Opisz swojego kolegę po niemiecku
Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Opis przyjaciela angielski.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Oto wzór opisu przyjaciela lub kolegi po niemiecku który może posłużyć za wzór podczas pisania własnego opisu: Jan ist mein bester Freund.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis koleżanki po niemiecku.. Towarzysz, który oferuje pomoc.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Rozdział zaczyna się od 38 zdań w języku polskim.. pl. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpisz swojego najlepszego przyjaciela 2012-05-27 10:05:11 Opisz swojego wymażonego przyjaciela !. rzeczownik r. męski gramatyka .. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przychodzi nowy pracownik do pracy i koledzy mówią o nim (dobrze byłoby gdybyś Ty też mógł coś powiedzieć) 😛 Dobrze w takim razie zapraszam do lekcji 🙂 Wygląd zewnętrzny po niemiecku Zacznijmy najpierw od czasowników, które pozwolą nam opisać osobęTwoi rodzice obchodzili 25. rocznice ślubu..

Przykład opisu koleżanki po niemiecku.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki .Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. +1 definicje @omegawiki.kolega - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. ma imie Tomasz mieszka na wsi ,maja gospodarstwo, ma 12 lat brązowe oczy, włosy bląd, interesuj esie komputerem 0 ocen | na tak 0%.. Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. 2010-09-15 17:27:40 .Przykłady użycia - "kolega" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Najlepsze rozwiązanie.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte einem Freund aus Deutschland über deine neue Schule.Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem..

Co znaczy i jak powiedzieć "kolega" po niemiecku?

Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. 0 0. kamka_ 2.11.2010 (18:02)Zamierzam iść na architekturę po niemiecku i mam nadzieję ,że wystarczy mi nauka z tych tu informacji.. Polish ApproTEC to firma założona przez Dr Martina Fishera, który jest moim dobrym kolegą .Muszę opisać kolegę po niemiecku niestedy WEDŁUG punktów: 1.przedstawienie kolegi/koleżanki 2.opis wyglądu 3.hobby/zainteresowania 4.rodzina Bardzo proszę o pomoc i ten opis kolegi po niemiecku.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Należy wiedzieć, jak postępować z każdym rozdziałem, aby w pełni wykorzystać potencjał książki.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Później znajdziemy te same zdania, ale zapisane po niemiecku, jest jeszcze wybrany zestaw słówek, zwrotów i wskazówek gramatycznych, nawiązujących do tematyki rozdziału.. Dziękuję bardzo.. Zadanie jest zamknięte.. Napisz list do rodziny, u której mieszkałaś w trakcie swojego pobytu w niemczech w którym: podaj powód i termin przyjęcia; podaj liczbe gości i kto to był opisz gdzie i kiedy odbyło sie przyjęcie napisz jakie było menu i co ci najbardziej smakowałoNapisz list do kolegi z Niemiec i opowiedz mu o swoim najlepszym koledze ze szkoły..

jak lubisz swojego kolegę 2009-10-22 21:15:24; opisz swojego psa.

Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. 0 0 Odpowiedz.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat,.. Gimnazjum, Język Niemiecki, dodał: yasutora, dodane: 2012-01-09 16:06:06kolega po niemiecku .. Podobne pytania.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Mitschülerin .Przykłady użycia - "koledzy" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish zapytał Fermi, a jego koledzy nie mieli na to odpowiedzi.. kolega /kɔˈlɛɡa/ rzeczownik r. męski gramatyka .. Łukasz Tyczkowski Autor 8 lat temu Odpowiedz.. Na pewno na początek wystarczy, ale myślę, że studia po niemiecku wymagają o wiele wyższego poziomu i dobrego opanowania wszystkich sprawności.Opisz swojego kolegę .. ^^ 2011-04-07 15:26:28 Opisz swojego przyjaciela po niemiecku .Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Możesz pójść pobawić się z kolegami jak wykonasz swoje obowiązki.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpisz swojego kolegę ( może być wymyślony) w kilku zdaniach po niemiecku Na jutroKliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swojego kolege w 7-9 zdaniach po niemiecku I gimPrzykład opisu przyjaciela po niemiecku..

Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.

+1 definicje .. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Opisz jego wygląd,charakter-zalety,wady.Powiedz jak długo jesteście przyjaciółmi,jak spędzacie razem wolny czas,gdzie się spotykacie.Na koniec poinformuj niemieckiego kolegę,że w październiku jedziesz ze swoją klasą do Niemiec.Twoja wypowiedź musi .kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Zgłoś nadużycie.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Napisz coś o swoim koledze po niemiecku(5-10)info..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt