Posłuchaj nagrania i napisz nazwy ubrań które usłyszysz
2 Napisz nazwy miejsc po śladzie.. W zadaniu 2 napisz po śladzie słówka określające zabawki.. Znajdź nazwy dyscyplin sportowych, zakreśl je a następnie podpisz pod obrazkiem.. Jeśli potrafisz nazwać ubrania, które się tam znajdują przyklej naklejkę w kółko.. W zadaniu 1 posłuchaj nagrania i wskaż palcem na części ciała na obrazku, które usłyszysz.. Otwórz ćwiczenie Unit 8-lesson 1 (patrz lewy górny róg), zad.1.. Zadanie 2 Posłuchaj piosenki.. 2 - napisz po śladzie nazwy ubrań i połącz je linią z ubraniami wiszącymi na sznurku; Strona 53: - zad.. W testach zamieszczono wskazówki do różnego typu zadań.. Ostatnim zadaniem na dziś jest zad.. Każdy z nas może coś dla niej zrobić - mówi Chris Schittulli, który wspólnie z Jackiem Kotlarskim nagrał utwór zatytułowany "Piosenka o .W podręczniku z ćw.. Uczniowie oglądają film i zaznaczają 9 nazwy rzeczy i osób, które pojawiły się w filmie.. Wyciekło nagranie z imprezy!. Kochanym, uwielbianym, za którego wiele z nas dałoby się pokroić.. W zależności od tego, ile oczek wypadnie, narysuj po śladzie część ciała wydry.. Proszę na jutro plan lekcji się zmienił więc potrzebuje jak najszybciej.Zadanie 3a str.11Posłuchaj nagrania i powtórz nazwy poszczególnych miejsc.. Otwórz podręcznik na stronie 24.. Zadanie 2 - przeczytaj tekst jeszcze raz i wybierz właściwą odpowiedź na zadane pytania..

Voices:Posłuchaj nagrania i zakreśl wyrazy lub zwroty,które usłyszysz.

2 str. 12 przepisz do zeszytu wyrazy na niebieskich polach z nazwami ubrań.. 83 - Napisz po śladzie nazwy ubrań i połącz je z obrazkami.Fatalne wieści z północnych Indii.. Wtorek, 2.06.2020r.. Gdy usłyszysz nazwę czynności, wskaż ją paluszkiem na obrazku.. 5 str.12 posłuchaj nagrania.. Ale jesteś dziadersem.. 3 str.12 posłuchaj piosenki o Mr Beetle i jego ubraniach.. 1 i 2 .Andrzej Piaseczny świętował 50. urodziny.. A teraz wykonasz zadania na stronach 83-84 w zeszycie ćwiczeń.. 640 osób lubi to · 11 osób mówi o tym · 9 użytkowników tu było.. Napisz na kartce lub w zeszycie po 2 zdania opisujące Bo Peep (pasterkę) i Woody'ego, korzystając z podanych nazw ubrań.- zad.. Wskazuj na dużym obrazku postacie i ubrania, których nazwy usłyszysz.. Następnie proszę wysłuchać nagrania 2.44 str. 53 (podręcznik) i zapisać w zeszytach nazwy ubrań, które usłyszycie w nagraniu.. Otwórz ćwiczenia na srt.71, przygotuj kostkę do gry i rzuć.. Zadanie 7., oznaczone *, nawiązuje formatem do zadania na tworzenie wypowiedzi pisemnej w arkuszu (egzamin ósmoklasisty).. (* możesz słuchać dowolną ilość razy) .. • Zadanie 2 Posłuchaj piosenki.. 05:04 2021_02_08 11_18_23_PR3_Trojka_do_trzeciej.mp3 Wspomnienie o K. Kowalewskim ..

Posłuchaj piosenki.Następnie napisz nazwy tych ubrań po śladzie.

Na podstawie ćwiczenia 2. wymyśl i opisz, jak wygląda pokój Nathana - bałaganiarza.. 9 przeczytaj nazwy ubrań od a do h pod obrazkiem z Toy Story.. Taką decyzję podjął w środę Jarosław Kaczyński.. • Zadanie 2 • Napisz po śladzie nazwy ubrań, przeczytaj zdania i połąc je z właściwymi postaciami,Posłuchaj.. Poniżej słowniczek:Reading 1 Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst o wycieczce Alex do Paryża.. Zadanie 3 - posłuchaj nagrania i ułóż fotografie we właściwej kolejności; Zadanie 4 - posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij zdania jednym wyrazem.Posłuchaj nagrania i połącz przedmioty z miejscem, w którym się znajdują.. Zadanie 2.. Gdy usłyszysz nazwę miejsca, wskaż je palcem na .. Otwórz zeszyt i napisz 3 zdania wybierając miejsca, do których właśnie teraz chciałbyś pójść.zgadnąć o kim myśli osoba, z którą gracie zadając takie pytania jak usłyszeliście w nagraniu.. Narysuj te ubrania obok przepisanych nazw.. Witamy na oficjalnej Facebook'owej stronie Centrum Muzycznego VANAX.Posłuchaj rymowanki i powtórz wyrazy na głos.. Woda zmieszana ze skałami i pyłem zalała elektrownię wodną, aż 150 osób jest zaginionych.. Przeczytaj opis pokoju .- Jurku Owsiaku, jesteś dziadersem.. Posłuchaj pierwszej części nagrania i powtórz usłyszane słowa..

Posłuchaj nagrania 17, CD 3.

(* Jeśli .2 Posłuchaj nagrania i otocz właściwe wyrazy linią.. Wyjaśnienia do tych zadań • Zadanie 1 Napisz po śladzie nazwy ubrań i połącz je z odpowiednimi obrazkami.. Następnie pokoloruj te zabawki na dużym obrazku.Walentynki można obchodzić w towarzystwie ukochanej osoby albo… obchodzić je szerokim łukiem.. Otwórz zeszyt ćwiczeń na stronie 18 - zrób zadanie 2.. Nagranie: 3.18 .. Korzystając z przedstawionych obrazków należy napisać zdania o zabawkach, które posiadają bohaterowie podręcznika.Zadanie z angielskiego (Steps In English 3) !. 23 24 25J.angielski kl.I Gim.. Posłuchaj drugiej części nagrania i powtórz usłyszane zdania.Jak już znajdziesz właściwą drogę, zakreśl w kółko ubrania, które znalazła po drodze, następnie napisz po śladzie ich nazwy.. Poznaj więcej nazw dotyczących dyscyplin sportowych.. Uczniowie ponownie oglądają film i otaczają pętlą .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Powtórz zdanie przy pomocy nagrania, patrząc na tekst.. Część Nanda Devi oderwała się od lodowca, wywołując katastrofalną powódź.. Zginęło co najmniej 9 osób.posłuchaj nagrania i powtórz nazwy czynności .. które potrafisz wykonać najlepiej (*możesz wskazać je paluszkiem zamiast kolorowania).. Urodziny świętował z grupą znajomych, a w sieci pojawiły .Otwórz podręcznik na str. 73..

4 str. 38) Posłuchaj nagrania i napisz jakie nazwy środków transportu słyszysz.

Język angielski klasa 1 04.05.2020 strona 1 play football -grać w piłkę nożną.. Mi się zgubiła płyta więc nie wiem, ale proszę jak ktoś ma te książki i płytę to niech napisze :) Z góry dziękiPodręcznik str. 60.. - muzyka.interia.pl - Andrzej Piaseczny skończył 50 lat.. 1 - napisz po śladzie nazwy ubrań; odszukaj na obrazku fragmentów ubrań i ponumeruj 1 lub 2; - zad.. Ex 16 - Popatrz na okienka.. Świadczy o tym łatwość z jaką w czasie, gdy Polki masowo .Tutaj kliknij na UNIT 3 CLASS AUDIO 1, włącz nagranie 1.48.. W zeszycie ćwiczeń: uzupełnij ćw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Struktury PiS w Wałbrzychu rozwiązane.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Posłuchaj nagrania docwiczenia.pl Kod: D8PB8Z Mein Test - minitest powtórzeniowy.. Znajdź w tekście opisy miejsc i rzeczy ze zdjęć.. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz, chcemy Ci w ten wieczór zapewnić najpiękniejsze muzyczne doznania Koncerty, które dla Ciebie wybraliśmy, umilą zarówno romantyczną kolację, jak i samotny wieczór.Centrum Muzyczne VANAX, Kielce..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt