Napisz po rosyjsku opis swojego pokoju
Na dzisiejszej lekcji poznasz słownictwo, dzięki któremu opiszesz swoje mieszkanie po rosyjsku.J.angielski potrzebuję Podobne pytania.. Zazwyczaj sprzątam swój pokój, ścieram kurze, myję podlogę.Napisz po polsku przemo a ja ci ladnie przetlumacze ten opis kuchni i pokoju.. 2013-03-11 18:21:42 Napisz krótki opis pokoju po rosyjsku 2013-05-13 20:05:12 W 5 zdaniach napisz opis swojego pokoju po rosyjsku jak najszybciej!Pomocy!. Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Dziś nauczysz się jak szczegółowo opowiedzieć o swoim domu po rosyjsku - rosyjski dla początkujących od Rosyjski.proPomocy!. O godzinie trzeciej wracam do domu.. Gdy wejdę do mojego mieszkania znajduje się przed pokój, gdy skręcę w lewo jest małe pomieszczenie z lustrem, a w prawo znajduje się mój pokój.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Po lewej stronie mojego tapczanu jest gitara a obok niej, jest kwiat bambusu wprowadzający dziką atmosferę.. Na ścianie (po prawej) wiszą dwa obrazy.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Moja szkoła znajduje się daleko od mojego domu, dlatego muszę codziennie korzystać z transporu miejskiego.. Pokój ma kształt prostokąta.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie..

Nie...Opis mojego pokoju.

Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech .Opisz swoje miasto po rosyjsku.. Wszystko jest w nim ułożone zgodnie z moim pomysłem, dlatego tak bardzo go lubię.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis pokoju po angielsku: wstęp.. 0 0 Odpowiedz.. Zapraszam do przestudiowania słowniczka, a w nim leksyki dotyczącej m.in. sypialni i pokoju gościnnego.Opis domu po rosyjsku.. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.. Pomieszczenie to byłoby małe, przytulne i bardzo słoneczne.. 2011-05-10 20:33:58; Jak to będzie po Niemiecku ?. Zawsze chętnie w nim przesiaduje dłuższy czas, gdy jestem w domu.. pomozcie mi opisac ten pokoj po rosyjsku :> albo chociaz po polsku to sobie przetłumaczę ^^ aaaa.. Na podłodze leży mały, kolorowy dywan.. W oknach powiewałyby białe firanki i seledynowe zasłony.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.W dzisiejszej lekcji nauczysz się, jak napisać list po rosyjsku.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Opis pokoju..

Spędzam bardzo dużo czasu w moim pokoju.

Uwielbiam go.. pomocy!. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Potem jem śniadanie.. Wybierz do kogo napiszesz list i zastosuj odpowiednie zwroty grzecznościowe po rosyjsku:Potem szybko idę do sklepu po zakupy, bardzo lubię świeże bułeczki.. W znanych turystycznych miejscach, np. w Petersburgu, stoją panie z kartonowymi tabliczkami, na których wymownie zapisane są ceny wynajmowanych pokoi lub mieszkań.Po lewej znajduje się szafa z dużym lustrem.. Fiszki zaplanowane do nauki podstawowego poziomu języka rosyjskiego z zakresu słownictwa wokół domu i mebli domowych to klasyczny model fiszek językowych.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: .. jak napisać ostatnie pożegnanie w imieniu zmarłego wzór .. charakterystyki, prace przekrojowe, motywy literackie, opisy epok, ściągi i wypracowania z polskiego, historii, geogfafii, biologi, matura - ściągi i wypracowaniaOpis pokoju w j.rosyjskim co najmniej 150 słów.. Potrzebuje opisu jednego dnia od rana do wieczora w języku rosyjskim.Opis pokoju.. Do góry; Odpowiedz Cytuj· Odpowiedz.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Chodzi o opis pokoju swojego po rosyjsku, za wszelką pomoc danke, to na jutro!. Rozmowa z koleżanką, którą zapraszasz na Przedmiot: Język obcy / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Ala369 20.12.2015 (20:47) Napisz recenzje ulubionego filmu .Napisz krótki opis pokoju po rosyjsku ..

opis pokoju!

którego dostałam na moją pierwszą Komunię Świętą.. Nie mam swojego pokoju, ale wiem jak miałby wyglądać.. mój pokuj ma 20cm kwadratowych czuje się tam jak w mojej własnej krainie.Mam fioletowe ścianyOpis pokoju po niemiecku.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Wynajem mieszkania po rosyjsku - nauka języka rosyjskiego Wynajem mieszkań w Rosji lub pokoju w Rosji może być ciekawą przygodą.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. pilne !. Mam rosyjską klawiature wiec tylko daj znac a ci napisze: gg: 8301801 pozdro.. Ściany koloru zielonego wprowadziłyby w stan odprężenia.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-05-13 20:08:23Opis pokoju po rosyjsku.. Napisać musze opis wymarzonego pokoju < pomocy > 2009-10-31 08:02:43; Opis pokoju po niemiecku !. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.. Opisz go w 10 zdaniach.. 0 ocen | na tak 0%.. Przedmiot: Język obcy / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: AniaA98 5.6.2011 (14:20) Napisz dialog po rosyjsku.. Żeby napisać nieoficjalny list po rosyjsku należy skupić się na kilku krokach: Krok 1.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Zaraz koło bambusa mieści się komoda, na której, jest wieża stereofoniczna nieużywana od pewnego czasu, przy niej, po prawej stronie .Potrzebuje opis pokoju po angielsku!.

Potrzebny mi krótki opis siebie po rosyjsku.

Pokoj jest dobrze oswietlony.. Pracować z nimi mogą samodzielnie wszyscy ci, którzy już opanowali alfabet rosyjski i umieją czytać oraz pisać .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. W szkole spędzam kilka godzin.. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Dom i meble po rosyjsku - z fiszkami sam nauczysz się słownictwa!. opis pokoju!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt