Napisz po niemiecku o swoich obowiązkach domowych
Zawsze jak wracam ze szkoły i odrobie lekcje pomagam rodzeństwu w pracy domowej .. Zrobiłam zadanie domowe.. Zjadłam obiad.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Napisz po niemiecku o swoich obowiązkach domowych 1 Zobacz odpowiedź ziomus123456789 ziomus123456789 1In mein haus habe ich viele pflichtung-w domu mam dużo obowiązków .Obowiązki domowe po niemiecku Ordnung machen: robić porządek: Geshirr spülen: zmywać naczynia: aufräumen: sprzątać .Ordnung machen - robić porządek; Geshirr spülen - zmywać naczynia; aufräumen - sprzątać; staubsaugen - odkurzać; Blumen gießen - podlewać kwiatki; Müll wegbringen - wyrzucać śmieci; Einkäufe machen - robić zakupyNapisz kilka zdań o swoich obowiązkach domowych po niemiecku.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. 2.Nienawidzę myć podłogi.-I hate to wash the floor.. W domu odpoczywałam.. 2013-04-18 14:51:51 Napisz list pożegnalny Julii do swoich rodziców .Aby napisać CV po niemiecku nie wystarczy przetłumaczyć polskiego życiorysu.. O 22 .Wpis na bloga po niemiecku jest formą pisemną, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego od niedawna..

Obowiązki domowe po niemiecku!

Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Życzę miłej nauki!Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Zawsze miał przygotowaną lekcję i wiernie wykonywał swoje obowiązki związane z nauczaniem .Napisz po niemiecku o swoich doświadczeniach z komputerem i uzwględnij informacje : a) Czy masz swój komputer i. dostęp do internetu w domu ?. b) Do czego służy Ci komputer i jak długo spędzasz codziennie przy nim czas ?. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Rozpocznij od wyróżnionego wyrazu (osoby).Ewentualnie chcemy po prostu poszerzyć naszą wiedzę o nowe słówka.. Regularnie sprzątam swój pokój.. Ta forma wypowiedzi z pozoru wydaje się prosta, lecz warto pamiętać, że składają się na nią elementy m.in. wiadomości, zaproszenia, opowiadania, opisu, recenzji oraz umiejętności wyrażania opinii.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 5 zdań z czasownikiem must o swoich obowiązkach domowych.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.Szybka nauka angielskiego słownictwa.. .Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair / Bewerbung als Au-Pair-Mädchen Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine HauspflichtenPrzykłady użycia - "obowiązki" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

2017-06-13 13:16:13 napiszesz list ?

5.Tata nigdy nie prasował ubrań.-Dad never ironed clothes.. Z kolei pisząc o edukacji postaraj się dodać średnią ocen z danego etapu.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Nie urzywac google tłumacz, a jak będzie z tłumaczeniem to daje Naj.. ;d .. Troszczę się / dbam o młodsze rodzeństwo.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 2010-02-04 16:42:39 Proszę o przetłumaczenie zdań 2010-12-16 20:31:47 Napisz po angielsku o swoim mieście 13 zdań Proszę pomużcie !. 3… k911299 k911299 01.10.2012 Język niemiecki Gimnazjum Napisz 10 zdań po niemiecku na temat: MOJE OBOWIĄZKI W DOMU.. nauczanie domowe.. Napisz coś o swoich rodzicach W (np.) Środy i Soboty ja mam dyżur w kuchni i muszę nakryć do stołu i posprzątać po posiłku.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuczym różni się CV po niemiecku od polskiego CV; co musisz dodać, a co usunąć z CV po niemiecku; jak napisać CV po niemiecku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną; jak powinien wyglądać życiorys po niemiecku..

poprosze takze o przetlumaczenie tekstunauczanie domowe po niemiecku .

Podobne pytania.. Wideo lekcje Gettin' Lingo - obowiązki domowe po angielsku oraz konstrukcja Let's - nauka angielskiego online.Napisz do swojego niemieckiego przyjaciela w Kolonii e-mail.. 2014-03-02 16:35:38Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. Byle szybko bardzo!. 0 0 Odpowiedz.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.Napisz 5 zdań po niemiecku o swoich obowiązkach domowych liczę na poprawną pisownię i gramatykę 2 Zobacz odpowiedzi .. Dam 42 p.Napisz zdania zgodnie z ilustracjami 2-6 daje naj pls szybko Ułóż zdania z podanego słownictwa.. Polish Uprość prace domowe, przygotowywanie budżetu oraz inne obowiązki rodzinne.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz w 10 zdaniach o obowiązkach domowych.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. - Opisz gdzie poznalas ta osobe - opisz jak ona wylada-wymien przynajmniej dwie cechy jej charakteru - wyraz swoje obawy dotyczace dalszej znajomosci.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Moim obowiązkiem jest w Piątki sprzątanie pokoju.. Po południu poszłam do domu.. c) Jakie masz najczęściej problemy z komputerem i jak je rozwiązujesz ?E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Na początek zobacz, jak wygląda wzór CV po niemiecku (Lebenslauf) z naszego kreatora CV (stwórz CV teraz .Jakie myśli ci towarzyszą, gdy pomyślisz o obowiązkach domowych?.

W takim momencie przyda nam się lekcja pod tytułem obowiązki domowe po niemiecku.

Pamiętaj m.in. o tym, by w danych osobowych dodać informacje odnośnie narodowości czy stanu cywilnego.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Napisz odpowiedzi w poprawnym czsie 2021-01-21 17:37:07; .. Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. O to właśnie chodzi w nauczaniu domowym, o którym chciałbym dzisiaj .. Fernunterricht macht.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Pomagasz rodzicom w domowych obowiązkach?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt