Opisz swoje wakacje po niemiecku
0 0 Odpowiedz.. W szkole czy na kursach językowych niejednokrotnie trzeba opisać swoje wakacje.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. Taka umiejętność jest konieczna, gdy trzeba sformułować pocztówkę.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. Proszę na jutro musze to mieć zależy mi proszę daje naj !. Wir haben uns für Australien entschieden.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.Opisz swoje wakacje w języku niemieckim.. Oczywiście będzie .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Zadanie: opisz swoje wakacje po niemiecku Rozwiązanie: mogę napisać ale ja dostałam za to 4 p chyba że wasz nauczyciel nauczycielka ocenia wyżej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis ferii zimowych po niemiecku: In diesem Jahr habe ich meine Winterferien zu Hause verbracht..

Jak opisać wakacje po niemiecku?

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Podobne zadania .W 10 zdaniach opisać swoje wakacje w czasie przeszłym po niemiecku :P (w sierpniu uczyłam się j.niemieckiego, tydzien opiekowalam sie kuzynką, np moze byc że pływałam w basenie, spotykałam się z przyjaciółmi, takie proste zdania)Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Podobne pytania.. 0 ocen | na tak 0%.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. ;) Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. 1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wakacje na wsi / Ferien auf dem Land.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występu Proszę.. Autor: magda996, 2014-09-02 19:29:28 Dodaj do: opisz w 5 zdaniach swoje wakacje po niemiecku w perfekt .. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Jak opisać po niemiecku swoje wakacje w górach?. By móc nauczyć się pisać takie wypowiedzi, warto zajrzeć na Fiszkotekę..

Opis po niemiecku .

Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jeśli planujecie podczas urlopu pojeździć po Niemczech i trochę pozwiedzać, poniżej przedstawiamy Wam najpiękniejsze niemieckie zabytki.. Tylko ze ja nie potrafie.. Obowiązki domowe / meine Pflichten.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. I like suborning on the hat sand.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.SŁÓWKA I ZWROTY PO NIEMIECKU dla Początkujących .Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.Wakacje sprzyjają wyjazdom..

Napisz list do swojej koleżanki w Niemczech.

Proszę o szybką odpowiedź.. Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. po prostu podajcie mi tak zebym mogla sobie uzupełnić gdzie byłam wiecie, prosze was bardzo Błagam was, nie radze sobie z tym.. Zwierzęta w języku niemieckim 2013-04-27 17:14:43; Osoby w języku niemieckim.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Pocztówka po niemiecku powinna być zwięzła i charakteryzować się prostotą.. Musi to być w czasie przeszłym, i musze odpowiedzieć na pytania, Wann?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. .Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Dane pochodzą z ankiety przeprowadzonej przez meinestadt.de.. Opis pracy wakacyjnej w czasie przeszłym.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis wakacji po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)opisz w 5 zdaniach swoje wakacje po niemiecku w perfekt ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt