Opisz swoje śniadanie po niemiecku
Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 5 min przed dzwonkiem na lekcje jestem już w szkole.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. słucham muzyki(od 17 -19)Co jesz najczesciej na śniadanie / kolacje?. Zadanie: napisz co jem na śniadanie, obiad i kolację po niemiecku Rozwiązanie:przykładowe zum frühstück esse ich cornflakes mit milch na śniadanie jem płatki z mlekiem zum mittagessen esse ich bratkartoffeln und salat dazu trinke ich orangensaft na obiad jem pieczone ziemniaki i sałatkę do tego piję sok pomarańczowy zum abendessen esse ich brot mit k se dazu trinke ich tee na .Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.Muszę opisać swój dzień po niemiecku uwzględniając godziny napisane słownie.. Po prostu nie mam czasu.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Po zajeciach wracam o domu.. Wstałam dzisiaj o 05:50 i od razu poszłam do łazienki na poranną toaletę.. Po wypiciu kawy, wracam do sypialni, by nałożyć makijaż i się ubrać.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat..

... Jem śniadanie i się ubieram.

Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Nigdy nie ścielę łóżka nad ranem.. Olivia: pracaOpisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Potem poszłam do szkoły.. 2014-05-02 15:42:35 Opisz swój wygląd, cechy charakteru, zainteresowania i upodobania po niemiecku 2016-10-27 15:19:08 Opisz kolegę lub koleżankę po Niemiecku .Opis domu po niemiecku - wzór.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. POMOCY!Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Proszę przetłumaczcie mi to na niemiecki.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Na przystanku byłam za 7 min, a autobus przyjechał o 6:42.Opisz to ubranie po niemiecku.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

o 7:15 jem śniadanie.

gram na komputerze(od 17 -19) wt.. o 7:29 wychodzę do szkoły.. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.. O 7.45 ide do szkoły.. Następnie, jeśli nadal mam czas, przygotowuję szybkie śniadanie - zazwyczaj kanapkę.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. 2012-04-13 20:48:34 Załóż nowy klubOpisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Następnie myje zęby.. 15:20 kończąc lekcje szybko sie zbieram i idę do domu.Codziennie wstaje o 7.00.. Jeśli nie mam czasu, kupuję śniadanie po drodze do pracy.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przykłady użycia - "swoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. 2011-10-06 17:31:04 Wypisz jedzenie które jesz na:śniadanie,2 śniadanie , obiad ,podwieczorek i kolacje ?. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyZadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derPrzykładowy opis mieszkania po niemiecku..

... Zjadłam śniadanie.

Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Opisz po niemiecku swoje ulubione jedzenie, obojętne jakie jedzenieWitajcie Prosił bym bardzo o przetłumaczenie mi tego textu: wstaję o 7:00 myje się i ubieram.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Zjadłam śniadanie, ubrałam się i około 6:30 wyszłam z domu.. Es ist aus Stein gebaut.Jak więc odpowiedzieć na to pytanie po niemiecku?. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen.. Po obiedzie spotykam się z .Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Wychodzę z domu nie później niż o 8:30.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt