Napisz email po angielsku do koleżanki o sobie
;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Przydatność 50% W czasopiśmie angielskim przeczytałaś e-mail od dziewczyny która czuje się bardzo samotnie w nowej szkole.. E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Kalisz , 14.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać e-maila do przyjaciela lub kolegi po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór e mail-a do przyjaciela po niemiecku.. Napisz maila po angielsku do koleżanki w którym : 1 Napiszesz o sobie i swojej rodzinie 2 Opiszesz swój wygląd 3 Napiszesz co lubisz a czego nie (od 50-100 słów) 1 Nazywam się Klaudia mam .. lat.. Kiedy już przyswoimy sobie zwroty używane w mailu, napisanie go nie będzie stanowiło żadnego problemu.Pisząc e-mail pamiętajmy o limicie słów - od 80 do 130 słów.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. - rozwiązanie zadania.. Pytanie pierwsze - czy e-mail po angielsku, który chcesz napisać, kierowany jest do osoby, którą dobrze znasz czy do klienta lub przełożonego?. Aby lepiej pokazać, jak to wygląda w praktyce, posłużę się zadaniem z zeszłorocznej matury.. Kalisz , 14.. Email po angielsku ma określoną strukturę i zwroty, które należy zapamiętać.. Write back soon.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..

Pisanie e-maila po angielsku.

Czekam na Twój e-mail.. Cześć Karolina!. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.NAPISZ E-MAIL DO KOLEŻANKI PO ANGIELSKU KTÓRA NIE BYŁA NA.. Autor: kingusińska, 2012-02-21 18:40:22 Dodaj do: NAPISZ E-MAIL DO KOLEŻANKI PO ANGIELSKU KTÓRA NIE BYŁA NA KONCERCIE Z POWODU CHOROBY ; z tłumaczeniem Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Napisz maila o przeprowadzce !Może być ?. plis helpnijcie xD to ma byc co takiego mam na imie ola mam 15 lat itp. ile mam czlonkow w rodzinie itp. cos w tym stylu tylko ze po angielsku nawet moze byc w sumie po polsku jak by ktos umial plis.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.E-mail po angielsku z użyciem czasów present simple i present continous do kolegi lub koleżanki, w którym opowiadasz o wakacjach w Afryce.-co jest tam ciekawego-co zazwyczaj robia mieszkancy 60-100 slow.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Napisz e-mail po angielsku;Opis siebie po angielsku - dziewczyna; Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem .. Sytuacja przedstawiona w poleceniu to wyjazd zagraniczny do szkoły partnerskiej..

- Proszę napisz do mnie.

Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.E mail nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. Napisz do niej list z odpowiedzią w którym: - wyrazisz swoje współczucie z zaistaniałej sytuacji i zaproponujesz pomoc - udzielisz kilku rad dotyczących zmiany wyglądu i sposobu ubierania się -napiszesz jakie cechy .Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Zwroty przydatne podczas pisania e-maila po angielsku.Zadanie: napisz list do koleżanki poznanej podczas wakacji Rozwiązanie: cześć paula tu kamila mam nadziejęze mnie pamiętasz poznaliśmy się w kołobrzegu jak Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w .List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Zobacz również: .. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Zasady pisania e-maila do koleżanki po niemiecku.Napisz e-mail po angielsku do koleżanki w Peru.. Jeśli ma to być email nieformalny, możesz pozwolić sobie na luźną formę, używanie emotikonek, akronimów, skrótów jak „I'm" zamiast „I am", „you're" zamiast „you are".BLAGAM WYPRACOWANIE O LONDYNIE LONDON IMPRESSIONS, opis wycieczki o Londynie..

Napisz list do ...List prywatny po angielsku - wzór.

a jest to zasługa naszej Pani od zajęć sportowych.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. niemumie w peru napisz sobie albo zmien 19kingusia96; 30.10.2009 Jak chcesz moge ci to na jutro napisać dobrze bo też mam to zadanie ale na konkurs Od 1 do 4 z 4 .. Przykład listu nieformalnego po angielsku - list do przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, koleżanki.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Angielski e - mail do koleżanki 2013-09-23 21:07:00Napisz maila po angielsku do koleżanki w którym.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.Angielski !. - To już wszystko.. Interesuje się fotografią i śpiewem.Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim..

... tylko pozmieniaj sobie miejsca xd ...

- Muszę już kończyć.. Spędziłam bardzo udany dzień pełen wrażeń.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.List do kolegi, O wydarzeniu sportowym w mojej szkole.. .Inaczej sformułujesz list do dyrektora szkoły, inaczej do kolegi z wakacji, a jeszcze inaczej do babci.. Wskazówki jak napisać list nieformalny po angielsku oraz przydatne zwroty - matura podstawowa z języka angielskiego.Błagam o pomoc .Napisz e-maila do koleżanki z Wielkiej Brytanii Właśnie przeprowadziłam sie z rodzinna do nowego domu w innym mieście 1opowiedz jej o swojej przeprowadzce 2napisz jak czułas sie pierwszego dnia w nowym miejscu 3wpisz (opisz)osobę z którą sie zaprzyjażniłas 4zapytaj kiedy koleżanka może przyjechać do ciebie .Napisz email do kolegi w którym opowiesz mu o: 1.Filmie o którym ostatnio oglądałeś 2.Opisz głównego bohatera który w nim występuje 3.Dlaczego ci się film podobał co było w nim interesującego.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. - Mam na dzieję, że się wkrótce odezwiesz.. Po zawodach wszyscy spotkaliśmy się na szkolnej stołówce.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: NinaK 17.10.2010 (18:29) napisz e-mail do koleżanki lub kolegi o swoich wakacjach (możesz sobie Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: pati55 29.10.2010 (19:45)List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt