Napisz opowiadanie o spotkaniu z kosmitą
Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybranąlekturę obowiązkową.. PH Doktor Roberto Pinotii, autor książki, która ma zostać opublikowana 1 lutego, opowiada o całym zdarzeniu w następujący sposób:Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Jeśli dzielisz się swoją historią lub podsyłasz informacje, które możemy wykorzystać w .spotkanie z kosmitami\"lub spotkanie z.. - rozwiązanie zadania.. Moje spotkanie ze Skawińskim - opowiadanie z dialogiem.. Przed kasą gdy kupiłem bilety na szczęście zdążyłem je schować przed głodnym wzrokiemZobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Musze napisać opowiadanie.. "Moje spotkanie z kosmitą" za każdą odpowiedź dam maksimum punktów, a za najlepszą przydzielę jutro "najlepszą odpowiedź" Z góy dziękiMoje spotkanie z kosmitą napisz opowiadanie Podobne tematy.. Stwarzało to atmosferę niezwykłości i tajemniczości.Zgodnie z oszałamiającymi informacjami, które są zawarte w książę dotyczącej spotkań z obcymi, latający spodek wylądował we Francavilli we Włoszech na wybrzeżu Adriatyku.. Mam na imię Ola.. Tak było i tym razem.. !Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu; Potrzebujesz pomocy?. Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Napisz opowiadanie o spotkaniu Switezianki z bohaterką innego utworu literackieg, w czasie którego nimfa z ballady Adama Mickiewicza przedstawi najtrudniejszą decyzję w swoim zyciem .200słówPowiedzieli o swoich przygodach Profesorowi, a on zapewnił ich, że na pewno wrócą jeszcze do Narnii.Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie rodzenstwa z" opowiesci z narnii" Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!.

... Moje spotkanie z kosmitą.

od Merkusss324 17.01.2017Napisz opowiadanie z dialogiem o dalszych przygodach dziewczynki z szóstego księzyca.Napisz opowiadanie z dialogiem masz 3 tematy do wyboru 2010-01-20 18:43:03; Napisz opowiadanie pt.: ,,Niesamowita lekcja''(z dialogiem) 2013-01-15 18:18:04; Napisz opowiadanie z dialogiem do komiksu Tymek i Mistrz .. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Spotkanie z kosmitami - dialog.. Postanowił zrobić wehikuł czasu.. 2011-10-01 19:08:20; Napisz opowiadanie z dialogiem o spotkaniu z duchem bonifacym 2013-06-08 14:22:45Czytam o jakimś gościu, co mu się nie chce, chociaż tytuł sugerował coś bardziej niepokojącego ;) A potem nagle z kapelusza wyskakuje motyw z kosmitami, zakończony absurdalną puentą.. MayaUczySie123 66 pkt.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową".Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohatereminnego utworu literackiego.. - Ja mam na imię Stasia- odpowiedziałam.. Patrycja_123 94 pkt.. Spotkanie z kosmitą pewnego dnia,gdy byłam u cioci na wsi,zobaczyłam coś dziwnego zielonego na łące.Poszłam tam i ujrzałam malutkiego ,śmiesznego i zielonego stworka.Na początku bardzo się przestraszyłam,a in mnie,ale po chwili wydał mi się bardzo miły.Po krótkiej rozmowie okazało się,że przyleciał z Marsa.Spotkanie to było niesamowite.Bardo .Bliskie spotkania z kosmitami Piotr Gruszka..

napisz opowiadanie.

wyjaśnij tytuł dziwny ogród .Napisz opowiadanie o spotkaniu z kosmitami tak około na jedną.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. To spotkanie było niesamowite.. spotkanie ze Skawińskim twoje spotkanie ze Skawińskim Opisz spotkanie ze Skawińskim Dialog ze Skawińskim.Dnia 5 grudnia 2011 r o godzinie 17.00 w świetlicy Gimnazjum nr 10 odbędzie się spotkanie z pisarzem - znanym podróżnikiem panem Krzysztofem Jóźwiackim.. Najpierw trzebyło namalować kosmitę więc mój ma : fioletowe włosy , czółka, sukienke, kozaki, 4 palce , i się cały pali non stop :P Jak dostanę pięć to daję po pięć like'ów / 4, 4like / 3, 3like :P PozdRo !Moje spotkanie z kosmitą.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, którazmieni losy jednego z nich.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. -odparł.. Olivia16 83 pkt.. Pozdrawiam świątecznie :) Q Widać kosmita chciał mi zrobić przyjemność i zapytał o to, co uznał za moje hobby.Mam napisać opowiadanie o spotkaniu z kosmitą.. niespodziewana jaką był przylot kosmity postanowiłem iść z kolegami i kosmitą nikomu o tym nie mówiąc oczywiście.. Błagam was -.. Autor: Brajan-, 2012-04-09 15:19:51 Dodaj do: Mam napisać opowiadanie o spotkaniu z kosmitą.. Opis kosmity.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Chociaż Toporowość szorta doceniam..

Moje spotkanie z kosmitą napisz opowiadanie.

- spytałam z ciekawością.. Nie wiedział czy zadziała, więc chciał go wypróbować.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Moje spotkanie z kosmitą - opowiadanie z użyciem dialogu i opisu.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Błagam was - pomóżcie.. Pewnego jesiennego wieczoru, gdy właśnie czytałem książkę wleciało do mego pokoju coś bardzo przypominającego wielkością i rozmiarami talerz do zupy.. Robiło się już ciemno i drzewa rzucały długie cienie.. Tematem spotkania będzie ilustrowana pokazem slajdów historia powstania najnowszej książki pana Jóźwiackiego "Norwegia ciągle nieznana".Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jak napisać opowiadanie o spotkaniu z obcym?. - Skąd tu przyjechałeś?. (dajcie tylko przykład co i jak, w jednym zdaniu)Moje spotkanie z kosmitą - opowiadanie.. Na królika doświadczalnego wybrał mnie.. napisz opowiadanie.. Nie piszę, że mi się nie podoba, ale tak nie do końca w moim guście.. Pewnego letniego popołudnia udałem się na spacer do parku.. sfumato 46 pkt .Napisz opowiadanie o spotkaniu - zadanie wypowiedzi twórczej..

- Jestem kosmitą, a ty?

To „coś" wylądowało na biurku i otworzyły się w nim małe drzwiczki.Napisz opowiadanie: Moje spotkanie z mitologiczna postaci .. Przydatność 60% Moje spotkanie z kosmitą.. Bardzo chciałam zadać mu mnóstwo pytań, ale byłam trochę skrępowana, bo nigdy nie rozmawiałam z kosmitą.Moje spotkanie z kosmitą opowiadania.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Może ta historia nie jest prawdziwa ale mówi o miłości do Ojczyzny o człowieku który kochał Ojczyznę i wszystko by zrobił aby jej nie stracić Wreszcie.. To „coś" wylądowało na biurku i otworzyły się w nim małe drzwiczki.opowiadanie o kosmicie.. - Przyleciałem z Marsa statkiem kosmicznym - odpowiedział.. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 306 pkt.. Potrafi skonstruować coś z niczego.. Ucieszyłam.1.Opowiadanie pt : " Moje spotkanie z kosmitą" Nie zapomnij o akapitach i znakach interpunkcyjnych , 2. .. Dla dawnych polskich szlachciców rozmowy o koniach były tym, czym dla nas pogaduszki o nowych samochodach!. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas napisać.. Mam je napisać na 16 kwietnia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt