Opisz dzień w czasie przeszłym po niemiecku
Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Po zajeciach wracam o domu.. W domu odpoczywałam.. Zazwyczaj chodzę spać o 11:30 w dni powszednie.. Wieczorem grałem na komputerze i czytałem książkę.. — Przeczytaj też wpisy o czasie przeszłym .Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Zapisz zdania w czasie przeszłym Perfekt ?. Polecane posty.. Ungefaehr um 7.20 gehe ich in die Schule.Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Czas w Stanach Zjednoczonych.. Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości .. Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.. 14,162 wizyt.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. To świetny wstęp do stawiania dalszych kroków w nauce języka niemieckiego!. [J.Niemiecki] Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym [J.Niemiecki] Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.. W weekendy czasem kładę się spać później, ale tylko jeśli wychodzę ze znajomymi.Obiad mam o 15:15.. Dann habe ich mich gewaschen.Muszę opisać na jutro swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .W tym temacie znajdziecie: czas zegarowy i pory dnia, czynności wykonywane w ciągu dnia, "Mój dzień" - opis w czasie teraźniejszym Präsens i przeszłym Perfekt.. Zegar Światowy, Mapa Stref Czasowych czas na świecie, bieżący czas lokalny ; Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) Perfekt- Wiederholung KONSPEKT ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLASY II Liceum.Opisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt swoje święta.. W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Proper for lazybones is departure in sea, where he might lay in the beach and sun oneself or.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo Ich bin um 6 Uhr aufgestanden.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke..

W między czasie znajduję czas na naukę.

Die Tageszeiten (Pory dnia)Opisz swój dzień po niemiecku .. Z tego co wiem, to opisywanie swojego przeciętnego dnia nie pisze się w czasie przeszłym ;x Tak więc: Mein Wecker klingelt um 6.40 Uhr.. Przeważnie przed 12 idę spać.. Po obiedzie mam czas wolny.. Blagam o pomoc ;) opisz; dzien; jezyk; niemiecki; zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Beatka18 (-1,060) [Szkoła średnia]Opisz swój dzien w czasie imPerfekt czyli chyba w.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Zjadłam obiad.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.W szkole napisałem dwie klasówki.. O 14:25 pojechałem do domu.. O 23 poszedłem spać.. Później sprzątnąłem mój pokój i zjadłem kolację.. Przez Gość kamil40013, Maj 12, 2013 w Szkoła - Archiwum.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer..

2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?

Zrobiłam zadanie domowe.. Po południu poszłam do domu.. Zapraszamy także do innych naszych lekcji: dni tygodnia po niemiecku, miesiące po niemiecku oraz meble po niemiecku.Opisz swoj codzienny dzien po niemiecku +1 głos.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Czas przeszły Perfekt to forma czasu przeszłego, która jest najczęściej używana w języku niemieckim.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W domu zjadłem obiad, potem zrobiłem moją pracę domową.. Na przykład w gazetach, pracach naukowych, w telewizji czy radiu, ale również wtedy, kiedy piszesz oficjalnego e-maila; Perfekt używa się w „normalnym" życiu, na co dzień.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Z góry dzięki za pomoc.Przestawiamy słownictwo, które pomoże nam opisać nasz dzień po angielsku..

... 84% Opis dnia w czasie ...Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?

Potrzebuję jakieś 5-6 zdań.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Ta różnica wynika z sytuacji, w której mówi się o przeszłości: Präteritum używa się w kontekście literackim, oficjalnym..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt