Napisz po rosyjsku o swojej rodzinie
Muszę napisać wypracowanie na temat swojej rodziny po rosyjsku.. Nauczyciele dobrze uczą.. Lubi pracować i sprzątać.. napisać .. On nie wie, jak napisać list po angielsku.. Lubię swoje urodziny, ponieważ spędzam wtedy dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi.Napisz opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po rosyjsku.. Istnieje możliwość, że dziecko zostanie tak porwane przez proces pisania i wyjaśniania informacji od starszych członków rodziny, które następnie będą zaangażowane w .Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Ponadto ładnie rysuje.Opisz dzien swojej rodziny po rosyjsku.. Składa się ona z czterech osób: mamy, taty, brata i mnie.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. (100- 150 słów) 1) przedstaw się, co robisz, gdzie mieszkasz, coś o rodzinie (mama, ciocia, wujek) 2) twoja szkoła, klasa, nauczyciele (ogólnie, np. Szkoła jest super.. 3 Chwila z gramatyką rosyjską.. Żeby napisać nieoficjalny list po rosyjsku należy skupić się na kilku krokach: Krok 1.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studiaNazywam się Anna Sokołowa.. W tej części kursu rosyjskiego dla początkujących dowiesz się jak poprawnie zadać pytanie po rosyjsku (pytania typu: kto to jest?).. zadanie dodane 14 stycznia 2011 w Język rosyjski przez użytkownika martaf17 (10) [Szkoła podstawowa] gazeta-lokalna; rosyjski Dodaj nowe zadanie » .Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest bardzo zakręcona pozytywnie moja kochana rodzina składa się z 4 synów i oczywiście mamy i taty .Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz.Zadanie: napisz po rosyjsku krótkie wypracowanie na temat Rozwiązanie: nie mam rosyjskiego wejdz na tłumacza naoisz po polsku a później przetłumacz na rosyjskli d. napisz po rosyjsku .Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.Opis domu po rosyjsku..

Chcę opowiedzieć o swojej rodzinie.

Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Wybierz do kogo napiszesz list i zastosuj odpowiednie zwroty grzecznościowe po rosyjsku:niemiec ;d powiedz 5 zdań o swojej rodzinie.. 3.1 Zobaczmy jak są wyrażone pytania i odpowiedzi o obowiązki domowe w dialogu:W dzisiejszej lekcji nauczysz się, jak napisać list po rosyjsku.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Rodzinne korzenie .. Zazwyczaj posiada on również swój temat, który można przyrównać do tytułu.napisz 5 zdan, o sobie i swojej rodzinie.. Он не знает, .. Pod koniec swojego życia Paweł napisał list do Tytusa, który był przywódcą Kościoła na Krecie.. Pytania .. 2009-02-16 17:28:58Mój dom, moja rodzina.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. Napisz o pogodzie.. 4,083 wizyt.. Wypracowanie z rosyjskiego o ulubionej gazecie lokalnej, dlaczego ja lubię, jakie są w niej informacje, co mogę w niej przeczytać.. Hobby - popularny temat rozmów grzecznościowych Znacznie łatwiej jest prowadzić tak zwane small talk, jeśli w mamy wiele asów w rękawie.Napisz coś o sobie!. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: scena smierci danusi zew krwi krótkie streszczenie ściagawka streszczenie opoeiadania narodziny cywilizacji streszczenie opoeiadania narodziny cywilizacji mit o irysie 0Rosyjski dla dzieci - Rodzina..

Napisz po rosyjsku o swojej ulubionej gazecie lokalnej.

Słowniczek obrazkowy z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.. czy masz rodzeństwo itp?. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Biznes i Finanse (34935) Biznes i Finanse (34935) Wszystkie (34935) Banki (7629) Bankowość Elektroniczna (86) E-biznes (3891) Ekonomia (1856) Fundusze UE (617) .Muszę napisać wypracowanie na temat swojej rodziny po rosyjsku zadanie dodane 26 maja 2011 w Język rosyjski przez użytkownika przecinek ( 0 ) [Szkoła średnia] wypracowanieMuszę napisać wypracowanie na temat swojej rodziny po rosyjsku.. Moja mama ma na imię Olga, ma czterdzieści lat.. Mam niedużą rodzinę.. zadanie dodane 26 maja 2011 w Język rosyjski przez .Zapraszam na nie zazwyczaj rodzinę i przyjaciół.. 2010-03-03 21:50:41; Przetłumacz pare zdań lub napisz o swojej wymarzonej pracy 2015-10-25 16:11:37; Napisz 5 zdań o sobie i swojej rodzinie z czsownikiem być po Angielsku 2014-06-21 13:55:26; Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince..

Rodzina po rosyjsku - p ytania i odpowiedzi.

Jego zainteresowania to sport.. Zazwyczaj dostaję książki, płyty CD, a także bardzo dużo ubrań i kosmetyków.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Co zazwyczaj robisz.. Zawód krawcowa.. Bożena Wrzesień 19, 2012 comments.. Bracia: Damian ma jedenaście lat.. Pracuje w szpitalu jako lekarz.Spis treści: 1 Obowiązki domowe po rosyjsku .. Co robiłaś wczoraj.. uwzględnij wiek, wygląd, zainteresowania wszystkich jej członków.. :D Informacje: Mama ma na imię Ela.. Napiszcie np ile macie lat , co lubicie , czym się zajmujecie itp. Z zawodu jest nauczycielką matematyki.. Dziś nauczysz się jak szczegółowo opowiedzieć o swoim domu po rosyjsku - rosyjski dla początkujących od Rosyjski.propomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Napisz po rosyjsku o swojej ulubionej gazecie lokalnej +1 głos.. Gramy w różne gry, a gdy przychodzi czas na prezenty wszyscy ciekawią się kto co mi dał.. Nazywam się Ania , mam 15 lat , lubię pływać , rysować , tańczyć .Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Interesuje się pieczeniem ciast.. )Jak napisać e mail po rosyjsku E mail nie różni się zbytno od swojego papierowego odpowiednika, czyli listu, poza tym że piszemy go na komputerze i wysyłamy przez internet..

O sobie po rosyjsku.

Pracuje w szkole.. Takie ogólniki.. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. Poznajemy nazwy członków rodziny w j. rosyjskim.napisać po rosyjsku .. Jest świetną gospodynią domową.. 0 głosów.. kingaz; 12.12.2009 napisz mi po POlsku,a ja Ci to przetłumacze:) lub czym się interesujesz?. Z nami nauczysz się jak skonstruować potwierdzenie i zaprzeczenie posiadania członka rodziny (zdania typu: mam brata; nie mam siostry).Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz list po rosyjsku o swojej rodzinie.. Mój tato ma na imię Paweł, ma czterdzieści dwa lata.. Zawsze bawimy się świetnie.. Z zawodu jest elektrykiem, zajmuje się także gospodarstwem.. 1.1 Solidne podstawy - koniugacja czasowników rosyjskich; 1.2 Odpowiednio dobrane jednostki leksykalno-gramatyczne; 2 Obowiązki domowe po rosyjsku.. Co będziesz robić jutro.. Mam dużo przyjaciół w klasie.. "Lotników Polskich"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt