Napisz opowiadanie twórcze pod tytułem to była niesamowita przygoda
Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Bałam się bardzo, że moi rodzice będą się na mnie gniewać, wiedziałam, że zrobiłam źle .Moja wakacyjna przygoda- opowiadanie.. Już od rana moje samopoczucie było nie najlepsze, a teraz jeszcze na dodatek dostałam jedynkę z geografii i pokłóciłam się z moją przyjaciółką .. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Chodziła ona do 6 klasy .. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZaproponował prawdziwie męską przygodę następnego dnia.. A potem zobaczyłem dziewczynę.. Wieśniacy zebrali się razem, aby jak zwykle w dzień zaduszny pod przewodnictwem Guślarza obchodzić dziady.. Nietrudno się domyślić jak zareagowałem na te słowa.. napisz opowiadanie twórcze pod tytułem To była niesamowita przygoda.Pamiętaj o stosowaniu słów nazywające emocje i przeżycia bohaterów.. :) 2014-09-22 20:19:21; Napisz opowiadanie legendy pod tytułem Złota Kaczka .Napisz w zeszycie opowiadanie twórcze pod tytułem To była niesamowita przygoda.. Pamiętaj o stosowaniu słów nazywających emocje i przeżycie bohaterów.. Raz tylko wybrałyśmy się na noc, pod namiot do okolicznej wsi.. W każdym numerze omawiamy inną formę wypowiedzi wymaganą do egzaminu gimnazjalisty lub sprawdzianu ósmoklasisty.Na plaży było dużo wczasowiczów szukających ochłody tego gorącego dnia, trudno było znaleźć wolne miejsce do opalania..

Od...Napisz opowiadanie twórcze z opisem sytuacji, krajobrazu lub przeżyć wewnętrznych.

zdębiałam ze strachu, bo nie było na nim złotego łańcuszka, który wcześniej tam zostawiłam.. Twój pierwszy dzień w szkole, spotkanie z jakąś ciekawą postacią, przygoda, która spotkała Cię na wakacjach.. Jasiek przepływając koło Kondzia i Kaśki złapał się drzewa ale nie mógł się podnieść był tak przerażony i .wczoraj wydazyla sie niesamowita przygoda bylam na kncercie justina biebera.cale tlumy ludzi zbieralo sie pod arena bylo superwszyscy z niecierpliwoscia czekalismy na idola.czekalismy na niego ,nagle zgasly swiatla slyszalam piski.nastepnie na scenie pojawil sie justin to bylo niesamowite .wszyscy trzymali w reku fioletowe serduszka justin do nas mowil i sie duzo usmiechal.od wczorajszych .Napisz opowiadanie (bajkę) z morałem o skapcu, który zmienił swoje życie i stał się altruistą.. Było ciepłe lato, a ja jak zwykle obudziłam się wcześniej, nie mogąc doczekać się nadchodzących niespodzianek.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Przykłady tematów: Opowiedz treść wybranego przez siebie filmu/książki/sztuki; Moja wakacyjna przygodaJak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Morał !. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Mam napisać opowiadanie pt." To był wspaniały dzień ..

;) 2011-10-30 20:07:24 Napisz opowiadanie z dialogiem pod tytułem "To był naprawdę ciekawy mecz !

Ale temat opowiadania może być też bardziej niezwykły (np. spotkanie z ufoludkami) - wtedy będzie to opowiadanie fantastyczne .Moja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu.. Było cudownie.. "Przez chwilę nic nie widziałem, moje oczy nie były przyzwyczajone do oślepiającego słońca.. 2012-03-31 15:55:55 Napisz opowiadanie "moja przygoda w raju" z opisem i dialogiem.. W czasie przekształcania go we właściwy tekst warto pamiętać o tym, by posługiwać się zróżnicowanym i bogatym językiem oraz wprowadzić elementy urozmaicające - np. opisy, dialogi lub nawet inne .Zadanie: napisz opowiadanie pod tytułem ,,nawiedzony dom quot Rozwiązanie: pewnego zimowego dnia, pewna rodzinka postanowiła na ferie wyjechadź do innego miasta była Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.. Pamiętaj o zastosowaniu różnych opisów (np bohaterów, sytuacji, emocji) oraz dialogu.. Rozpakowałyśmy się, zapaliłam ognisko, a Dagmara rozbiła namiot.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj..

Męska przygoda okazała się rzeczywiście czymś wyjątkowym.

Po kilku minutach znalazłem kawałek plaży, po czym rozłożyłem się z moimi rzeczami i postanowiłem popływać.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Była piękna, ale też przerażająca, obca.opowiadanie moja przygoda przygoda opowiadanie autorskie moja przygoda opowiadanie opowiedz o ciekawej przygodzie opisz ciekawą przygodę ratunek strach Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Więcej wskazówek i podpowiedzi, jak napisać opowiadanie twórcze, znajdziesz w VICTORZE 5/2019.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp.Napisz opowiadanie o przyjaźni.. Uroczystość odbywała się w kaplicy zbudowanej w pobliżu cmentarza.Wiele dni było dla mnie naprawdę niezwykłych i wartych zapamiętania, jednak dniem, którego nie zapomnę były moje siódme urodziny.. Ubrana była w czerwoną, staromodną sukienkę.. Konrad i Kaśka wyprzedzili nas i podbiegli pod złamane dzrzewo.. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

...1) Napisz opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w ciągu pięćdziesięciu trzech minut.

Miała długie, rozwiane, blond włosy, duże, błękitne oczy, mały, dziecięcy, lekko zadarty nosek oraz prawie nie widoczne, blade usta.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Opowiadanie twórcze na podstawie własnych przeżyć W opowiadaniach tego typu należy popuścić wodzę fantazji, pisać w sposób dynamiczny, ciekawy i obrazowy, tak aby czytelnik wiedział co autor miał na myśli.. Była daleko, ale jej twarz widziałem tak dobrze, jakby stała obok mnie.. Co roku moi rodzice od rana obdarowywali mnie i szykowali niespodzianki.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Stała pod drzewami, spory kawałek ode mnie.. (opowiadanie z dialogiem, krótkie) Szybko proszeNapisz opowiadanie pod tytułem ,,Moja Piracka przygoda.". Jej twarz była opalona, lekko się rumieniła.. Sprawdzenie tekstu pod kątem ewentualnych błędów .Napisz opowiadanie legendy pod tytułem Złota Kaczka.. Na głowie miała śmiesznie zawiązaną czerwoną wstążkę.. Fale były dość wysokie co było kolejną rozrywką i ochłodą w tym dniu.Napisz opowiadanie z dialogiem pod tytułem " moja wakacyjna przygoda "pomóżcie mam to zadane na poniedziałek nie potrafie tego sama napisać proszę :* Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-09-05 19:31:08.. Ciocia jest młodszą siostrą mamy Dagmary i dawała nam dużo swobody, ale oczywiście starałyśmy się tej wolności nie nadużywać.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Jak napisać opowiadanie - wskazówki, przykład (opowiadanie z dialogiem) .. który będzie stanowił szkic przyszłej wypowiedzi.. 2013-06-04 16:38:12 napisz opowiadanie z dialogiem na temat przygoda chłopców nad jeziorem.. 2011-02-07 18:46:34Napisz opowiadanie twórcze który będzie ukazywał akceptację lub brak akceptacji 2016-09-25 08:35:04 Napisz opowiadanie pt. moja przygoda ze zwierzakiem 2011-10-29 17:56:49 Napisz opowiadanie pt.najwieksza przygoda mojego zycia 2012-09-14 15:28:47Niesamowita przygoda.. Tato zabrał mnie do specjalnej szkółki, gdzie pod okiem instruktora można było popróbować swoich sił w nurkowaniu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt