Opisz plan swojego dnia po niemiecku
Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. I finish my breakfast at 6:45.Opis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. Danach bereite ich das Frühstück zu und esse.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Zjadłam obiad.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. Zrobiłam zadanie domowe.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Po południu poszłam do domu.. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in der Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat..

Opisz swój dzień po niemiecku.

87% Im Jahr 2100.. (opis przyszłości) Czas czytania: 1 minuta.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. O 7:20 ubieram sie .. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opis dnia po angielsku: spójniki.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Przykładowy opis dnia po angielsku.. O godzinie 6:45 idę się myć.. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. Der Tagesablauf - mein AlltagOpis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. 2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?. Opis dnia angielski.Opisz po niemiecku swój plan dnia minimum 130 słów, nie z google translator.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki..

Plan dnia po niemiecku.

Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. dnia 15 Lis 2008 20:49,Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wJak opisać swój dzień po niemiecku?. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 3,597 wizyt.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU Opis dania po niemiecku.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .opisz po niemiecku jak wygląda twój dzień Mein Tag opisz swój dzień po niemiecku napisz plan dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim napisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój dzień w języku niemieckim.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

6:30 -jem śniadanie.Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Do szkoły wychodze o 7.20.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Rozmawiaj po niemiecku przez Gadu-Gadu i Skype!. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. 0 głosów.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.niemiecki!. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Opis dnia po niemiecku !. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. W domu odpoczywałam.. Zadanie jest zamknięte.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !.

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie.. O 7.45 ide do szkoły.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. "Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt