Napisz cos o swojej rodzinie po niemiecku
Ich bin Sylwia Koch.. Fabian tak opisuje swoją rodzinę: Najbardziej czaso- i nerwo-oszczędny kurs gramatyki w sieci, z którym błyskawicznie wniesiesz Twój niemiecki na wyższy poziom.. Ta forma wypowiedzi z pozoru wydaje się prosta, lecz warto pamiętać, że składają się na nią elementy m.in. wiadomości, zaproszenia, opowiadania, opisu, recenzji oraz umiejętności wyrażania opinii.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Co tydzień podlewam kwiaty.. Po szkole odrabiam lekcje.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćIch bin (wpisz swoje imię) Ich komme aus Polen Ich wonne (wpisz swoją miejsowość) Ich bin (ile lat) jahre alt Ich mag kino und computer spielen Meine Lieblings-Schulfach ist (wpisz ulubiony przedmiot) Meine Lieblingsfilm ist (ulubiony film wpisz) Zaczęłam..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. (np. mama gotować, 1. brat grac w piłkę,2.grać w unihokeja ) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 13 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Mam nadzieje że o coś takiego ci chodziło.. Poland_123 4 miesiące temu.. Każdej informacji należy poświęcić oddzielny akapit, mieszcząc się w 2-3 zdaniach.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. Skomentuj.. Jem śniadanie i się ubieram.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaQuiz o rodzinie po niemiecku.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Wszyscy razem śpiewają kolędy.. Naszym zadaniem jest przekazanie informacji, których na maturze jest 4, w formie wpisu na bloga.. Czasami myje garnki.. Robię zakupy i myję akwarium.To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Jak sama nazwa nam mówi, nie ma potrzeby używania w nim języka formalnego, można więc spokojne posługiwać się mową potoczną oraz skrótami.Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W Polsce nie je się w Wigilie mięsa, lecz ryby i inne potrawy.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. 🙂 3.9 / 5 ( 54 votes )PS.oczywiście opisałam ci moją rodzinę tylko na przykład (ale dodaj jeszcze co lubi babcia,dziadek,wujek,ciocia robić).Niestety po niemiecku ci nie napiszę chyba że tu : a potem sobie sprawdzisz czy dobrze (to jest o wiele lepsze od tłumacza google) ;)Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie..

Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.

Prezenty przynosi Mikołaj.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Odkryj tutaj Kurs Mistrza Gramatyki.. Polish Wśród grup kontaktów możesz mieć także grupy Znajomi, Rodzina i Współpracownicy.Święta Bożego Narodzenia po niemiecku.. Z góry dziękuję !Przykłady użycia - "rodzina" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Co mówi o Tobie aktywność na SameQuizy?. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!". [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi ..

Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie ...Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.

Z góry Dzięki !~List nieformalny po niemiecku, znany również jako list prywatny, jest rodzajem listu, który się pisze do znajomych, członków rodziny, przyjaciół.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.Wpis na blogu po niemiecku - zasady pisania.. Udostępnij.. Chodzę z psem na spacer.. Ważne, aby nie tylko napisać samą informację, ale również ją rozwinąć, za co zdobywamy cenne punkty.. .Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. O 19 wracam do domu.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. 2010-02-06 09:54:47 Poszę o pomooc.. Powinno ich być min.. 12 i wszystkich trzeba spróbować.. Parę razy w tygodniu robię pranie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt