Opisz swoją wycieczkę po niemiecku
Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Mieszkaliśmy w niewielkim ośrodku przy berlińskiej operze.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Było tam pięknie i każdy z nas zachwycał się wystrojem.. Moje miejsce zamieszkania.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Strona: 1.. Dzisiaj będzie o tym, jak po niemiecku opisać, jakim środkiem transportu podróżujemy i dlaczego za pomocą przyimka mit 🙂Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. O nas;Zadanie: napisz emaila do kolegi lub koleżanki po niemiecku opisz wycieczkę na której byłeś, środek transportu, co robiłeś na wycieczce i zaproś jego ją do Rozwiązanie: w tym wypadku dobrze jest napisac po polsku puźniej to sobie przetłumaczyć ja tak robie polecamczym różni się CV po niemiecku od polskiego CV; co musisz dodać, a co usunąć z CV po niemiecku; jak napisać CV po niemiecku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną; jak powinien wyglądać życiorys po niemiecku.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Musisz zamieścić w nim: - Liczbę Pięter - Wielkość domy - Liczbę pokoi (trzy; Mój pokój, kuchnia, salon) - Wygląd.PO POLSKU Ideał piękna według mnie,to wysoki mężczyzna o ciemnych oczach.Koniecznie szatyn z lśniąco białymi zębami.Nie szata zdobi człowieka,lecz widzę go w eleganckich ciemnych spodniach,pięknej koszuli i marynarce.Jest bardzo zadbany,o czym świadczy jego gładka skóra.Włosy ma lekko wymodelowane za pomocą żelu.Delikatny zapach perfum jakich używa,urokliwe i przenikliwe .Jak opisać poziom znajomości języka w CV?.

Przykład e maila po niemiecku.

Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. minęła godzina a my byliśmy już na miejscu.. )Klasa 1-elementy graficzne .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Sam skrót oznacza Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen für Sprachen, czyli po polsku Europejski System Opisu Kształcenia Językowego.. Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. podczas oglądania seansu i nawet jeszcze po nim.. Polish Co jeśli wycieczka do Rzymu miała wliczone wszystkie wydatki: transport, śniadanie, ale bez .E - mail po niemiecku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Przykładowe e-maile po niemiecku.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Treść:Przedstaw w nim swoje zwierzę/ grupę … zwierząt Napisz, jak się nazywaPoinformuj, ile ma latJak wygląda i jakie ma cechy2.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaPrzykłady użycia - "wycieczka" po niemiecku.. Zwroty typowe dla opisu miejsca zamieszkania.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Pocztówka niemiecki.Tak jak już obiecałam we wpisie z planami tutaj podsumowaniem wraca seria „Niemiecki w 5 minut" (wszystkie posty z tej serii tutaj).Nowy post z serii będzie ukazywał się 2 razy w miesiącu.. nastepnego dnia wstalismy rano zjedlismy sniadanie i gralismy .Mein Wohnort.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca..

Pocztówka po niemiecku - przykład.

czy udało mi się zrobić to w Perfekcie ?. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.OPIS WYCIECZKI PO NIEMIECKU !. dnia 30 listopada byliśmy na wycieczce szkolnej w Świnoujściu.. Lubię go i rozumiem.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Forma graficzna:Ma przykuwać uwagę, być ciekawa i nieszablonowaUżyj znanych Ci narzędzi (PPT, Paint, Word, Photoshop, Corel itd.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Nowe, przydatne słownictwo do opisu miejsca zamieszkania.. Możesz zrobić to na 2 sposoby: • opisowo • za pomocą europejskiej skali językowej GER: A1, A2, B1, B2, C1, C2.. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.Opisz swoje mieszkanie po niemiecku.. Dobiegł koniec naszej wycieczki , ale w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Pałacu w Wilanowie..

Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt