Opisz jak spędziłeś wakacje po niemiecku
Bardzo ważne!. Przeskocz do treści.Jak spędziłeś swoje wakacje Podobne tematy.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. W tej lekcji nauczysz się, jak ubrać w słowa i opisać wakacje/urlop po niemiecku.. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. 63% Język niemiecki formy czasowników w Imperfekt i Partizip Perfekt; 82% Opis dnia w czasie perfekt; Polecane teksty: 81% Odmiana rodzajników i zaimków ; 82% List formalny do firmy .Opisz swój dzień po niemiecku w czasie Perfekt .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Wspomnienia z wakacji.. Wyjazd za granicę / eine Auslandsreise.Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3W kilku zdaniach napisz jak spędzasz wakacje/weekend używając czasu Present Simple i Present Continuous (forma: pocztówka/list) Hi Mirela, I am living with my family in Gdynia this week.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.. 0 ocen .Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje.. Babcie nie pozwalała mi się nudzić.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jetzt bin ich schon gesucht.Opisz swoje wakacje w czasie przeszłym Perfekt , prosze uwzględnić - gdzie spędziłeś wakacje, z kim - Czym na te wakacje dojechałeś - jaka była pogoda - co na tych wakacjach robiłeś , - Czy byłeś zadowolony (120-150słów)Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz jak spedziłaś wakacje po niemiecku kilka zdań.. poleca82% Język polski .. I like suborning on the hat sand.Pobierz: napisz opis dnia po niemiecku w czasie perfekt.pdf.. Proszę opisali byście mi wymyślone wakacje?. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występu Proszę o szybką odpowiedź..

jak spędziłeś -łaś swoje wakacje?

Opisz swoje wakacje w języku niemieckim.. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. gdzie spędziłeś -łaś swoje wakacje?Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Wakacje rozpocząłem pobytem u dziadków na wsi.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Lieber Marek, Danke schon fur deinen Brie.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Nie jesteś sam/ sama, ale na szczęście jest na nią szybki, .Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz jak spędziłeś wakacje 5 zdań po Niemiecku z tłumaczeniem na Polski15 zdań po niemiecku jak spędziłeś wakacje .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzić wakacje' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .napisz list po niemiecku o sylwetrze jak go spędziłeś min ..

Po niemiecku :DJak spędziłeś wakacje (urlop)?

Proszę o zwykłe zdania jak np. .. Opisz Pory roku po niemiecku, tak po 3-5 zdania o jednej porze roku Z góry dzieki :) potrzebuje przetłumaczyc tekst ale na przez tlanslator tylko normalnie.Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym PERFEKT!. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Sprawdź tłumaczenia 'spędzić wakacje' na język Niemiecki.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzenie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Sprawdź tłumaczenia 'spędzenie' na język Niemiecki.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt