Opisz swój dzień po niemiecku 10 zdań
Z góry dzięki za pomoc.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w Partizip II !. Die Blätter im Herbst sind gelb, rot und braun - Liście jesienią są żółte, czerwone i brązowe.. PROSZĘ SZYBKO DAJE 50 PUNKTÓW Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Zrobiłam zadanie domowe.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:W biurze jestem o 9:30.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Dann bin ich in die Schule gegangen.. Po obiedzie mam czas wolny.. 2012-02-03 10:18:16 Opisz wybrany polski symbol narodowy ( minimum 10 zdań ).. Opisz swój dzień po niemiecku.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. O 7:30 pojechałem do szkoły..

Opisz swój dzień po niemiecku.

; ) Z góry dziękuję.. Gimnazjum, Język Niemiecki, dodał: [email protected] , dodane: 2016-02-08 15:46:40Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Zawsze zaczynam dzień od sprawdzenia maili.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Opis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. 2017-11-07 15:18:33 Opisz swój pokój po angielsku minimum 60 zdań max 120 2011-11-21 19:36:18Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś powymyślane ( nie kopiować z innych stron ) !. W domu odpoczywałam.. Nie smakuje mi jedzenie tam, a nie mam czasu, żeby pakować sobie swój .Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Potrzebuję jakieś 5-6 zdań.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. potem wspólnie przygotowujemy kolację..

...Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 zdań) ...!

oglądam ulubione seriale .Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. Ich esse Brot mit Marmelade und .PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY .. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.A teraz jeszcze kilka przykładów zdań z przyimkami, po których jest raz Dativ, a raz Akkusativ: Ich hänge das Bild an die Wand.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. (po „an" jest Dativ, bo nie ma ruchu - obraz już wisi, czyli jest w miejscu)Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w Partizip II !. W szkole napisałem dwie klasówki.. (po „an" jest Akkusativ, bo jest ruch - wieszam obraz, czyli obraz jakby się przemieszcza) Das Bild hängt an der Wand.. Codziennie wstaję o6rano.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Po południu poszłam do domu.. Potrzebne na już.. Zawsze wychodzę na lunch - nigdy nie pakuję sobie lunchu ani nie kupuję na biurowej stołówce..

... Opisz swój dzień po niemiecku.

21 wrzesień 2008 10:29 [zgłoszenie .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. O 11 jestem gotowa na moją drugą kawę i lunch.. POMOCY !. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. olabielak Język niemiecki 2 0 .. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Wystarczy dodać kilka określeń czasu, jak dni tygodnia (PATRZ POST "dni tygodnia - Wochentage"), porę dnia lub określenia, którego dnia coś miało/ma miejsce i już mamy gotowe troszkę bardziej rozbudowane zdanie.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Opisz swój dzień po niemiecku (min 10 zdań).. Answers.Jesień po niemiecku to również wyrażenia i przysłowia dotyczące tej pory roku..

Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.

Z góry dziękuję !Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. O 22 poszłam spać.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Zjadłam obiad.. Potrzebne na już.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. O 14:25 pojechałem do domu.Muszę opisać na jutro swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Trzy razy w tygodniu mamy zebranie ogólne o 10:30. od Mistrz1313 16.03.2010 Zaloguj się by dodać komentarz Co chcesz zrozumieć?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt