teksty wypisz do zeszytu, co znajduje się w koszyczku wielkanocnym.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. W okienka wpisuj liczbę wyrzuconych oczek.. Wyszukaj i wypisz wszystkie rymy w wierszu (np.: spać - bać).. Wykonaj ćw.. Tam, gdzie potrzeba wstaw przecinki.. 2) Pierwszy poranek na Zielonym Wzgórzu.. Najpierw się zastanów, wydarzenia, które są poniżej zapisane nie są ułożone w kolejności, a potem uważnie przepisz do zeszytu poniższe informacje.. 1-4 str.14 w zeszycie ćwiczeń.Posłuchaj nagrania do zadania 1 na docwiczenia.pl (nagranie numer 50) , a następnie przepisz do zeszytu nazwy miesięcy we właściwej kolejności..

2.Przepisz do zeszytu tekst najładniej jak potrafisz.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Kolejne zdania należy przepisać i uzupełnić w następujący sposób (wpisane informacje pogrubiono): A. Przepisz ponizsze zdania.wstaw podane wyrazy w odpowiednich miejscach w zdaniu.. Powodzenia!. Wykonaj ćw.. Uzupełnij zadania.. (wpisz tylko brakujące wyrażenia, nie całe teksty) Wykonaj ćwiczenia 1-8 na str. 64-5 w zeszycie ćwiczeń.. 3) PierwszeZapoznaj się z budową czasu .. Dodatkowe wiadomości znajdziesz w ćwiczeniach na stronie 100 Unit 5a.. 2012-11-21 16:40:41; Zastanów się, które z tych aktywności człowieka są pozytywne dla środowiska, a które są szkodliwe.. 2011-12-18 20:41:19 uzupełnij zdania brakującymi informacjami 2010-10-07 17:54:49 Uzupełnij tekst brakującymi informacjami - j. niemiecki 2015-10-19 20:32:18Przepisz ponizsze zdania.wstaw podane wyrazy w odpowiednich miejscach w zdaniu.. Niewysoka ale piękna dziewczyna .Przepisz podany tekst do zeszytu.. 2010-11-08 19:09:39; uzupełnij zdania brakującymi przecinkami: Jest słonecznie i bardzo kolorowo .. Podręcznik strona 122.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Na wystawie piętrzyły się stosy drożdżówek .. precyzyjnie rzeżbionych czekoladek..

2 str 20 - uzupełnij komiks brakującymi zdaniami.

Starannie przepisz je do zeszytu zaznaczając litery "ż,rz" na zielono.. Rozpoznaj linie proste, krzywe i łamane.. 4 str 21 w zeszycie.. Zadanie 3.. Czwartek 19.03.2020 r. JĘZYK ANGIELSKI.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj polecenia: 4 ,5 ,6 str. 87.Proszę o wyraźne i głośne odczytanie tekstu.. 🎓 Przepisz do zeszytu poniższe zdania i uzupełnij je brakującymi informacjami.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Podkreśl wszystkie wyrazy z "ż,rz" w tekście.. Sympatyczna pani ekspedientka namawiała mnie na pączki, .. wybrałam bezę z kremem.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. • Przeczytaj część tematu „Nagonasienne" s. 129-132; • Uzupełnij tekst na podstawie informacji z podręcznika (przepisz go do zeszytu lub uzupełnij, wydrukuj i wklej):Przepisz słownictwo z ćw.. Karty matematyczne, s.56-57.. Kupię lody lub cukierki .. Podczas dalekiej podróży na zachód przesuwamy wskazówki zegarów do tyłu.. B. Jeżeli udajemy się w daleką podróż na wschód, przesuwamy wskazówki zegarówUzupełnij poniższe zdania brakującymi informacjami: 2011-01-30 16:23:02; Przepisz do zeszytu zdania,wybierając z nawiasów odpowiednie wyrażenia.Nadaj tytuł powstałemu tekstowi.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Następnie wykonajcie zadania 2, 3, 5 i 10 z podręcznika na str. 69 do zeszytu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt