Opisz jakiś wynalazek po angielsku
Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Jego wynalazek zaoszczędzi godzin pracy przy naszym produkcie.Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. Jednak na przekór swojej nazwie będzie pomagał nie tylko w sytuacjach krytycznych, lecz zawsze, gdy ta pomoc będzie użytkownikowi potrzebna.Telefon - (gr.. Projekt NETRICSA Mój wynalazek będzie stworzony przede wszystkim po to, by pomagać w codziennym życiu każdemu człowiekowi.. 2016-10-09 21:19:51WYNALAZKI, KTÓRE ZMIENIŁY ŚWIAT Kiedy ktoś ma pomysł na coś nowego i wprowadza to w życie nazywamy to wynalazkiem.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. 0 głosów.. wynalazek /ˌvɨ̃naˈlazɛk/ rzeczownik r. męski gramatyka .. Skrót NETRICSA, po przetłumaczeniu, oznacza Wszczepiony Neuronowy Analizator Sytuacji Krytycznych.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Opisz wymyślony przez siebie wynalazek.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. tele = zdalny + gr.. Innym razem jedna osoba zaczyna, a kilka osób udoskonala wynalazek.. Polish I także powiedział: "Ceniłbym każdy wynalazek zrobiony dla korzyści wszystkich.wynalazek - tłumaczenie na angielski oraz definicja..

Napisz po angielsku.

Jakie są wynalazki ludzi pierwotnych?. rzeczownik gramatyka .. To do 5 klasy prosiłabym aby ktoś napisał o tym gościu co telefon wynalazł ale może też być inny to mi jest potrzebne na 24.03.2011r.. Czasami wynalazek jest tak ważny, że na zawsze zmienia sposób wykonywania pracy przez ludzi.Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Pogoda po angielsku to asortyment słów związanych ze zjawiskami atmosferycznymi.. 2009-04-06 18:08:00; Wynalazek / odkrycie Einsteina + jego współczesne zastosowanie !. 2012-01-18 15:44:51; Odkrycie to to samo co wynalazek?. Urządzenie ma być wymyślone np włanczanie światła leżąc na kanapie bez użycia rąk to taki przykład .2.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Opis wynalazku po niemiecku np. telefon komórkowy.. Pomagają opisać fenomeny pogodowe, to czy jest zimno czy ciepło (cold or warm), czy pada deszcz czy jest susza.Znajomość pogody po angielsku pomaga nam w planowaniu naszego codziennego życia - przy tworzeniu planów (to make plans) i wybieraniu ubrań (to pick out clothes).Jaki wynalazek może być za 200lat.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. phoné = głos) - urządzenie pozwalające na dwustronne przesyłanie głosu na odległość, pomiędzy dwoma lub większą liczbą aparatów..

2013-04-22 19:56:04wynalazek po angielsku .

Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. 2017-03-26 14:04:16Wymyśl i opisz wynalazek techniczny,który będzie istniał w odległej przyszłosci 2013-01-05 16:16:06 Wymyśl wynalazek /maszynę.. pl. innowacja, usprawnienie, udogodnienie +19 definicje .. 1902 - samochód pancerny (Francja, Anglia), prostownik rteciowy (Cooper, Hewitt), otrzymanie .Mój wynalazek , który pomagałby ludziom.. Skrót NETRICSA, po przetłumaczeniu, oznacza Wszczepiony Neuronowy Analizator Sytuacji Krytycznych.. Podaj jego cene.. Opisz po angielsku jakiegoś wynalazce.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. 5,621 wizyt.. ma byc napisane po angielsku i po polsku zebym wiedziala co tam pisze:) w nagrade dyplomik naj itp.Opisz mi krótko po Angielsku swoje ulubione miejsce w Polsce ?. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Opis dnia po angielsku: spójniki.. zadanie dodane 2 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Wynalazki n.e. Od radia do szklanego wlókna 1901 - nawiazanie lacznosci radiowej poprzez Atlantyk (Marconi, Wlochy), grupa krwi (Landsteiner, Austria), detektor krysztalowy (Braun, Niemcy), aparat do golenia z wymiennym ostrzem (K. Camp, USA), odkurzacz z workiem filtracyjnym (C. Booth, Anglia)..

Hobby po angielsku?

jest biały.. +0 (2) Odpowiedź2) OdpowiedźZadanie: odpowiedz po angielsku jak najkrócej 15 twój najlepszy wynalazek opisz np internet,zegarek itp Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Jednak na przekór.Pogoda po angielsku: wstęp.. ma być to miś.. Opisz jego wygląd i zastosowanie .. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Czasami wielu ludzi pracuje nad jakimś pomysłem.. Można tego dowieść w prosty sposób, za pomocą dwóch metalowych naczyń połączonych drutem.. Za wynalazcę telefonu uważa się Aleksandra Bella, który pierwszy opatentował ten wynalazek w 1876 r., lecz koncepcja narodziła się wcześniej.Projekt NETRICSA Mój wynalazek będzie stworzony przede wszystkim po to, by pomagać w codziennym życiu każdemu człowiekowi.. ale problem jest w tym że musze to napisać po angielsku w opisie musi być zawarte kiedy to powstało , kto to wymyślił i jak wygląda , na czym polega.Przykłady użycia - "wynalazek" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2014-02-20 18:29:46; Opisz pozytywnie wynalazek - żarówka?. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Hobby po angielsku: wstęp..

Co znaczy i jak powiedzieć "wynalazek" po angielsku?Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt