Napisz opowiadanie o zmyślonym wydarzeniu którego bohaterem będzie wybrana postać z mitologii
Szczególnie fascynowały go właśnie sklepy cynamonowe - miejsca, w których było można nabyć najprzeróżniejsze dobra i towary egzotyczne (ten motyw pojawia się w opowiadaniu „Sklepy cynamonowe").Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Dla wszystkich dzieci nastał wyjątkowy dzień.. Napisz opowiadanie o zmyślonym wydarzeniu,którego bohaterem będzie wybrana postać z mitologii, np. Zeus, Helios, Prometeusz, Demeter, Kora, Hades.napisz opowiadanie o zmyślonym wydarzeniu, którego bohaterem będzie wybrana postać z mitologii, np. zeus, helios, demeter, kora, prometeusz, hades.. Częsty błąd to urywanie akcji lub brak podsumowania.. 2012-01-02 16:51:59; Napisz opowiadanie,którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przez ciebie sytuacji odpowiedzialną, dojrzałą postawą.. Czasami wydawało mu się, że już coś ma, ale zawsze kończyło się klapą.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Do jutra mam to zrobic Pomóżcie mi to na jutro PLISSSSSSKA !11 Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-01-02 17:06:02Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej..

Bardzo proszę :)Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej.

Nie może mieć mniej niż 200 słów Proszę szybko :(Opowiadania mówią o życiu Mikołajka - małego Francuza i o jego szkolnych przygodach.. Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj.. Uranos- wyłonił się z Chaosu , należał do pierwszej pary bogów, uosabiał Niebo.. Gaja - razem z Uranosem wyszła z Chaosu, uosabiała Ziemię, razem ze swym mężem dała .Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Opowiadanie z użyciem opisu przeżyć wewnętrznych i dialogiem.. pamiętaj o trójdzielnej kompozycji i akapitach oraz użyciu wyrazów oznaczających następstwo w czasie (np, następnie, z kolei , potem , po chwili, itp.) (199 słów)Napisz opowiadane o zmyślonym wydarzeniu którego bohaterem będzie wybrana postać z mitologi na przyklad zeus Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Codziennie przechodziłam tamtędy i patrzyłam czy jej nie.Napisz opowiadanie o spotkaniu Jacka Soplicy (ksiądz robak ze Sccroge z opowieści Wigilijne w czasie którego ksiądz Robak przedstawia coi dlaczego jego życie się zmieniło nim 200 słów .Pilne Proszę o pomoc .Napisz opowiadanie o tym, jak wybrana postać dziecięca z dowolnej lektury zmienia los głównego bohatera "Latarnika" H.Sienkiewicza..

2010-03-01 08:50:33 Napisz opowiadanie o jednej z wielu podróży psa Lampo.

2017-10-16 17:56:35Przydatność 75% Zadanie maturalne maj '07 - napisz opowiadanie "Crime doesn't pay" - zbrodnia nie popłaca - ktorego sprawca został złapany na gorącym uczynku.. Temat: "Tego popołudnia wywieszono listę przyjętych do mojej wymarzonej szkoły.". Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę obowiązkową.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Czułam się strasznie zdenerwowana i podekscytowana.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2013-05-21 17:37:49Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz opowiadanie z elementami opisu i dialogiem dotyczące zdarzenia , którego nie można racjonalnie wytłumaczyć .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Niewinna podmiana Nawet Olimpijczycy pijący na co dzień ambrozję i nektar oraz oglądający świat z góry mają swoje problemy.. Najmilsza pamiątka.. od Przemoosowski 30.03.2015 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź .Prośba, pomóżcie napisać opowiadanie o zmyślonym wydarzeniu, którego bohaterem będzie wybrana postać z mitologii..

Raz napisał, jego zdaniem, dobry felieton o fabryce...Napisz opowiadanie o obrazie Mokra Wieś.

Był lipiec.. Możesz przedstawić wymyśloną sytuację lub przygodę, która przytrafiła Ci się naprawdę .Był piękny,słoneczny dzień.Klasa 3b wybrała się na wycieczke wczesną wiosną do lasu.Dzieci szukały odznaki wiosny,Mateusz znalazł małe,białe pąki na drzewach.Ania zobaczyła małego bociana lecącego w górze.Po chwili mały biocianek zaczął spadać w dół.Połamało mu się skrzydło,pani zadzwoniła po weterynarza.Po 15 minutach bocianek miał skrzydełko w gipsie.GdY .Opowiadanie o treści: "Mój najważniejszy dzień w życiu" Długo zastanawiałam się jaki dzień wybrać, aż w koncu trafiłam, mój pierwszy dzień w gimnazjum.. .Wywodzący się z kupieckiej rodziny Schulz musiał znać realia życia ludzi zajmujących się wymianą towarów.. Pierwsze lekcje przysporzyły mi nie lada wyzwanie.. W szkole zjawia się bowiem fotograf, który zrobi im klasowe zdjęcie.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych..

czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp.napisz opowiadanie - jedno z przygod robinsona cruzoe na wyspie !

Z niecierpliwością czekałam aż wywieszą w moim wymarzonym liceum listę przyjętych.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opis przygody Adasia w psim raju, Adaś Niezgódka zawsze podziwiał umiejętność latania, którą posiadał pan Kleks i wiele razy starał się go naśladować, lecz nigdy nie udało mu się wznieść w górę.Aż pewnego dnia, po tym jak nabrał powietrza w płuca, poczuł dziwną lekkość i zaczął unosić się nad ziemią.Napisz krótkie opowiadanie o niezwykłym wydarzeniu.. - bohaterowie sędzia Dionizy i jego przyjaciel - hrabia Gotfryd, leśniczy Alojzy, Amerykanin Robert, wąż i koń.. - miejsce akcji laboratorium, archiwum, sanatorium i solarium - czas akcj imieniny hrabiego - przedmiotyKronika Galla Anonima, inaczej Kronika Anonima tzw.Galla lub Kronika polska, pełny tytuł Kronika i czyny książąt czyli władców polskich (łac. Cronica et gesta ducum sive principum Polonorum) - pierwsza polska kronika, nieukończona.Spisana po łacinie, prawdopodobnie w latach 1113-1116, przez anonimowego autora zwanego Gallem Anonimem.. Napisz opowiadanie o spotkaniu się z gen. Ordonem; napisz opowiadanie z dialogiem min 250 słów o mrówce która zaprzyjaznila sie ze słoniem; Napisz opowiadanie o spotkaniu Jacka Soplicy (ksiądz robak ze Sccroge z opowieści Wigilijne w czasieNapisz opowiadanie (może być z dialogiem), którego bohaterami będą postaci znane ci z mitologii.. Od jakiegoś czasu nie mógł znaleźć dobrego tematu na artykuł..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt