Napisz list po rosyjsku o wakacjach
Są wesołymi dziewczynami.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. Maja i Ania mają 16 lat.. Pomocy!. Używane, gdy chcemy, by odbiorca nam odpisał, gdy będzie miał nowe wiadomości o czymśnapisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie.. opis wakacji Gdzie bylam, z kim, jak spedziłam czas.. Dawno się nie widzieliśmy i mamy wiele spraw do omówienia.. Niestety nie mogę się z tobą spotkać, bo nauczyciele nie dają mi odpocząć.. Jego zadaniem jest uzupełnienie naszego życiorysu podanego w CV, a przede wszystkim - zwrócenie na nas uwagi pracodawcy.. Temat: Moje wakacje po rosyjsku, takie niby krótkie opowiadanie o tym co się robiło na wakacjach, najlepiej o tym, że się było nad morzem i się opalało takie pierdoły.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. 5,021 wizyt.. Napisz list do kolegi z Moskwy o swoim przyjacielu.. Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. Przykład pocztówki nr 5 Pocztówka z wycieczki do Kirgistanu: Привет, Оля!. zadanie dodane 18 grudnia 2010 w Język rosyjski przez użytkownika filos ..

Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?

Jednak najpierw chciałem zapytać, co u Ciebie słychać?. Mam nadzieję, że nie masz jeszcze żadnych planów, ponieważ mam dla Ciebie propozycję.. i napisz tłumaczenie polskie :) Będzie nagroda :)Napisz list do koleżanki z Moskwy (po rosyjsku).. Postanowiłem do Ciebie napisać ponieważ zbliżają się wakacje.. W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.Jak napisać list oficjalny po rosyjsku List formalny, nazywany także listem oficjalnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. Niedawno byłem u babci na wsi.. Napisz do adminia;Droga Zosiu!. 2011-12-04 13:14:40; Napisz list do przyjaciela 2010-10-06 21:08:35; Napisz list do przyjaciela w którym opowiesz mu o swojej wierze w Boga ;] 2012-11-21 20:03:45; Napisz list do przyjaciela z Niemiec POMOCY!. Drogi Wojtku!. Przez to nie mogę do Ciebie.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 2011-03-10 14:03:43Napisz list po rosyjsku do kolegi lub kolezanki o minonych wakacjach informując go:-Z kim i gdzie przebywałeś-Pogodzie i zajęciach Zwiedzanych miastach i co widziałeś-Przekaż pozdrowienia jemu i rodzicom Prosze aby miejsce było w polsce List ma mieć od 120 do 150 słów.Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku..

Oprócz: List o wakacjach po rosyjsku.

W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynku (całość napisana ma być w czasie przeszłym czyli o minionych wakacjach) z góry .Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. Jest on również bardzo przydatny w życiu codziennym, podczas pisania pism do różnych firm i instytucji.Język Rosyjski list nie musi być bardzo długi Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: CzaRRRRna93 14.5.2010 (17:23) List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: staroscinalo2 17.5.2010 (11:46) Rosyjski - opis herbu Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor .List o wakacjach po rosyjsku.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: staroscinalo2 17.5.2010 (11:46) j.rosyjski-list pomocxy na jutro Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: anitkaa1593 30.5.2010 (12:21) napisz po rosyjsku wypracowanie Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor .Napisz, gdy będziesz miał jakieś nowe informacje..

opis; ... Opowiedz swojej koleżance z rosji o wakacjach w polsce.

Okazało się, że nie.Napisz list do przyjaciela w którym : 2015-03-17 15:45:16; Napisz list do przyjaciela po angielsku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćW dzisiejszej lekcji nauczysz się, jak napisać list po rosyjsku.. 5-15 zdań o swoich wakacjach np, W czasie wakacji byłam w górach itd.. Niedawno byłem u babci na wsi.. 0 głosów.. Poniżej znajdziecie informacje i wskazówki, jak napisać poprawny list nieformalny po rosyjsku.. list po rosyjsku o wakacjach Posted in Opis po rosyjsku , Słownictwo tematyczne , Wypoczynek, wakacje | Tagged каникулы , отдых | Leave a comment Mini kurs języka rosyjskiegoZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wybierz do kogo napiszesz list i zastosuj odpowiednie zwroty grzecznościowe po rosyjsku:Drogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Napisz list po rosyjsku do kolegi z rosji napisz o wakacjach spedzonych na kembinku pod na miotami -kto ci towarzyszył i gdzie..

Po rewolucji październikowej ...Pocztówka po rosyjsku .

Cały czas muszę pisać wypracowania i rozwiązywać różne zadania.. zadanie dodane 11 lutego 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany .Jak po rosyjsku napisać list do koleżanki z Rosji .. twój brat wybiera się na wakacje na Krym napisz do swoich rosyjskich przyjaciół list w którym 1 informujesz o przyjeździe brata i .Tłumaczenie słowa 'wakacje' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. -wymien dwa argumenty uzasadniające wybór kempingu na nocleg -poinformuj czym podróżowałeś i jakie rzeczy zabrałeś ze sobą w bagażu (4 rzeczy wymienić)-opisz jaka była pogoda i jak spędziłeś czasMoje wakacje po rosyjsku .. 2009-11-12 18:32:41Piszemy go najczęściej do naszego kolegi lub koleżanki z Rosji, opowiadając mu o tym co się ostatnio stało i zadając własne pytania.. zadanie dodane 4 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika samy6 (0) [Szkoła podstawowa] rosyjski; opowiadanie; szkoła; .. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. Żeby napisać nieoficjalny list po rosyjsku należy skupić się na kilku krokach: Krok 1.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.List opowiadający o ciekawych wydarzeniach z wakacji.. Drogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz list po rosyjsku do kolegi z wakacji, w którym podajesz miejsce i czas, poinformujesz jak spędzasz czas, napiszesz o ludziach których poznałeś, opiszesz jaka była pogoda 120 słówNapisz list do przyjaciela zachęcający do przyjazdu do twojej miejscowości.. Cześć Cesio!. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt