Opisz krajobraz który widzisz za oknem
Opisz wszystko po kolei.. Oprócz znajomości struktury, kolejności i podstawowych pojęć powinniśmy także umieć posługiwać się metaforą.Jednak przy wszystkich zabiegach językowych ważny jest również umiar, aby język, którym się posługujemy, nie był zbyt kwiecisty.Przez moje okno widać przepiękny krajobraz.. Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Pod spodem macie napisane co ja widze w swoim oknie i jakoś mi to ładnie sformułujecie i coś dodacie od siebie do tego proszę1!. 1 Wyszukaj w kolorowej gazecie lub rodzinnym albumie zdjęcie dowolnego krajobrazu.. poleca78% Język polski .Opisz krajobraz który widzisz przez okno Plisss na jutro dam naj i 20 pkt plisssss Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.opis jesienny krajobraz jest pełen barw,zapachów jak i dzwięków rozdawanych przez przepiękną naszą naturę.Jesienny krajobraz jest rozdawany przyjeciołom, kolegom ,koleżankom, ludziom starszym,ludziom młodym.Rozdawany przez kogoś tak jak by wyjeżdzał na zawsze gdzieś i miał by nie wrócić do nas.I tak jak by wiedział że jego rzeczy pakunki, tobołki które niesie na nic się .Ten wiejski krajobraz jest bardzo piękny, zwłaszcza rankiem, kiedy w ciszy, patrząc na niego słychać śpiew ptaków.. Przypomina mi się wtedy cisza, która jest w .Opisz co widzisz za oknem swojego pokoju ..

Opisz co widzisz.

Widok z mojego okna.. Bartek wszedł do Smoczej Jamy.Widok za oknem jako motyw malarski .. Opisz krajobraz tak aby inni mogli go sobie wyobrazić bez oglądania zdjęcia.. W lasach nie słychać ptaków, a wielobarwne liście przebijają się spod śniegu.Ułóż tekst który mógłby się znaleźć w folderze turystycznym zachęcający do odwiedzenia miejsca widocznego na fotografii.. To z jej okna widać było drzewo, które dziewczynka nazwała Królową Śniegu.Przydatność 65% Widok z mojego okna .. minimum 20 zdań prosze pomóżcie .. Możesz rozpocząć opis również od jednego z elementów, który wzbudził szczególne zainteresowanie.. Odpowiedz 1 ocena .. Opisz film wmiare bez agresji i przemocy w 3-4 zdaniach, .. to przepiękny krajobraz wiejski.. 7.Opis krajobrazu krajobraz wiejski opis widoku śpiew ptaków o poranku opis słońca opis drzew opis krajobrazu wiejskiego opisz krajobraz wiejski Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Namaluj widok z okna domu, w którym mieszkasz.. Zwróć uwagę na szczegóły.. Dom był miejscem funkcjonalnym, posiadającym pomieszczenia, które służyły domownikom.. Na pierwszym planie widzę wysokie drzewa z bujnymi koronami i białą korą.. Napisz CV przykład za najlepsze daje najj Do podanego fragmentu zdania dopisz dalszy ciąg, tak aby było ono zdaniem złożonym współrzędnie..

Opisz, co widzisz.

Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owoców.. Tego krajobrazu nie zamieniłabym na inny.Przenoszę się wtedy do domu na wsi, z którego okien zawsze rozciągają się piękne widoki.. Na łące rosną białe przebiśniegi, które zwiastują wiosnę, wtedy świat budzi się do życia.. Mieszkam na wsi , jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. Na jutro daje NAJ i dużo punktów.. Przedstaw każdy fragment za pomocą po-znanych elementów abecadła plastycznego.. Na szybach pojawiają się wzory malowane przez mróz, a w powietrzu widać drobne, wirujące płatki śniegu.. Zima to pora roku, kiedy przyroda śpi.. 3 Spójrz ponownie na zdjęcie, tym razem lekko mrużąc oczy.. Za nim rozciąga się las iglasty.. Rosną one wzdłuż ścieżki.. Gdy patrzę w prost widzę ogromne drzewo.. Napisana przez: .. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Opisz krajobraz za oknem .. co widzisz za oknem czy internet jest oknem na świat Internet okno na świat Opis widoku za oknem opisz co widzisz za oknem telewizja Telewizja oknem na .. Widok z mojego okna jest dla mnie wyjątkowy i bardzo ciekawy.. Mieszkam na wsi , jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. Od strony północnej rozpościera się opodal srebrzysta tafla jeziora, za którym widnieje jasnozielony lasek..

4 Namaluj krajobraz ukazany na fotografii.

Znajdowała się w nim spiżarnia, był tam także pokój Ani położony na piętrze.. Postaraj się jak najbardziej zaciekawić czytelnika.. Na obszarze, który mogę z tamtąd zobaczyć rośnie trawa i drzewo morelowe, które kiedyś miało mnówstwo owoców.. (Za oknem mam podwórko, swoją szkołę oraz bank).Daje Naj :DPrzydatność 70% Widok z mojego okna.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Piękny jest to widok wiosną .. Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owoców.. Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owocówOpisz widok z okna swojego domu.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owoców.. Na pierwszym planie widzę wysokie drzewa z bujnymi koronami i białą korą.. Rosną one wzdłuż ścieżki.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz krajobraz, który widzisz przez okno swojego pokoju.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. (z mojego okna widać: ogród, bramę wjazdową i dom mojej babci aha i jeszcze widać ułożoną kostkę ;p) Daje Naj.napisz opis krajobrazu wiosennego który widzisz za oknem.. Piękny jest to widok wiosną .Zimowy krajobraz przedstawia także drzewa, które już bez liści pokryte są białym śniegiem..

Lubię spoglądać na widoki, które są za oknem.

Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę zielono-szary śmietnik,bloki,domki i mały parking.Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą dwie troche mniejsze i jedna większa.Tuż pod moim blokiem jest chodnik,plac zabaw,dużo trawy i rosną wmiare duże drzewa.Lubię zimą popatrzyć przez okno, bo widzę piękny, śnieżny krajobraz, a zimą wszystko jest białe i wygląda to tak jakby przyroda usnęła.. Mieszkam na wsi , jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. Wyobraź sobie, że opisujesz krajobraz osobie, która go nigdy nie widziała.. Motyw otwartego okna i rozciągającego się za nim świata wykorzystywało wielu malarzy.. Mieszkam na wsi , jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. Szczególnie od końca XIX wieku twórcy zaintrygowani byli możliwościami tego typu przedstawień, czyniąc je niesamowicie nastrojowymi, klimatycznymi.Opisz widok z okna .. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Na wschód jest pole uprawne gdzie czesto widuje sarenki które szukają pożywienia.Przydatność 65% Widok z mojego okna .. Z góry dziękiOpis krajobrazu Widok jaki chcę opisać, to przepiękny krajobraz wiejski.. W swoim oknie widzie dzieci, które na podwórku lepią bałwanki i rzucają sie śnieżkami.Nie było to miejsce pełne przepychu, jednak czyste i schludne.. Wiosną uwielbiam patrzeć jak powraca do życia.. albo Na wprost okna mojego pokoju znajduje się park.. Wyobraź sobie że stoisz przy oknie ukazanym na fotografii.. I II IIIOpisz krajobraz ktory widzisz przez okno swojego pokoju musi byc na 1 i pol strony 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź.. By uplastycznić opis, użyj największej liczby epitetów.. Określ relacje przestrzenne.. Opiszę go w kilku słowach.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą .Zadanie: opisz widok z okna swojego domu mieszkania by Rozwiązanie:za mojego okna wygląda promieniste słońce na wprost niego znajdują się ogromne drzewa, na których już spadły listki widać także ogródek, na którym zostały jeszcze uschnięte kwiaty, i zielonkawa trawa znajduje się tu duża mahoniowa huśtawka, lubię się na niej huśtać gdy popatrze w bok okna widzę duży plac .Ze swojego okna widzę dziś niebo spowite chmurami,które w świetle słońca mają przeróżne kolory.Widzę także sąsiedni blok,samochody na parkingu.Cieszy mnie ten widok,gdyż lubię zieleń,a w moim mieście jest jej dużo-szczególnie za moim oknem-drzewa,krzewy,trawnik.Opis krajobrazu - podstawowe zasady.. Między polami płynie rzeczka, nad którą rozłożony jest drewniany, mały mostek, łączący deptak.W minimum 10zdaniach opisz zimowy krajobraz, który widzisz w swoim oknie.Na jutro..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt