Ułóż i zapisz pięć zdań
Najlepsze rozwiązanie.. (Ona go bardzo lubi.. She talked to her friends yesterday.Przeczytam materiał do zajęć nr 1 i wypiszę zwroty lub słowa, których nie znam i sprawdzę ich znaczenie.. Najlepsze rozwiązanie.. Dziunia96 11.10.2010 (18:33) 1.. Noo nie mam pomysłów na zdania xDD Po tem mam te 5 zdań rozpisać, ale to już sama zrobię.. 2 oceny | na tak 100%.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Zadanie jest zamknięte.. Po zapoznaniu się z materiałem, odpowiem na pytania (Reading Comprehension).. Ułóż pięć zdań z 1 zdanie z wyrazem przyjąć ( przyjąłem , przyjęła, przyjęły ) 2 zdanie z wyrazem zamknąć ( zamknąłem, zamknęła, zamknęły) 3 zdanie z wyrazem usunąć ( usunąłem, usunęła, usunęły) 4 zdanie z wyrazem wyciąć ( wyciąłem, wycięła, wycięły) 5 zdanie z wyrazem krzyknąć ( krzyknąłem, krzyknęła, krzyknęły)Ułóż pięć zdań z podmiotem i orzeczeniem.. 2010-01-26 17:11:35; Napisz pięć zdań .Zapisujemy pięć przykładowych zdań: Ciekawa opowieść mówiła o chłopcu w żałobie.. Dzisiaj nie udało mi się posłuchać ciekawej opowieści.. uzupełnij treść .Ułóż 6 zdań w czasie Past Simple.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. 2010-02-02 18:51:53; na podstawie ilustracji ułóż co najmniej pięć zdań złożonych o tym co działo się na zamku Kraka po zabiciu smoka 2010-05-25 17:28:09; Ułóż pięć zdań, w których wystąpi ten sam rzeczownik, ale w różnych przypadkach..

Ułóż i zapisz pięć zdań.

Najdłuższa _rzeka ___ w Polsce do Wisła.Najbardziej lubię rzekę Odrę.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. (Chodzimy do pracy przez sześć dni w tygodniu.). 2010-02-02 18:51:53; na podstawie ilustracji ułóż co najmniej pięć zdań złożonych o tym co działo się na zamku Kraka po zabiciu smoka 2010-05-25 17:28:09; Ułóż pięć zdań, w których wystąpi ten sam rzeczownik, ale w różnych przypadkach.. Najlepsze rozwiązanie.. Zapisz przekształcone zdania w zeszycie.. Podkreśl przecinki, w jednym z tych zdań nie stawia się przecinka.. Konto usunięte 7.12.2010 (20:58)Zapisz swój opis tutaj lub w zeszycie.. Klasa 5 Ułóż i zapisz w zeszycie pięć zdań rozwiniętych z ó. Ułóż i zapisz w zeszycie krótkie opowiadanie, w którym użyjesz w kolejności, bez zmiany formy, następujących wyrazów: burza, grzmot, drży, drzewa, przerwa, mżawka Klasa 7W zadaniu 1 zapisz w zeszycie, którą godzinę pokazują zegary.. Od podanych w zadaniu 2 czasowników utwórz formy nieosobowe (bezokolicznik oraz formy zakończone na -no, -to).. W zadaniu 3 ułóż pięć zdań, o której godzinie wykonujesz podane czynności.. Pomóżcie, please.. Wykorzystaj w nich wskazane formy wyrażeń: czwarty syn w D., czwarta strona w B., czwarte dziecko w MS., czwarci synowie w C., czwarte strony w N. ..

)Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Ułóż i zapisz w zeszycie pięć zdań złożonych na temat "Wygrany mecz".

Ułóż pięć zdań.. Odrzucenie prop3.. 2 0 Odpowiedz.. Wczoraj przysłuchiwałam się ciekawym opowieściom.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Z podanych zwrotów ułóż w zeszycie do języka polskiego w sumie sześć zdań: w trybie orzekającym, przypuszczającym i rozkazującym (po 2 z każdego trybu) pisał jak kura pazurem, rozwijał skrzydła, trząsł się ze strachu, odniosła sukces,Wpisz je do zeszytu i ułóż z nimi zdania.. Klasa przedstawiała ciekawe opowieści.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie: ułóż pięć zdań z użyciem zaimków Rozwiązanie: mój brat umie juz jeździć na rowerze mój zaimek oni nie maja już praw rodzicielskich oni Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Ułóż pięć zdań z użyciem zaimków .. (Oni zawsze chodzą na spacer wieczorami.). Podobne zadania.Ułóż słowa z liter.. jest, Żelazko, przyrządem, ale, niewielkim, pożytecznym .. .Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Ułóż pięć zdań z określeniami czasu.. Zgłoś nadużycie.. Zadanie jest zamknięte..

A teraz zagraj w grę planszową, którą znajdziesz na stronie 50 w podręczniku.Z podanych niżej wyrazów ułóż i zapisz zadania.

Po przeczytaniu jeszcze raz tekstu spróbuję uzupełnić prawidłowo brakujące słowa (w zakładce Writing).Jak zapisać ułamek, układ równań lub potęgę ?. 0 0. bumcik 7.11.2010 (19:09)Ułóż pięć zdań, w których wykorzystasz związki wyrazowe wybrane spośród podanych.Jeśli znasz książkę Charlie i fabryka czekolady,postaraj się, aby Twoje wypowiedzenia były zgodne z jej treścią Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Zadanie 4 zrób ustnie - dopasuj nazwy zawodów do zdań.. .Ułóż i napisz pięć zdań o rzece .Proszę pomóżcie mi -Klasa3.. Propozycja zamieszkania razem.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. 2 Zobacz odpowiedzi 2 odpowiedzi Ersteliebe Zweryfikowana Najlepsza odpowiedź Ich bin ein Fehrnsehfan.. Nie - Nigdy.. 2010-01-26 17:11:35; Ułóż pięć zdań .Ułóż pięć zdań z podmiotem i orzeczeniem.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ułóż pięć zdań z podmiotem i orzeczeniem.. .Elementy świata przedstawionego: a) czas akcji: noc, koniec lata, początek jesieni b) miejsce akcji: "Na dzikich brzegach jeziora", "Pod tym się widzą modrzewiem" c) bohaterowie: realistyczni: - młodzieniec - strzelec fantastyczni: - dziewczyna - nimfa Plan wydarzeń 1.. W naszym kraju jest około 30 rzek bo reszta do dopływy.Wszystkie rzeki wpadają do Wisły a Wisła do Morz .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Na całym ...Ułóż i zapisz w zeszycie pięć zdań na temat ilustracji podaj w jakiej osobie i liczbie oraz w jakim czasie wystąpiły w nich czasowniki Pobierz jpg.

źródło: Razem w szkole str.56 ćwiczenie 4. baska45 2012-04-14 18:08:26 UTC #2. od Oliwka7987 12.09.2018 Zaloguj się by dodać komentarz .zdania z rozsypanki wyrazowej - Ukladanie zdan - ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej - Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej.. Spotkanie strzelca z piękną dziewczyną.. Np. Rzadko jeżdżę na rowerze.. (On pije mleko dwa razy dziennie.). Podobne pytania.. Z góry dzięki Zgłoś nadużycie.. Pomoc w grach słownych Scrabble, Literaki i krzyżówkachUłóż dyktando z 'ó' i 'u' na 5 zdań z jak największą liczbą trudności ortograficznych.. Zakończ je kropką, wykrzyknikiem lub znakiem zapytania.Proszę o pomoc.. Czy to jest zdanie z podmiotem mianowanym .. Zapisz si ę Wypisz się .Ułuż pięć zdań.. Ułóż pięć zdań z wybranymi nazwami narzędzi, w których wyjaśnisz ich przeznaczenie.. Wyszukiwarka wyrazów i anagramów przyjazna dla smartfonów.. Zgłoś nadużycie.. Oft - Często Immer - Zawsze.. Bardzo ciekawą opowieścią okazała się historia Andzi.. (Zwykle pracuję 8 godzin dziennie.).Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt