Napisz w zeszycie e-mail do koleżanki lub kolegi
Wszyscy byli nastolatkami.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Przykro mi, że nie napisałam tak dlugo, ale byłam bardzo zajęty.. !E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )(Poniżej przedstawiony jest przykładowy e-mail do kolegi, na temat twojej ostatniej wizyty w muzeum.. Dla chętnych: Zrób plakat zachęcając do wzięcia udziału w nabożeństwie różańcowym.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Niektóre wyrazy ze względów grzecznościowych piszemy w nim wielką literą.Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi w którym: a)napiszesz gdzie pojechałaś i z kim na weekend b)jak spędzałaś tam czas c)poleć swojej koleżance to miejsce, jako miejsce wypoczynku Proszę o napisanie po polsku i po angielsku.. w którym - poinformuj w jakiej uroczystosci brales udzial i kiedy sie ona odbyla - opisz jak wygladalo przygotowanie uroczystosci i jaka byla w niej twoja rola - wspomnij o nieprzewidywanej sytuacji ktora mila miejsce podzczas uroczystosci i napisz jak uczestnicy na nia zareagowali -opiszswoje wrazenia z .Przydatność 50% Napisz list do swojego niemieckiego kolegi na temat swoich ostatnich urodzin urzadzonych w restauracji.Uwzględnij:termin urodzin i miejsce przyjęcia; jadłospis przyjęcia i panująca atmosferę; wygląd lokalu i program imprezy; zakończenie przyjęcia..

Napisz e-maila do koleżanki lub kolegi .

W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii napisz: *dlaczego się przeprowadziłeś, *jak wygląda twój nowy pokój, *że chcesz go/ją zaprosić do siebie.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Zwykle naszym zadaniem jest opisanie jakiejś zaistniałej sytuacji lub zaproszenie na różne wydarzenia, zamieszczając w tym opisie informacje, które są podane w poleceniu.. W liście opowiedz o wydarzeniu, które pokazuje, że niezależnie od sytuacji trzeba zawsze mówić prawdę.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) Wariant męski: Привет, Борис!List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie.. Pamiętaj, że list ma wstęp, rozwinięcie oraz zakończenie.. Od 1 do 1 z 1 .Uczestniczyłeś niedawno w ważnej uroczystości rodzinnej.. Kalisz , 14.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. W pierwszej z nich wygrała osoba z Niemiec.Jak dowalić koleżance lub koledze czyli fajne teksty, pociski, dissy..

2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .

Cześć Karolina!. Brałam udział w dwóch konkursach: bieg na dystans i skakanie w dal.. 🎓 Napisz w zeszycie SMS do koleżanki lub kolegi.Wstęp powinien zawierać przywitanie z rozmówcą, oraz pokrótce określić temat naszego maila, a także powód dla którego piszemy np. - Przywitanie.. Było dużo ludzi z Niemiec i Grecji.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Pilne, proszę o szybką odpowiedź.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. OCH dzielny tabaluga, dzielny tabaluga;DD lubNapisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Wczoraj byłam na zawodach sportowych w Letniej Szkole J. Angielskiego.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. 🎓 Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki.Napisz list do przyjaciela, w którym zachęcisz go do systematycznego uczestnictwa w niedzielnej mszy św. 2011-01-20 20:58:47 napisz list , w którym zachęcisz kolegę do przeczytania Zemsty 2009-03-05 19:55:50Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki, w którym wyjaśnisz, dlaczego biblijny opis stworzenia świata nie przeczy z teorii ewolucji.. Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. Mieli około osiemnastu lat.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Napisz w j.angielskim e-mail do koleżanki lub kolegi w którym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Pilnie potrzebuje pomocy!. W swoim liście zachęć adresata do porozumiewania się z tobą na odległość także w inny sposób , na przykład przez telefon lub komunikator internetowy.Wyjaśni dlaczego akurat ten środek komunikacji uważasz za najlepszy .. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Właśnie wprowadziłeś się do nowego domu.. W liście powiedz o wydarzeniu, którę pokazuje, że niezależnie od sytuacji trzeba zawszę mówić prawdę.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi..

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

Wtedy zostaje okradziony.BARDZO PILNE!. Znacie jakieś bekowe, fajne dissy, teksty czy pociski na chłopaka lub dziewczyne w stylu ,,Leczysz się u dr.Etkera '' .. lub do kolegi który udaje że jest odważny itp. Kalisz , 14.. Tekst zakończ przysłowiem: Prawda jak oliwa - zawsze na wierzch wypływa.Napisz w zeszycie e-mail do koleżanki lub kolegi zachęcający go do odmawiania różańca..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt