Dni tygodnia po holendersku
twintig-dwadzieścia a nie jak jest napisane 16!Holenderski od podstaw dla wszystkich zaczynających naukę języka holenderskiego.. Na samym początku przedstawiam Ci pliki dźwiękowe z poprawną wymową danego dnia tygodnia.. Konwersacje po holendersku i nie tylko z Holenderskionline.pl.. januari:Jak lepiej zapamietac dni tygodnia.. ich kolejnosc, pisownie.. Filmik dla poczatkujacych!. !_____DNI T.Źródło: „ od 1 do 1000 po holendersku .. Pamiętaj, że nazw miesięcy nie pisze się wielką literą.. Tutaj nauczysz się ich poprawnej pisowni oraz wymowy.. ciekawostki (34) gramatyka (17) nauka języka (7) słownictwo (49) w 80 blogów dookoła świata (11) wieści z Holandii (8) wymowa (4) KULTUROWO - JĘZYKOWI.. wszystkie lekcje z serii 1000 najpopularniejszych słówek w języku niderlandzkim >>> 4 komentarze.. Dowiecie się rowniez jak powiedzieć w poniedziałek, we wtorek .. itd.. Tak wiem, w tamtą stronę.. W ten sposób najlepiej przygotujesz się na podróż do Holandii.Dni tygodnia po holendersku lipca (3) czerwca (7) maja (7) kwietnia (6) Etykiety.. Znajomość języka holenderskiego ciągle należy w Polsce do rzadkości, dlatego każdy, kto zna ten język, wzbogaca swoje szanse zawodowe i wyprzedza konkurencję w wyścigu o lepszą pracę lub .Naucz się nazywać dni tygodnia po holendersku.. Metodę, aby wiedzieć, jak uczyć się słownictwa, użytecznych wyrażeń i dobrej wymowy jęczyka mówionego Holenderski.Urlop po holendersku..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!. download mp3 .- Naucz się najważniejszych słów po holendersku!. Ostatnio było z grubej, gramatycznej rury, więc dziś krótko i treściwie - nazwy dni tygodnia: maandag - poniedziałek.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Naucz się Holenderski.. Wejdź na nasza stronę i .Dni tygodnia po holendersku.. donderdag - czwartek (moje ulubione słowo - słyszycie, jak to brzmi?. Tutaj znajdziesz tłumaczenia ponad 50 wyrażeń i słów z języka polskiego na język holenderski.. de dag - dzień de dagen - dni de weekdag - dzień tygodnia de werkdag - dzień robotny De dagen van de week - Dni tygodnia een week - tydzień 2 weken - 2 tygodnie het weekend - weekend doordeweeks - poza weekend maandag - poniedziałek dinsdag - wtorek woensdag - środa donderdag - czwartek vrijdag - piątek zaterdag - sobotaNazwy dni tygodnia, jak również tydzień, w języku polskim, podobnie jak w większości języków słowiańskich, wywodzą się z czasów początków chrystianizacji Słowian przez misjonarzy w VII wieku, a nazwy dni zostały utworzone w sposób numeryczny „odliczając" ich kolejność po niedzieli, która pierwotnie była początkiem tygodnia, jednak w potocznym użyciu, nazwy te .Gratulacje i najlepsze życzenia w dniu ślubu!.

Naucz się nazw miesięcy i pór roku po holendersku.

Dni tygodnia po holendersku - nauka holenderskiego od podstaw Dni tygodnia po holendersku to podstawy tego języka, więc jeżeli chcesz zacząć się go uczyć, to koniecznie zrób to z nami!. Co tydzień nowe lekcje.. lekcja 13[wideo .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Previous Post Wizyta u lekarza - przydatna lista pytań po holendersku.Słownik frazeologiczny, kategoria 'Podróże | Data i godzina' zawiera polsko-niderlandzkie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Dni tygodnia po angielsku.. Używane, gdy gratulujemy młodej parze.. Nieformalne, używane, gdy gratulujemy młodej parze, którą dobrze znamy.Źródło: „ Poradnik.. Tłumaczenie - Słownik: dictionaries24.com.. W dzisiejszym wpisie poznacie między innymi dni tygodnia, miesiące, posłuchacie przykładowej daty urodzenia, a także pouczycie się zegarka po holendersku.Dni tygodnia po holendersku.. Następnie, poniżej tabeli znajdziesz dni tygodnia napisane po holendersku dzięki czemu będziesz w stanie nauczyć się także poprawnej .Mój holenderski on 21 marca 2020 23 marca 2020 Leave a Comment on Dni tygodnia oraz godziny po holendersku Trochę podstawowych informacji, nauka dla początkujących..

Dni tygodnia po holendersku 0 8 flashcards ultimate.pl.nl.

Dni tygodnia angielski.dni miesiaca po holendersku Kolory po holendersku Wymiary po holendersku Niderlandzki drugi krok Części ciała Wygląd Lokalizacje po holendersku Niderlandzki - 02 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas słownictwo prezentacja het eten A Dane personalne Inne str 43 Czasownik ZIJN byćStrona główna > > Posts Tagged "po holendersku" .. [wideo] Najpopularniejsze przymiotniki w języku niderlandzkim - Lekcja 9 [wideo] Dni tygodnia, miesiące i pory roku w języku niderlandzkim - lekcja 10[wideo] Przyimki w języku niderlandzkim - lekcja 11 [wideo] Określenie czasu w języku niderlandzkim.. Miesiące.. donderdach :) )Dni tygodnia oraz godziny po holendersku Trochę podstawowych informacji, nauka dla początkujących.. W którą stronę muszę pójść?. Musi Pani iść prosto, potem w lewo na skrzyżowaniu..Komentarze

Brak komentarzy.