Przeczytaj opowiadanie ponownie i uzupełnij zdania
Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Angielski Przeczytaj opowiadanie ponownie i uzupełnij zdania.. Wymieniamy RZ wpisywankaMateriał zawiera 1 ilustrację, 9 ćwiczeń, w tym 2 interaktywne.. 2012-04-19 17:27:29 Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku , a następnie uzupełnij zdania .. Przedstaw streszczenie opowiadania używając słów: first, then, next, after that.. Nino był czeladnikiem czeladnikiem piekarskim, znanym ze swojej pięknej twarzy.. Naucz się czytać fragment opowiadania P. s. 42.. Ex 1 - uzupełnij brakujące litery w nazwach części twarzy.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz swoje propozycje tutaj lub w zeszycie.. 4.RZ i Ż opowiadanie.. Napisz samodzielnie kartkówkę i wyślij na e-maila [email protected] - kartkówka.pdf.. (0 1) NaZadanie: 2 przeczytaj pamiętnik holly i uzupełnij tabelkę zadanie http imageshack us photo my images 4 27092011238 jpg sory że to zdjęcie tekst bym Rozwiązanie: 2 one month ago 3 three weeks ago 4 on august 17th 5 five hours ago 6 three hours agoPopatrz ponownie na plan lekcji i uzupełnij zdania angielski klasa 4 zad 6 str 31 jak ktoś robił to pls 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 14.12.2017 (19:38) DodajZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o ponownie przeczytaj zdania z ćwiczenia h uzupełnij reguły odpowiednimi wyrazami zapisz je w zeszycie..

Przeczytaj opowiadanie.

- To mój lód!. _____ to substancja składająca się z _____ atomów.. Nie napiszę tego opowiadania bo jest za długie a ja się pytam tych osób które znają te zadanie z gimnazjum to jest z Języka Polskiego.kicikowa.. Iloczyn liczb 25,4 i 33,4 jest równy iloczynowi liczb A.. Dzielenie w zakresie 100.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. _____ chemiczny to substancja składająca się z atomów _____ rodzaju, która powstała w przemianie chemicznej.. Na początku myślałam, że to nic nowego, ale niektóre rzeczy mnie .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wybierz liczbę spośród oznaczonych literami A i B oraz liczbę spośród oznaczonych literami C i D.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj ponownie dialog z ćwiczenia 2 i uzupełnij zdania odpowiednimi imionami zadanie 3 strona 29 2 Zobacz odpowiedzi język niemiecki chłop dał XD xD To jest poziom wyższy od mojego- Pomylić Angielski z Niemieckim nice Niemiecki lewandowski303606 .Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47 Przeczytaj tekst ,,Mail'' i uzupełnij luki ..

Mała żabka ... RZ i Ż uzupełnij zdania .

Język Polski: 1.. Przeczytaj tekst znajdujący się u dołu strony, podkreśl słówka, których nie rozumiesz a następnie sprawdź ich znaczenie w słowniczku znajdującym się na początku działu.Przeczytaj notatkę z ramki GRAMMAR ze strony 91.. 3 Uzupełnij zadania 6, 7 i 8 na stronach 79-80 4.1) Zadanie 1 - przeczytaj tekst a następnie postaraj się uzupełnić luki za pomocą zdań (A-E); 2) Zadanie 2 - przeczytaj ponownie tekst a następnie odpowiedz na pytania.. 3) Zadanie 3 - użyj podanych wyrazów do uzupełnienia zdań .. Proszę o szybką odpowiedź.. Odpowiedz na pytania 2,3,4 i 5.. 2011-09-18 15:50:51Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania.. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.Przeczytaj informacje o Tomie i uzupełnij zdania.załącznik na górze.. Zadanie 14.. RZ i Ż wpisz poziom trudny.. 254 i 3,34 Zadanie 15.. Klasa 6 Ćwiczenia English Class A2 : Zadanie…Przeczytaj opowiadanie ponownie i uzupełnij zdania.. Przeczytaj wstęp opowiadania i wymyśl dalszy ciąg tej historii.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Przeczytaj ją i postaraj się zapamiętać pisownię wyróżnionych słów.. RZ i Ż wybierz poziom trudny.. W kolejce po obiad byłem siódmy.. Ułóż inne zdania tak, aby wyrazy z trudnością ortograficzną zastąpić słowami, w których „ó" wymienia się na „o" lub „e"..

- MidBrainartUzupełnij zdania.

2014-01-08 15:54:31Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.2.. Zapisz zdania w zeszycie.. Staś i Nel;Przeczytaj tekst.. 8/91- uzupełnij zdania czasem Past Simple lub Present Perfect.. T. Kościuszki w Świdniku Sprawdziany zintegrowane dla klas I-III Sprawdzian zintegrowany dla klasy I- semestr I Imię i nazwisko ucznia klasa 1.. Basia i Ola dostały nowe sanki.. Na podstawie opowiadania ułóż i zapisz rozmowę Maćka z diabełkiem - ćw.. Żaba i przyjaciele.. 3.Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Była to istotnie najpiękniejsza twarz w okolicy i wszystkie dziewczęta odwracały wzrok, kiedy Nino przechodził ulicą - tak przyciągała je piękna twarz młodego piekarza.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Podkreśl samogłoski w wyrazie: zgadywanki 3.- zadanie 2: Uzupełnij zdania wybierając dwa słowa: fresh - świeża, salt - słona.. Następnie podziel tekst na pięć krótkich części i nadaj im tytuły.. 3 She as… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj opowiadanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.W podręczniku do geografii uzupełnij stronę 38 - surowce mineralne Polski..

Przeczytaj opowiadanie "Nie tylko kochają" na stronie 78-79.

Ex 14 - Napisz zdania ustawiając wyrazy w odpowiedniej kolejności.. - krzyknęła Kaśka.Ex 13 - Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania wpisując wybrane wyrazy z ramki.. Proszę na już1 Opracowały: Teresa Grodzka, Alicja Stępień Szkoła Podstawowa nr 3 im.. Przeczytaj ponownie wiersz oraz informacje zamieszczone na schemacie a następnie uzupełnij zdania.. 7/91- wybierz właściwe słowa.. Praca na dwie lekcje 12.05. i 14.05.. Ex 2 - przeczytaj zdania, które opisują dziewczynkę z zadania 1 i wybierz odpowiednie .Przeczytaj rozdział 3.3 w podręczniku Świat Fizyki i uzupełnij poniższe zdania.. Odpowiedzi daje naj.. Tomek ma nowe narty.. Cześć Tomku, znalazłam dobry materiał do Twojej prezentacji o zdrowym odżywianiu.. Zeszyt ćwiczeń p. Przygotowaliśmy dla Ciebie bajkę.. Dzieci ulepiły bałwana.. Miesiąc temu wypłynęłam statkiem w daleką podróż .Niestety, po drodze był sztorm,a w dodatku zepsuły mi się mi się radar i kompas.Nie miałam pojęci gdzie płynę.Po kilku dniach na horyzoncie zobaczyłam wyspę.Przeczytaj ponownie wiersz oraz informacje zamieszczone na schemacie a następnie uzupełnij zdania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt