Przetłumacz dialog na język niemiecki cześć soniu
- Przepraszam.. 3 Zadanie.. 10 .. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Problem zostanie rozwiązany, jeśli chociaż jedna osoba będzie obecna 4. bab.la - Online dictionaries, .. Polish To na cześć człowieka, który zrozumiał dlaczego ten promień jest taki ważny.. 2011-01-20 14:00:35Jestem germanistką, która postanowiła zdjąć klątwę z języka niemieckiego.. Jak się masz?). Efektem tego jest strona, na której właśnie jesteś.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. -3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Witam proszę o pomoc w kilku zadaniach z niemieckiego.. Ułóż dialog w poprawnej kolejności.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Na pytania należy odpowiedzieć w języku niemieckim.. Strona 17.. .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz dialog na język niemiecki - proste.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Niemiecki.. - Tak sobie.. Na lekcji języka niemieckiego uczniowie odpowiadaja na pytania 2.Moje miasto lezy na południe od Warszawy 3.. Tłumaczę język niemiecki prostym językiem wraz z wieloma przykładami, a do każdego tematu znajdziesz kilka interaktywnych ćwiczeń.Niemiecki cz.1.. bardzo pilne.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1..

🎓 Przetłumacz zdania na język niemiecki.

Jeśli ktoś ma podręcznik w domu może z niego skorzystać (strona 74.. Słownik niemiecko-polski, jakiego potrzebujesz.. 4 Indywidualne - Hallo, Sonja!. - Jak się pani miewa?. Poznasz podstawową zasadę budowania pytań w języku niemieckim.. Ja niestety nie uczyłem się tego języka w przeszłości :) 1.Uzupełnij zdania.. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.Na pierwszej lekcji dowiesz się, jak się przedstawić po niemiecku oraz jak powiedzieć gdzie mieszkasz i skąd pochodzisz.. Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Język niemiecki.. (Cześć, Sonju!. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Która godzina?. Reforma 2019 (Zeszyt ćwiczeń, Nowa Era) Klasa: I liceum.. Nie mam zegarka.. Od czterech lat uczę tego języka.. zadanie dodane 10 kwietnia 2013 w Język niemiecki przez użytkownika ann11355 (136,440) .Cel: uczeń zdobywa informacje na temat jednej z niemieckich szkół Kryteria sukcesu: rozumiem przeczytany tekst oraz potrafię odnaleźć wiadomości szczegółowe w tekście Poniżej zamieszczam zdjęcia fragmentu podręcznika Magnet 1, wyd..

Przetłumacz dialog na język... 1 Zadanie.

Przetłumacz dialog.. * Jak nie bedzie padalo to ok - Dzis zapowiadali w prognozie pogody, ze w nocy .Przetłumacz dialog na J.Niemiecki ( tylko błagam nie z tłumacz-google ) Dziękuje z góry ^^ Dialog: - Przepraszam, jakDialog na niemiecki na 3 osoby.. A: Cześć Magda znamy się już od 3-ech lat, studi.Język niemiecki - przetłumacz 2010-03-20 20:25:12 język niemiecki , przetłumacz .. - Zadanie 3: Meine Deutschtour 1 - strona 86Przetłumacz na jezyk niemiecki: 1.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Przetłumacz dialog na język niemiecki: 2010-01-31 12:22:02 przetłumacz na język niemiecki .. 2009-11-25 16:01:43 przetłumacz na język niemiecki 2010-12-19 12:56:57Czytaj teksty po niemiecku z opracowanym słownictwem.. Wybrana książka: Welttour Deutsch 1.. W zasadzie zgadzam sie, ale mam pytanie 3.. Wpisz właściwą literę.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Szukam pracy, gdzie byłabym samodzielniejsza 5.. - Jest 20.. Znajdziesz tutaj lekkostrawną instrukcję obsługi języka niemieckiego , dzięki czemu zaczniesz rozumieć (i polubisz) język niemiecki.Poznaj mnie lepiejPrzetłumacz dialog na język niemiecki..

Przetłumacz dialog.

J. niemiecki - przetłumacz.. Niemiecki.. z góry dziękuję ;) zadanie dodane 17 grudnia 2014 w Język obcy - inny przez użytkownika Magda [Szkoła średnia] tłumaczeniePrzetłumacz na język niemiecki - temat URLAUB 21 marca 2014 Czas wolny / urlop , Pogoda Czas wolny / urlop , Pogoda AKI Arkadiusz Gerlic Przetłumacz zdania na język niemiecki.Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat pierwszego dnia Ewy w nowej szkole.. zadanie dodane 3 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] rozprawka; niemiecki; boże-narodzenie; 0 głosów.. 2 Zadanie.. 0 odpowiedzi.. 62 wizyt.. Dwa wyrażenia są podane dodatkowo i nie pasują do dialogu.. Wpisz słowo, którego tłumaczenia szukasz, w okienko powyżej.. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.Proszę o przetłumaczenie na język niemiecki dialog na temat pogody: - Hej * Cześć - Ładna dzisiaj pogoda * Och tak, słońce świeci i jest przyjemnie - Mam nadzieje, ze nie bedzie burzy * Jest bardzo sucho i duszno - Temperatura wynosi 28*C * A ja czuję jakby było więcej!. W wolnym czasie gram w squasha.Tłumaczenie słowa 'cześć' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Proszę mi nie przerywac, kiedy o to pytam 2.. Ucz się niemieckich słówek z tekstów.Witamy na zalicz.net!.

).Proszę przetłumaczyć dialog na język niemiecki, ale nie za pomocą translatora.

Nauczysz się zadawać pytania rozmówcy - jak się nazywa, gdzie mieszka, skąd pochodzi.Na nauka-niemieckiego.net znajdziesz prostą instrukcję obsługi języka niemieckiego, z którą możesz samodzielnie i za darmo nauczyć się niemieckiego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt