Opisz swój jeden dzień
To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. po angielsku!. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Zadanie jest zamknięte.. Pomóżcie proszę .. 2015-04-28 18:28:18 Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Stół był niezwykle starannie zastawiony, znajdowały się na nim przeróżne potrawy, które kusiły mnie swoim zapachem i wyglądem.. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła podstawowa] angielskiInformacje dotyczące danych osobowych.. opis moich wakacji.. saypainn 5 lat temu.. Zaproszona do stoły, usiadłam wygodnie i zaczęłam próbować specjałów, które zostały dla mnie przygotowane.. Zadanie jest zamknięte.. poleca 84 % 1773 głosów.. Prędzej .Opisz swój typowy dzień, a na podstawie tego powiemy Ci, ile będziesz miał dzieci!. 2013-03-26 10:11:20; Opisz mój najlepszy dzie .Opisz swój jeden dzień w starożytnym Rzymie Podobne tematy.. Pojęcie stworzenia świata sięga w Izraelu najwcześniejszej starożytności, można je odnaleźć jeszcze przed Abrahamem (ok. 1850 r. przed Chr.)..

opisz swoje wakacje.

1621 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wychodzę rano, niosąc w ręku sierp.. A miłość jeszcze jeden nałóg młodości absencja Adam Mickiewicz Agencja SAPARD w Polsce to Agencja Restrukturyzacji I Modernizacji Rolnictwa Gustaw Herling Grudziński Jeden dzień Iwana Denisowicza Jeden dzień w szkole jeden dzień z życia ucznia jeden język na całym .Opiszesz mi swój jeden dzień w postaci kartki z dziennika?. 1 ocena Najlepsza odp: 100 .. Opisz jeden dzień.. z o. o. z siedzibą w Warszawie („Administrator"), adres: ul.Żurawia 8, 00-503 Warszawa, KRS 0000042292, adres e-mail: [email protected], dyżury techniczne w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.Z inspektorem ochrony danych osobowych można się .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Dlatego warto poświęcić jeden tydzień i spróbować przeanalizować swoje zachowania.. 2013-03-26 10:11:20; Opisz mój najlepszy dzie .opisz szczegółowo swój dzień.. armia kartagińska armia Kartaginy atak terrorystyczny na World Trade Center Baal biblijny opis najszczęśliwszego dnia co dzieje się w szkole co robiłeś w dniu ataku na World Trade Center opisz swój dzień w średniowieczu podróż do średniowiecza podróż w czasie.Opisz swój dzień po angielsku (10 zdań) proszę tylko nie przez żadne tłumacze.Potrzebuję na dzisiaj !.

opisz jeden dzień z wakacji.

To dopiero początek mojej pracy.Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. Codziennie wstaję o6rano.. Udostępnij.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Na polski muszę opisać 5 dni ze swojego życia w postaci dziennika ( opis dnia, raczej nie powinien zawierać głębszych przemyśleń itp. ) jednak ostatnio nie działo sie u mnie nic ciekawego, a żeby coś wymyślić tez nie mam weny.Opisz swój jeden dzień na Olimpie Podobne tematy.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.🎓 Opisz jeden dzień z życia chłopa - Dzień pracy średniowiecznego chłopa: - Pytania i odpowiedzi - Historia .. Bo gdyby zwyciężyli, to się ich wynagrodzi nie ze swoich zasobów ani ze skarbca Królestwa, ale rękami wrogów.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.jak opisać swój dzień - kartka z pamiętnika prosze szybko bo na jutro !. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęZadanie: opisz swój typowy dzień po polsku a następnie to Rozwiązanie: mam na imię ania tu podasz swoje imię i mam 12 lat wiek też podasz swój dzieńnapisz list opisujacy jeden dzien z twojego zycia do swojego nauczyciela ( moze Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 12.4.2010 (18:12) Opisz własnymi słowami dom Kochanowskich z czasów kiedy Urszula żyła i ten Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: andzia1157 20.4.2010 (19:08)opisz swój dzień z wakacji..

mój jeden dzień z wakacji.

Napisz do nas.. Ponieważ jest już sierpień, czeka mnie wiele pracy.. 0 1. tacokochabiebera 8.2.2011 (19:05)Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08 Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. .Jak opisać swój dzień po angielsku?. Pewnego dnia, kiedy bardzo się nudziłam przypomniało mi się , że pani kazała czytać nam książkę pt.: ,,Mitologia" Jana Parandowskiego.. Rozwiązania.. Na Bliskim wschodzie mity o stworzeniu świata, związane z religijnymi koncepcjami politeistycznymi były dość popularne i, według Paula Auvraya OP, zawierały pojęcia .Opis trzech dni z życia Miziołka (w formie dziennika), Poniedziałek, 13 IV, Marcina, Idy Facetka oddała prace klasowe z matematyki - znów w domu będzie pogadanka.Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Swój dzień spędzam na polu, zbierając zboże.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Treść .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. wspomnienie z wakacji.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Jak nie marnować czasu, czyli opisz swój dzień.. Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio sp..

jeden dzień z wakacji.

10 zdaŃ zadanie dodane 22 października 2010 w Język angielski przez użytkownika GTDORCIA ( -20 ) [Szkoła podstawowa] present-simpleStworzenie świata w religii Izraela i w sąsiednich religiach.. poleca85% Język polski .. To ten okres, w którym mam okazję zebrać płody rolne z mojego pola.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówOpisz jeden dzień swojego życie .. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. 30 maja 2015 "Jeżeli kochasz życie, to nie marnuj czasu, bo to jest to, z czego życie się składa.". Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zgłoś nadużycie.. Dopiero gdy będziemy wiedzieć na czym stoimy, możemy zacząć .Opisz swój dzień Podobne tematy.. A gdyby ich pokonano, to zabraknie i tych, którzy by mogli stawiać żądania, i tych, od których można .opisz swÓj dzieŃ w czasie present simple.. Jeden dzień wśród bogów Olimpu .. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Najlepsze rozwiązanie.. oglądam ulubione seriale .To jeden z najłatwiej dostępnych, a zarazem sycących posiłków.. Zgłoś nadużycie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt