Przeczytaj tekst odpowiedz na pytania 13 w języku angielskim zapisz odpowiedzi w zeszycie
31.12.2020 o 14:48 rozwiązań: 0; foka smierdzi Języki obce Co oznacza w języku francuskim ''woow c'est tlm bow'' 27.12.2020 o 12:17 rozwiązań: 0; x_przemerq_x Języki obce Proszę pilnie o pomoc z angielskiego!. Subject .Zadanie I Odpowiedz krótko, jednym słowem na pytania do tekstu i zapisz w zeszycie.. Witaj w sekcji czytania!. 10 - Odpowiedz na pytania do tekstu z ćw.. Zapisz wyróżnione wyrażenia i przetłumacz je na język polski.. Rozwiązań 0 z 23) Na podstawie przeczytanych informacji odpowiedz na pytania z cw.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.Chapeau bas - ten zwrot z języka francuskiego, używany w języku polskim, nie istnieje w języku angielskim!. MATEMATYKA: str.12-13.. 6 str. 101- połącz wyrazy w pary o przeciwnym znaczeniu.. JĘZYK POLSKI ĆWICZENIA: str.20.. (sngielski) 2011-11-15 18:51:29Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Czy Emily przyjdzie na imprezę urodzinową do Brendy?. Pamiętaj, że to tylko przykłady!. Odszukaj w czytance nazwy kontynentów, zapisz je w kolejności alfabetycznej w kolorach kół olimpijskich.. Proszę o przesłanie zdjęć wykonanych zadań, najlepiej jeszcze dzis.Znajdź w czytance w ćw 2 zwroty z ćw 1, z pomocą słownika przetłumacz w zeszycie na język polski..

Przeczytaj czytankę 4 razy i w zeszycie odpowiedz na pytania.

Odpowiedzi możesz zapisać pod pytaniem lub w zeszycie.. Projekt można wykonać ręcznie lub na komputerze.. Ćw.2/108;użyj słowa lub wyrażenia, aby uzupełnić zdania.. Podobnych słów jest znacznie więcej, dlatego bądź ostrożny.Czasownik "to be" - "być" odmienia się w czasie teraźniejszym w sposób następujący: ja jestem - I am ty jesteś - you are on jest - he is ona jest - she is ono jest - it is my jesteśmy - we are wy jesteście - you are oni są - they are one są - they are By utworzyć pytanie należy dokonać inwersji, czyli przestawienia szyku: czy ja jestem - am I?. 3 lekcjaOdpowiedz na pytania do tekstu - zad.. Możesz umieścić na nim symbol lub nazwę kojarzącą się z Polską.. lepszą odp.. Zapisz pytania i odpowiedzi.Zapoznaj się z tekstem Pawła Beręsewicza „Zagadka" - podr.. Kolega spytał cię jaka jest pogoda na zewnątrz.. Język francuski 13.. Podręcznik: ćw.6/109; przeczytaj fragment otwierający opowiadanie.2) Przeczytaj tekst o "bank robbery" i odpowiedz na pytania.. Lesson 23.04.2020 r. czwartek.. Wklej do zeszytu mapę Polski, następnie wypisz naszych sąsiadów-pamiętaj o wielkiej literze.. Język niemiecki 362.. Język hiszpański 6. zadanie 4 str 114 wir smart 2 poziom rozszerzony .. itd.Paulina.Atłas Języki obce Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. 9, zapisz odpowiedzi w zeszycie..

Ćw.3/108; odpowiedz krótko na pytania, odpowiedzi zapisz zeszycie.

Zastanów się jakimi motywami kieruje się ojciec, jakimi starszy syn, a jakimi młodszy.. 3) Wykonaj ćw.2/58.. Zadanie drugie jest ze słuchu i Was nie obowiazuje.. Jaką lekcje ma Emily do godziny 11?. Drodzy uczniowie!. Przepisz zdania do zeszytu.Angielski na maturze.. ćwiczenia 1, str. 96 - uzupełnij zdania (pisemnie w zeszycie) ćwiczenia 2, str. 96 - prawda czy fałsz; ćwiczenia 3, str. 96 - odpowiedz na pytania (pisemnie w zeszycie) Data zajęć: 11.05.20Język angielski 1047.. 1 - poszukaj w tekście.. Jeden z najwytrwalszych jej badaczy, Aleksander Brückner, stwierdził niegdyś, że na zawsze .1) Przeczytaj tekst w ćw.. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.. Podaj po trzy cechy: ojca, starszego syna i młodszego syna.. 21.12.2020 o 11:09 .Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w ćwiczeniach na str. 47.Edukacja matematyczna:- wykonaj obliczenia poznanym sposobem zad.. Czy Emily przygotuje listę utworów na imprezę Brendy?. Edukacja wczesnoszkolna- kl. I p.. W zeszycie napisz odpowiedź na pytanie str.19, z. Wyjaśnij i zapisz w zeszycie co znaczy pojęcie emigracja..

Przeczytaj tekst z ćwiczenia 1, str. 96, przetłumacz (ustnie).

Naucz sie czytać.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst.. *Projekt proszę przesłać do piątku 13.11.2020 na adres podany na stronie szkolnej z dopiskiem język angielski oraz imię i nazwisko nauczyciela.-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst i uzupełniając luki-wykonaj pisemnie zadanie 7 ze strony 92-przeanalizuj zadanie 9 a) ze strony 93- odpowiedz na pytanie-czy rozumiesz dlaczego w tekście są błędyCele nauczania: uczeń wyszukuje informacje w tekście na dany temat.. 3) Wykonaj zadania poniżej, wcześniej wpisując swoje imię.Możecie mieć wiecej niż jedną próbę.1/96 - przeczytaj tekst ze zrozumieniem.. Dowiesz się jak tworzyć czasowniki w czasie przyszłym złożonym.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.11.. Zapisz je w zeszycie.. O ilu tajemniczych storzeniach wspomina tekst?. Zaprojektuj T-shirt reklamujący nasz kraj.. Matematyka 1989.. Podręcznik.. Oceń zachowanie bohaterów.. 1 str. 101 -> podręcznik.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 1]Nie ma chyba w dziejach naszej literatury dzieła bardziej zagadkowego niż Bogurodzica - pierwsze słowo polskiej, chrześcijańskiej poezji, najdawniejsza nasza pieśń - "pieśń ojczysta" (carmen patrium), jak nazwali ją potomni (m.in. Jan Długosz)..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania... 2017-03-16 19:03:39 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania .

1/95- odpowiedz na pytanie w zeszycie ( skiing holiday- wakacje na nartach, seaside holiday- wakacje nad morzem, nature holiday- wakacje na łonie natury, sightseeing holiday- zwiedzanie).. Powodzenia !. Przyroda 202.. 03.11.20Podręcznik (nowy) - obejrzyj ilustracje najpiękniejszych miejsc na naszej planecie, przeczytaj o nich informacje na str. 6 i 7. .. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Przeczytaj maila od Mii i odpowiedz na jej pytania .. Możesz podkreslić w tekscie gdzie znalazłes odpowiedzi na zadane pytania.. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacjaKolejny tekst do przeczytania znajduje się na stronie 42 (w zeszycie ćwiczeń).. Praca na dwie lekcje 27.04. i 29.04.. Zwróć uwagę na te pozytywne i negatywne.. Ćwiczenia - Wykonaj ćwiczenia na str. 4 i 5.. Zadanie 2 na stronie 42 jest dla osób chętnych: Steps_Plus_Grade_4_PB_Track_42.mp3 Zachęcam do wykonania tego zadania:)W zeszycie zapisz nowe słówka: coat ( kołt) - płaszcz, T-shirt ( ti szert) - koszulka, shoes ( szus) - buty, sweater ( słete) - sweter.. Zadanie II Połącz słowa tak by powstały zdania.. 2 str. 42, a następnie prześlij zdjęcie na adres: [email protected] .Przeczytaj tekst na stronie 42: "A day in a chimp sanctuary" (Dzień w rezerwacie dla szympansów) i wykonaj zadanie 1 wstawiając X w kratkę obok poprawnej odpowiedzi a, b lub c.. Po szkole 523. actually - użyj tego słowa, jeśli chcesz powiedzieć "naprawdę", "faktycznie".. Pamiętaj, że nazwy kontynentów piszemy wielką literą.Ćw.. Język polski 4142.. "Aktualnie" to po angielsku currently.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie .. Odpowiedz na pytania ustnie.W zeszycie zrób zadanie: 4 str. 101- krótko odpowiedz na pytania w zeszycie 5 str. 101- do podanych w poleceniu słów dopasuj słowa pogrubione w tekście tak, aby powstały pary synonimów, czyli wyrazów bliskoznacznych.. B. Mieczkowska Poniedziałek Podręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. 1/58 i odpowiedz ustnie na pytanie w poleceniu.. Spróbuj odpowiedzieć na pytania pod tekstem.. Zapisz na mapie kierunki.Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Zapisz swoje uwagi w zeszycie.. mystery - tajemnica, zagadka.. Zapiszcie proszę lesson, dzisiejszą datę oraz topic: Rozdział VIII (Mystery) - wprowadzenie słownictwa.. 12. opisz swoje ostatnie wakacje w kilku zdaniach:Angielskie teksty do czytania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt