Napisz przeczenia i pytania do podanych zdań you have to shout
przeczące -j am not a good student.. Pytania i odpowiedzi .. i dziękujęJak utworzyć pytania i przeczenia w czasie Present Simple?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Biznes i Finanse (35000) Biznes i Finanse (35000) Wszystkie (35000) Banki (7635) Bankowość Elektroniczna (98) E-biznes (3895) Ekonomia (1860) Fundusze UE (617) Giełda (808) .Napisz przeczenia oraz pytania ogólne do poniższych zdań 2011-09-16 18:53:06 Utwórz przeczenia podanych zdań z pełną i skróconą formą czasownika!. Forma czasownika w 3. osobie l.p.. Czy musisz krzyczeć?. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.. Temat:Pytania, odpowiedzi i przeczenia.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Muszę odrobić teraz moją pracę domową.. W przeczeniach możemy stosować formę pełną "WAS NOT", "WERE NOT", a także formę skróconą "WASN'T" oraz "WEREN'T".. Zapraszamy do nauki z serwisem Szlifuj swój angielski.Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. Jeśli ktoś z Was będzie mieć problem, to proszę o kontakt na maila.Napisz do podanych zdań pytania i przeczenia.. There isn't a cat on the fence.Zadanie: napisz pytanie , odpowiedz i przeczenia po angielsku do Rozwiązanie: 1 have you got any parots how many parots do you have have you two parots i haven t any Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz przeczenie i pytanie ..

Napisz przeczenia i pytania do podanych zdań.

Nie muszę odrabiać teraz mojej pracy domowej.napisz przeczenia i pytania do podanych zdan 1.. Zapraszamy do nauki z serwisem Szlifuj swój angielski.Angielski: do podanych zdań twierdzących dopisz pytania i przeczenia.. They were tired last evening.Napisz pytania i przeczenia do zdań: 1. twierdzące -am j a good student.. proszę.. Tak, pomogę.. Zwróć uwagę, jak tworzy się pytanie do poniższego zdania: I think he will call soon.. Sądę, że on niedługo zadzwoni.. Wpisz do, does, don't lub doesn't (pytania, przeczenia, krótkie odpowiedzi) Przepisz zdania, używając she lub he (3 os. Utwórz pytania z podanych wyrazów w czasie Present Simple (pytania szczegółowe)Przeczenia tworzymy poprzez dodanie "NOT" do czasownika.. Pytania .. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. He has a bathOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Czy pomozesz mi?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. _____ - Pytania i odpowiedzi - Język angielski Rozwiązania zadań.. Podaj nazwy co najmniej dwóch państw europejskich znajdujących się w strefie klimatu śródziemnomorskiego.Do podanych zdań napisz pytanie i przeczenie - pracę przyślij w piątek: 1. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Napisz przeczenia oraz pytania ogólne do poniższych zdań 2011-09-16 18:53:06 napisz przeczenia i pytania do zdań ..

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .

Czy sądzisz, że on niedługo zadzwoni?Utwórz pytania z podanych wyrazów (pytania szczegółowe) Forma czasownika w 3. osobie l.p.. Uwaga!. 🎓 Przetłumacz, napisz przeczenie i pytanie do zdań Oni czytają książki teraz.🎓 II Napisz przeczenia do następujących zdań: 1 They gave a party for their son's 18th..Komentarze

Brak komentarzy.