Napisz list do koleżanki po angielsku
Dlaczego zdecydowałam/-em się wziąć je do domu.klaudia1407.. UWAGA : Najpierw napisz po polsku , a potem przetłumacz na angielski .Napisz list po angielsku;) 2010-09-28 19:31:26 Napisz list do niemieckiego kolegi 2014-05-27 12:01:17 Napisz list do koleżanki / kolegi .. Pomożesz mi napisać ?. napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Drogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. Niedawno byłem u babci na wsi.. Zgodnie z misją .List do przyjaciela z wakacji.. 0 głosów.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. Polecenie: w ubiegłym tygodniu były twoje urodziny, na które nie mogła przyjechać twoja koleżanka.. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.An unformal letter - Napisz list do koleżanki, w którym pocieszysz ją w trudnej sytuacji - angielski Dominika Grabowska 29 lipca, 2013 język angielski No Comments Dear Anna, I've just got your letter and I think that I can help you.List do koleżanki zapraszający na jakąś impreze .. Niestety stwierdzasz, że musisz się przygotować do .List po angielsku!. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać list formalny do redakcji po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór listu formalnego do redakcji po angielsku..

Napisz list do koleżanki po angielsku.

Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Przydatność 60% List po angielsku, przykładowy do przyjaciółki.. hej muszę napisać na jutro list do koleżanki z Czech (mamy taką wymianę narodową z Czechami i piszemy do siebie) nazywam się Klaudia i mam 15 lat !List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Potem poszliśmy na Stare Miasto.Przydatność 55% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. Gdy byłam/-em na spacerze, znalazłam bezpańskie zwierzę.. zadanie dodane 12 kwietnia 2011 w Język angielski przez użytkownika misiak005 ( -200 ) [Szkoła podstawowa]List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Klasy są jasne, czyste i dobrze wyposażone.Napisz list do koleżanki z Anglii która zaprosiła ciebie do siebie na 3 tygodnie w czasie wakacji.. Opisz w nim twoją ostatnią wizytę w restauracji.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Przykład listu nieformalnego po angielsku - list do przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, koleżanki.. Zobacz również: List formalny z prośbą o informacje po angielsku i List formalny ze skargą po angielsku..

... napisz list do koleżanki w którym opisujesz święta.

Gdzie je znalazłaś/-eś.. Kalisz , 14.. Napisz list, a w niem:-podziękuj za otrzymane prezenty-napisz co zamierzasz kupić za otrzymane od niej pieniądze-opisz swoje przyjęcie urodzinowe.Zadanie: napisz list po angielsku do koleżanki po polsku ma w nim być co tam u ciebie jak minęły ci święta czy masz jakieś plany na wakacje Rozwiązanie: hi jane how are you i don t know like you, but i feel very good outside, is very sunny andNapisz list do koleżanki za stanów zjednoczonych z którą chodziłeś 1 rok do klasy poinformuj o zamiarze użądzenia przyjęcia z nauczycielami.. Do Krakowa jechaliśmy pociągiem o nazwie „Sawa".. Napisz list do koleżanki (po angielsku) dzapraszający na jakąś imprezę.. Budynek jest duży i ładny.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.Przykład e-maila po angielsku do kolegi, przyjaciela, koleżanki, przyjaciółki.. Drogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. 440 wizyt.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.List prywatny po angielsku - wzór..

list do koleżanki w którym opisujesz święta.

Niedawno byłem u babci na wsi.. Cześć Karolina!. Jak ono wyglądało.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Okazało się, że nie.Zawiera on nasz komentarz i odczucia względem przeczytanego tekstu.. U mnie pod koniec wakacji nie działo się już nic specjalnie ciekawego, więc nie mam już żadnych wakacyjnych przygód do opisywania.. *zapytaj koleżanki jak poradziła sobie z egzaminami i podziękuj za zaproszenie, *przeproś, że będziesz mogła przyjechać tylko na 2 tygodnie i podaj powód, *powiedz kiedy i gdzie przyjedziesz (dworzec,centrum, przystanek itp)Zadanie: napisz list do koleżanki z zagranicy po angielsku w którym opiszesz ksiażkę,która ostatnio przeczytałaś bardzo proszę o pomoc może byc nazwyślane Rozwiązanie: hi wendy, how are you are you busy why didn t you visit me during holidays you won tPocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .Po złożeniu życzeń , zaczęliśmy uroczystą wieczerzę .Na stole wigilijnym stole było tradycyjnie 12 potraw, w tym moje ulubione uszka z barszczem czerwonym ..

List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.

Najpierw zwiedziliśmy kościół i klasztor Franciszkanów.. 2012-06-14 22:00:22Home » Opowiadania po angielsku » Listy - formalne i nieformalne » Przykłady listów nieformalnych » Letter to a friend (list do koleżanki) Letter to a friend (list do koleżanki) Podstawowy (A2) Zadanie: Umówiłes się z koleżanka z Holandii na wyjazd na narty w przyszły weekend.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.List do przyjaciela z wakacji.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym Ci opowiedzieć, co zobaczyła na wycieczce w Krakowie.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. Czy mógł by ktoś napisać mi list po angielsku do koleżanki.. -Podaj gdzie przyjęcie sie odbedzie -Zaproś koleżanke i podaj dlaczego zalezy ci na jej obecności -przekarz informacje o zamiarze przygotowania albumu klasowego i popros o przyslanie zdięciaDziękuję za list z wakacji.. Wyjechaliśmy o godzinie 6.05, a wróciliśmy o 21.30.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. Opowiem Ci za to o mojej nowej szkole..Komentarze

Brak komentarzy.