Napisz 10 zdań o swojej rodzinie
Z nami mieszka również nasz kot, który wabi się Leon i ma siedem lat.Napisz prznajmiej 10 zdań dla turystów o sławnym miejscu w Polsce zadanie dodane 14 października 2010 w Język angielski przez użytkownika sabrina; * ( 50 ) [Gimnazjum] opisJan Kochanowski (ur. ok. 1530 w Sycynie, zm. 22 sierpnia 1584 w Lublinie) - polski poeta epoki renesansu, tłumacz, prepozyt kapituły katedralnej poznańskiej w latach 1564-1574, poeta nadworny Stefana Batorego w 1579 roku, sekretarz królewski Zygmunta Augusta, a następnie wojski sandomierski w latach 1579-1584.Uważany jest za jednego z najwybitniejszych twórców renesansu w Europie .Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Pytanie zadał(a) nati6, 27 października 2009, 15:53.. Moja rodzina jest dosc duza.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Napisz kilka zdań o swojej rodzinie po angielsku Daje oceny .. Czasami nawet za bardzo nas rozpieszcza, lecz mi to nie przeszkadza, gdyż uwielbiam spędzać czas w jej domu zajadając się pysznym ciastem zrobionym przez nią.. Jest świetną gospodynią domową.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Mama, maWydaje mi się, że jednym z łączników rodziny jest właśnie stół..

Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.

:) Porównaj siebie z kimś w stopniu wyższym- 5 zdań, napisz 5 zdań o sobie w stopniu najwyższym!. Mam rodziców, dziadków i x siostry/braci.. * w miejscu x wstaw liczbę rodzeństwa Mieszkamy w mieszkaniu w bloku/domu.. nie rozumiem cie.. Na razie mam tyle : My family is strange.. To jeśli ktoś chce pomóc to imformacje o mnie i mojej rodzinie : Mam 12lat, mieszkam w chorzowie, lubię grać na komputeżę ale moja siostra nie lubi, Mam królika, nie lubię się uczyć moja siostra też, mama zawsze myje okna ,ale muj tata ich .Moja babcia bardzo troszczy się o wszystkie wnuki.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Odpowiedział(a): error, 27 października 2009, 19:01. dla klasy 4 szkoły podstawowej, str. 233)Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest bardzo zakręcona pozytywnie moja kochana rodzina składa się z 4 synów i oczywiście mamy i taty .. I choć obiad czy kolacja w wielu przypadkach nie jest wytworna, to i tak milej zje się w towarzystwie swojego męża, żony czy dzieci.. Ma 43 lata i pracuje jako pielęgniarka w szpitalu.. Moja tata nazywa sie Marcin i ma 44 lata..

... 10 zdan o rodzinie ?

Rodzina to również wszelkie święta, które zazwyczaj spędza się wspólnie.Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Jesteśmy mili i sympatyczni.Zadanie: napisz 7 zdań o sobie lub rodzinie z czasownikami być, mieć itp ta praca jest z tematu czasownik to be itp w języku angielskim Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz 20 zdań o swojej rodzinie po niemiecku .. He is ussually tired after work but he often plays with me.Temat rodziny i krewnych jest zawsze na czasie, chociażby z powodu ich bliskości i tego, że w ich życiach zawsze coś się dzieje: ktoś bierze ślub, ktoś inny przeprowadza się do innego miasta, a jeszcze inny szuka nowej pracy.A może ktoś właśnie kupił nowy samochód lub urodziły mu się dzieci lub wnuki.. Jest wysoka i szczupła.. Moja najbliższa rodzina składa się z pięciu osób.. Nie chciałby, żebyś poznała jego rodzinę, gdyby sądził, że będziecie razem krótko.. .Napisz o sobie i o swojej rodzinie w czasie Present Simple (15 połączonych ze sobą zdań) ..

2011-12-12 18:08:04 Napisz 5 zdań o członak swojej rodziny .

Ma długie, proste, blond włosy, niebieskie oczy i mały nos.. Ja, moi rodzice, moja siostra i mój brat.. Ponadto ładnie rysuje.1.. Tata jest policjantem.. Jest zawsze dobrze ubrana i elegancka.Moja rodzina jest raczej duża/mała.. Poznaj moich rodziców.. Nigdy bym jej nie zamieniła na żadną inną.Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. My [ jak masz siostre lub brata] brother is David 9.napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania.. .Zadanie: napisz 10 zdań na temat rodziny Rozwiązanie:moja rodzina składa się z 4 członków jest tam moja mama, moj tata, moj brat i ja moja mama pracuje jako fryzjerka, moj tata jest muzykiem moj brat chodzi do szkoly i ma 15 lat kazdy w mojej rodiznie ma obowiazki nie mam dziadkow, poniewaz zmarli kilka lat temu mamy tez psa o imieniu max mieszkamy w duzym domu w warszawie ja i mj brat sie lubimy i nigdy sie nie klocimy moja mama i tata sa bardzo cierpliwi, cudowni i pomocniMuszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Er ist Arzt von Beruf.Napisz 5 zdań o sobie i swojej rodzinie z czsownikiem być po Angielsku 2014-06-21 13:55:26 Napisz 8 zdań po angielsku o fundacji 2013-06-03 20:39:58 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku .. 2011-04-07 15:17:03Mój dom, moja rodzina.. Mój tata robił kanapki moja przyjaciulka pisała na Facebooku Muj brat odrabiał lekcjeWisława Szymborska, właśc.Maria Wisława Anna Szymborska-Włodek (ur. 2 lipca 1923 na Prowencie, obecnie część Kórnika, zm. 1 lutego 2012 w Krakowie) - polska poetka, eseistka, krytyczka, tłumaczka, felietonistka; laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury (1996), członkini założycielka Stowarzyszenia Pisarzy Polskich (1989), członkini Polskiej Akademii Umiejętności (1995 .Napisz kilka zdań na temat najbliższych Ci osób..

10 zdań o swojej rodzinie... widzisz w tym jakiś problem ?

cos krecisz chyba.. 2010-02-06 09:54:47 Poszę o pomooc.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. Mama ma na imię Jenny.Codziennie po pracy mama zawsze ma dla nas czas i potrafi się z nami dobrze bawić.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Jeśli usłyszałaś któreś z tych zdań, możesz poczuć się pewnie w swoim związku.. Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję rozmawiać o rodzinie i bliskich po .Gdzie byli wszyscy wczoraj o godzinie drugiej napisz pięć zdań o sobie o rodzinie i o swoich przyjaciołach Zdania do przetlumaczenia Ja byłam wczoraj w domu Moja mama była w pracy.. Moja mama nazywa się Anna.. Lubi pracować i sprzątać.. To przy nim może się spotkać cała rodzina.. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. "Lotników Polskich".. nie znasz jej ?. I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. I jeśli mogę prosić to, żeby po polsku też było napisane ;)Jak napisać 10 zdań o swojej rodzinie.. Użyj zgromadzonych spójników: i, oraz, lub, albo, lecz, więc.. Jeśli twój mężczyzna chce przedstawić cię swoim rodzicom, oznacza to, że myśli o waszym związku bardzo poważnie.. 2013-11-07 20:25:43Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !. (zadanie 6 z podręcznika „Teraz polski!". Bardzo lubi malować.. Bardzo dobrze gotuje.. :D Potrzebuję to na dzisiaj do szkoły, więc bardzo proszę o pomoc ;) Pozdrawiam wszystkich :* Cześć nazywam się Gabrysia i mam szesnaście lat.. Bardzo kocham moją, całą rodzinę i bardzo się cieszę, że ją posiadam.. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.Siostra jest ode mnie o 3 lata młodsza.. Ma na imie Alicja.. Po pracy tata jest bardzo zmęczony i nie zawsze ma dla nas czas.. jestes z domu dziecka ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt